)

ME 2017 w siatkówce. Klęska na zakończenie sezonu. Oceniamy Polaków za mecz barażowy ze Słowenią

Reprezentacja Polski w barażu o ćwierćfinał mistrzostw Europy 2017 przegrała 0:3 ze Słowenią. Zobacz, jakie oceny redakcja WP SportoweFakty wystawiła poszczególnym siatkarzom.
Ola Piskorska

Klęska i kompromitacja

Wszystkie spotkania grane pod presją były w tym sezonie całkowicie nieudane, za co największą winę ponosi trener reprezentacji Ferdinando De Giorgi. Mecz barażowy ze Słowenią niczym się nie różnił od poprzednich ze stawką i został przegrany przez Biało-Czerwonych w trzech setach. Wszyscy zawodnicy zagrali znacznie poniżej swoich możliwości, co również nie jest wyłącznie ich winą, jednak musiało znaleźć odzwierciedlenie w ocenach.