KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Objawienia Ligi Światowej 2017 według portalu WP SportoweFakty. Jest jeden reprezentant Polski

LŚ 2017 już za nami. Zwyciężyli Francuzi, przed Brazylią i Kanadą. Polacy zajęli 8. lokatę. Podczas tych rozgrywek z dobrej strony pokazało się kilku młodych zawodników, którzy znaleźli się w zestawieniu największych objawień według WP SportoweFakty.
Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński

Sharone Vernon-Evans (Kanada)

Kanadyjczycy dość niespodziewanie wywalczyli brązowy medal w tegorocznej Lidze Światowej, a spory wkład w ten sukces swojego zespołu miał utalentowany atakujący, Sharone Vernon-Evans. Nowy nabytek ONICO Warszawa obdarzony jest świetnymi warunkami fizycznymi (202 centymetrów wzrostu, 94 kilogramy wagi) i znany jest z dużego zasięgu w ataku (374 centymetry). Ten niespełna 19-letni siatkarz (ur. 28 sierpnia 1998 r.) we wszystkich swoich występach w LŚ 2017 zdobył w sumie 121 punktów.

Kto był największym objawieniem Ligi Światowej 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • ferdynand Zgłoś komentarz
  1/ "Sharone Vernon-Evans. utalentowany atakujący, Nowy nabytek ONICO Warszawa obdarzony jest świetnymi warunkami fizycznymi (202 centymetrów wzrostu, 94 kilogramy wagi) i znany jest z
  Czytaj całość
  dużego zasięgu w ataku (374 centymetry). Ten niespełna 19-letni siatkarz (ur. 28 sierpnia 1998 r.) we wszyStkich swoich występach w LŚ 2017 zdobył w sumie 121 punktów." - 19 lat Barthelemy Chinenyeze - 19 l Boyer -21 l Patch - 23 l. . czyli młodzież z dużym talentem ... dająca sobie świetnie radę na seniorce !!! . 2/ i ta druga część zdania odróżnia tych gości od naszych młodych wojowników, którzy leją wszystko co się rusza w rozgrywkach młodzieżowych ale potem nie przeskoczą w kolejce do 1 szóstki, Pencheva ... . 3/ coś tu nie gra ... i dlatego jak mantrę powtarzam że nasi potrzebują zdecydowanie czegoś więcej niż "ogrywania się" w naszej przeciętnej lidze ... tak, oni potrzebują ciągnięcia za uszy ze strony Działu Szkolenia PZPS ... kopiujmy system amerykański, przynajmniej co do zasad - bo nasza młodzież parametrów Evansa czy Leona nie ma - więc musi zostać technikiem jak Murilo czy Tietiuchin ... innej opcji nie ma ... . 4/ polecam spojrzeć na rankingi po świeżo zakończonych MŚ - tylko Kwolek na czele 1 klasyfikacji ... Kozub - bardziej uznaniowo ... reszta - całkiem daleko ... zobaczcie gdzie jest chwalony Maślak ... . 5/ wygraliśmy wyrównaną szóstką , duchem zespołowości, jajami ... nie wybitnością wszystkich poszczególnych graczy... . ale postawmy ich po przeciwnej stronie siatki z Evansem czy Boyerem ... będzie problem ... oczywisty problem ... . 6/ a przecież wszyscy chcemy żeby nasze młode wilczki odrodziły naszą słabującą reprę ... tylko że chciejstwo nie przekłada się automatycznie na rzeczywistość ... złoty medalista junior - choćby wielokrotny, nie stanie się wybitnym seniorem bez MEGA TALENTU ! ... . a jak go nie ma to musi być MEGA WYSZKOLENIE wynikające z MEGA SZKOLENIA! . a widział ktoś holistyczne mega SZKOLENIE w polskim klubie ? no i koło się zamknęło! . 7/szczerze - to bardzo chciałbym być złym prorokiem ... i wtedy na pewno odszczekam swoje etatowe czarnowidztwo w tym temacie, z niekłamaną przyjemnością ;)
  • marcela.maz Zgłoś komentarz
   moj wybor- Boyer i Patch