Piorunujące otwarcie Agnieszki Kąkolewskiej - oceny Polek za mecz z Kanadą wg WP SportoweFakty

Redaktorzy portalu WP SportoweFakty bacznie przyglądali się pierwszemu występowi polskich siatkarek w tegorocznym World Grand Prix i ocenili poszczególne zawodniczki za wygrany w czterech setach mecz z reprezentacją Kanady.

Redakcja
Redakcja

Oceny Polek za mecz z reprezentacją Kanady w World Grand Prix (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):
Rozgrywające:

Joanna Wołosz  - 4

Miała z czego uszyć grę ofensywną Biało-Czerwonych i starała się wykorzystywać wszystkie możliwe opcje. Na kilka wystaw, które nie do końca utrzymywały właściwe tempo, możemy przymknąć oko, zwłaszcza, że kapitan reprezentacji była skuteczna w zagrywce oraz bloku, gdzie dorzuciła po dwa punkty do dorobku naszego zespołu.

Marlena Pleśnierowicz - grała zbyt krótko, by ocenić, ale...

...doceniamy debiutanckie wejścia rozgrywającej Pałacu Bydgoszcz na pojedyncze piłki w pierwszym i trzecim secie.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.