ME kobiet: Liderka nie zawiodła w najtrudniejszym momencie - oceny Polek za mecz z Białorusią według WP SportoweFakty

Reprezentacja Polski w pięciu setach pokonała Białorusinki i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Portal WP SportoweFakty ocenił Biało-Czerwone za to spotkanie.

Redakcja
Redakcja

Oceny Polek za mecz z reprezentacją Białorusi w Mistrzostwach Europy 2015 kobiet (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Joanna Wołosz - 3,5
To był dobry pojedynek w wykonaniu rozgrywającej Biało-Czerwonych. Joanna Wołosz potrafiła wykorzystać potencjał nieźle dysponowanych koleżanek, posyłając piłki we wszystkie strefy boiska. Dzięki temu Białorusinki w pierwszych dwóch partiach nie były w stanie zdążyć, aby ustawić skuteczny blok. Siatkarka obroniła również kilka ważnych piłek, po których zespół zdołał wyprowadzić punktowe kontrataki.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.