Kokpit Kibice

Nowy przyjmujący BBTS-u Bielsko-Biała

Jako pierwszy do BBTS-u Bielsko-Biała dołączył Piotr Łukasik. 22-letni przyjmujący w przeszłości reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn.
Natalia Bugiel
Natalia Bugiel

Piotr Łukasik jest pierwszym siatkarzem, który dołączył do BBTS-u Bielsko-Biała przed sezonem 2017/2018. 22-latek ostatnie trzy sezony spędził w pierwszoligowym KPS Siedlce, a w przeszłości zadebiutował w PlusLidze w barwach Indykpolu AZS-u Olsztyn.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się podpisać kontrakt z zespołem występującym w PlusLidze. Miałem propozycje od kilku zespołów z pierwszej ligi natomiast ta z Bielska-Białej była jedyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Zdecydowałem się z niej skorzystać ze względu na same pozytywne opinie, zarówno na temat samego klubu, jak i miasta. Chciałbym przede wszystkim poprawić swoje umiejętności i wywalczyć sobie jak najwięcej czasu na parkiecie. Zależy mi również żebyśmy stworzyli wartościowy zespół, który będzie walczył w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki - powiedział nowy przyjmujący klubu z Podbeskidzia.

We wtorek kontrakt z BBTS-em Bielsko-Biała przedłużył szkoleniowiec Rastislav Chudik. Jego asystentem został Paweł Gradowski, który doprowadził bielski zespół do wicemistrzostwa Polski Młodej Ligi U-23.

Wiadomo również, że z klubem pożegna się Kamil Kwasowski.

ZOBACZ WIDEO: Michał Kwiatkowski: Nikt nie chce walczyć z oszustami. To dla mnie niewyobrażalne

Czy Piotr Łukasik będzie podstawowym graczem BBTS-u Bielsko-Biała?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
bbtsbielsko.pl

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×