Antyszóstka 18. kolejki Orlen Ligi jak z Biblii... Goliat bez sukcesu

Nie wszystkie zawodniczki Orlen Ligi zaliczą ostatni ligowy weekend do udanych. Tym razem mieliśmy sporo kandydatur na atak i przyjęcie. Kogo tym razem umieściliśmy w Antyszóstce?

Michał Kaczmarczyk

Rozgrywająca: Marlena Pleśnierowicz (Pałac Bydgoszcz) [2]*

Reprezentacyjna rozgrywająca co prawda nie rozegrała ostatnio najgorszego spotkania w karierze, ale faktem jest, że dowodzona przez nią ekipa Pałacu przegrała dwa pierwsze sety z legionowiankami, a sama Pleśnierowicz mimo starań nie była w stanie pomóc Magdzie Jagodzińskiej w poprawieniu skuteczności. Do tego rywalki z Mazowsza aż osiem razy w dwóch setach blokowały akcje rozegrane przez kadrowiczkę. Trener Grabowski po drugiej partii, przegranej przez Pałacanki 21:25, wprowadził na parkiet Paulinę Bałdygę i to pozwoliło jego ekipie odbudować się po nieudanych odsłonach meczu.