)

PŚ: Bombardier Bieniek nie zbawił Biało-Czerwonych - oceny Polaków za mecz z Włochami według WP SportoweFakty

Rewelacyjna postawa środkowego w polu serwisowym nie uchroniła reprezentacji Polski od przegranej 1:3 z Włochami. 21-latek był najjaśniejszym punktem naszej kadry w jej ostatnim występie na Pucharze Świata 2015.
 Redakcja
Redakcja

Oceny Polaków za mecz z reprezentacją Włoch w Pucharze Świata (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Fabian Drzyzga - 2,5
Kreator poczynań Biało-Czerwonych zaprezentował się poniżej oczekiwań. Wielokrotnie zdarzały mu się niedokładności techniczne, w szczególności przy wystawach posyłanych na prawe skrzydło. Poza niezłym fragmentem w drugim secie zawiódł. Rzadko udawało mu się zrobić mętlik w głowach włoskich blokujących.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Czy Mateusz Bieniek również był Twoim zdaniem najlepszym polskim zawodnikiem w meczu z Włochami?