ME kobiet: Zmiana atakującej impulsem do lepszej gry - oceny Polek za mecz z Holandią według WP SportoweFakty

Reprezentacja Polski przegrała drugie spotkanie podczas Mistrzostw Europy 2015. Tym razem Biało-Czerwone uległy Holenderkom w czterech setach. Najbardziej na boisku wyróżniła się Katarzyna Skowrońska-Dolata

Redakcja
Redakcja

Oceny Polek za mecz z reprezentacją Holandii w Mistrzostwach Europy 2015 kobiet (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Joanna Wołosz - 3
Pomimo tego, że w starciu z Włoszkami była tylko zmienniczką, w potyczce z gospodyniami wybiegła w wyjściowej szóstce i grała do samego końca. W pierwszych odsłonach, była niedokładna, a przeciwniczki świetnie odczytywały jej zamiary. Dobrze ustawiały blok i podbijały ataki. W trzecim i czwartym secie Joanna Wołosz spisywała się już znacznie lepiej, ale był to również efekt lepszego przyjęcia.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Która zawodniczka była najlepsza w meczu z Holandią?