WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Emocje wezmą górę nad Atomem Treflem Sopot? "Sprzedać to, co wypracowałyśmy"

W kolejce inaugurującej sezon Orlen Ligi Atom Trefl Sopot zmierzy się na wyjeździe z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. - Jeszcze szlifujemy naszą grę - przyznała Dominika Mras, rozgrywająca ekipy z Sopotu.
Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa

Ze względu na odległość dzielącą oba miasta, Atomówki wyruszyły do Bielska-Białej już w piątek, by dzień później rozegrać swoje pierwsze spotkanie w sezonie 2016/2017.

- Jeszcze szlifujemy naszą grę, musimy wszystko ze sobą zgrać, połączyć wszystkie elementy - przyznała Dominika Mras. W składzie Atomu Trefla zaszło bardzo dużo zmian, co sprawia, że zespół potrzebuje więcej czasu na dotarcie się. - Mam nadzieję, że sprzedamy to, co wypracowałyśmy przez dwa miesiące - dodała rozgrywająca sopockiej drużyny.

Pierwszym przeciwnikiem młodego zespołu będzie BKS Profi Credit Bielsko-Biała, którego również nie ominęły zmiany. Piotr Olenderek nie chciał zdradzić co będzie atutem Atomówek w tym spotkaniu.

- Jesteśmy pozytywnie nastawieni, jest to początek ligi, więc na pewno emocje odegrają bardzo dużą rolę. Do Bielska pojechaliśmy z podniesionym czołem, dobrze przepracowaliśmy ten okres przygotowawczy. Boisko rozsądzi - powiedział drugi trener drużyny.

W sobotę rano Atomówki odbyły trening w Bielsku-Białej. Natomiast spotkanie pomiędzy BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała a Atomem Treflem Sopot zostanie rozegrane 15 października, rozpocznie się o godzinie 18:00.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski dostanie swój... pomnik

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook / inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×