Rezerwowe za późno weszły na parkiet. Oceny polskich siatkarek po meczu z Włochami wg WP SportoweFakty

Po przegraniu dwóch pierwszych setów z Włoszkami, zmienniczki odmieniły obraz gry Polek. Ostatecznie ze zwycięstwa 3:2 i awansu do półfinału turnieju w Ankarze cieszyły się jednak rywalki. Jak zatem oceniliśmy Biało-Czerwone po tym starciu?
 Redakcja
Redakcja
Newspix / Seskim

Oceny Polek za mecz z reprezentacją Włoch (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):
Izabela Bełcik - 2.5

Przy stanie 2:0 w setach dla Włoszek, o grze polskiej rozgrywającej nie można było powiedzieć zbyt wielu pozytywnych słów. W tym fragmencie meczu, podopieczne Marco Bonitty do większości akcji skakały podwójnym blokiem. Gdy rezerwowe zaczęły skuteczniej atakować, gra Bełcik uległa lekkiej poprawie. Wiele do życzenia pozostawiały jednak wystawy rozgrywającej przede wszystkim na środek siatki. Brak Joanny Wołosz na boisku był aż nadto widoczny.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Buszek: każdy z nas przyjechał tu po wygraną