Oni zawiedli w 18. kolejce PlusLigi. Jeden z graczy sam nominował się do naszego zestawienia

Redakcja
Redakcja

Atakujący: Bartłomiej Bołądź (Cerrad Czarni Radom) [2]*

Cerrad Czarni Radom gdzieś zagubił formę, którą imponował na początku sezonu i która pozwalała wygrywać z teoretyczne wyżej notowanymi rywalami. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w wynikach zespołu. W minionej kolejce radomska drużyna przegrała 2:3 z Indykpolem AZS Olsztyn, który w pierwszej części rozgrywek rozgromiła 3:0. Bardzo słabo w tym spotkaniu spisał się Bartłomiej Bołądź, który przez trzy sety na boisku zdobył zaledwie pięć punktów. Skuteczność jego ataku była dosyć przeciętna, 42 proc., ale dołożył trzy błędy własne, przez co swoje występy skończył z ujemnym bilansem punktów. Od czwartego seta na dobre zastąpił go Zack La Cavera.

*W nawiasie liczba nominacji do antyszóstki kolejki.