Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Nowy sekretarz generalny PZPS!

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej na poniedziałkowym posiedzeniu dokonał wyboru nowego sekretarza generalnego związku.
Damian Gapiński
Damian Gapiński
Piłki do siatkówki / Piłki do siatkówki

W poniedziałek w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Zarząd odwołał dotychczasowego sekretarza generalnego - Andrzeja Lemka. Nowym sekretarzem wybrano Tomasza Karasińskiego.

W ramach rekonstrukcji Prezydium Zarządu PZPS z jego składu odwołany został Pan Witold Roman. W dalszej kolejności posiedzenia Zarządu Paweł Papke został upełnomocniony, jako przedstawiciel PZPS na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Dokonano kolejnych działań formalnych związanych z likwidacją Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi (siatkówka plażowa) po zakończeniu bieżącego roku szkolnego i otwarciu dodatkowych klas zajmujących się siatkówką plażową w ramach SMS Spała od roku szkolnego 2016/2017. Fundacja "Polska Siatkówka" we współpracy z odpowiednimi związkami wojewódzkim kontynuować będzie organizację turnieju Kinder + Sport.

Zarząd postanowił przyznać nagrodę finansową trenerowi Łukaszowi Fijałkowi (szkoleniowiec brązowych medalistek ME Kinga Kołosińska/Monika Brzostek) oraz ewentualnej kolejnej w przypadku awansu jego podopiecznych do turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro.

Tomasz Karasiński, nowy Sekretarz Generalny z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej związany jest od roku 2012. Ostatnio pełnił funkcję Głównego Księgowego a wcześniej Dyrektora Zarządzającego PZPS. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego (finanse i bankowość) oraz Roosvelt University w Chicago (księgowość). Pracował w PWC jednej z największych finansowych firm międzynarodowych (doradztwo podatkowe, consulting, audyt). W @Entertainment, Inc. był dyrektorem finansowym a następnie w Grupie Medialnej Eurozet członkiem zarządu i dyrektorem finansowym. Z kolei pracując w Grupie Polsat zajmował się doradztwem w zakresie zarządzania biblioteką programową i nabywaniem licencji programowych.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/inf. prasowa
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×