QUIZ

Polska siatkówka pędzi jak szalona. Dotrzymujesz jej kroku? Sprawdź!

Czasem trudno nadążyć na wszystkimi kolejkami PlusLigi, do tego niedawno zaczął się nowy sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Podołacie wyzwaniom ostatniego tygodnia? Przekonajmy się!

1/12
Jakim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie PGE Skra-Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów?
3:0
3:1
3:2
2/12
MKS Będzin niedawno wygrał swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie. Przeciw jakiej drużynie grali Zagłębiacy?
Dafi Społem Kielce
Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa
3/12
Trefl Gdańsk nie ma patentu na pewien zespół z południa Polski, z którym przegrał ostatnio w trzech setach. O jakiej ekipie mowa?
BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice
4/12
- Nie godzę się na to, co moja drużyna reprezentuje i w jakim stylu. Taka gra nie przystoi zawodnikom plusligowym, zawodowcom - mówił ostatnio wściekły trener...
Andrea Anastasi
Robert Prygiel
Emanuele Zanini
5/12
Ile punktów blokiem zdobył Polski Cukier Muszynianka Muszyna w ostatnim meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza?
21
25
29
6/12
Dwa kluby LSK zaangażowały się w akcję pomocy dla matki jednej z zawodniczek Poli Budowlanych Toruń. Której?
Marty Wójcik
Doroty Ściurki
Julii Kavalenki
7/12
Maciej Zajder niedawno opuścił Espadon Szczecin i zasilił...
Stal Nysę
Aluron Wartę Virtu Zawiercie
8/12
Jak trener KSZO Ostrowiec Adam Grabowski tłumaczył żartobliwie przestój w czwartym secie spotkania z Legionovią (3:1)?
"Dziewczyny chciały podjarać publikę, żeby było gorąco"
"Mogłem się tego spodziewać, to siatkówka kobiet"
"Tak nam się miło grało, że chcieliśmy przedłużyć mecz"
9/12
Jaką nazwę będą nosić rozgrywki FIVB, które od 2018 roku zastąpiła Ligę Światową i World Grand Prix?
Światowa Liga Siatkówki
Siatkarska Liga Narodów
Liga Mistrzów Świata
10/12
Ile punktów dla UPCN Volley zdobył Zbigniew Bartman w zwycięskim finale Superpucharu Argentyny?