PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)

Skomentuj 0

Dziękujemy za udział w relacji na żywo. Miłego wieczoru!

Skomentuj 0

A to oznacza, że "twierdza Bełchatów" dalej niezdobyta. PGE Skra w tym sezonie PlusLigi nie przegrała w Hali Energia ani jednego seta.

Skomentuj 0

Choć wynik wskazywałby na jednostronny pojedynek, zdecydowanie tak dziś nie było. Jurajscy Rycerze dzielnie stawiali opór, ale nie zdołali wygrać w Bełchatowie nawet seta.

Skomentuj 0

MVP: Milad Ebadipour (PGE Skra), autor 16 punktów.

Skomentuj 0

III set, 25:21 Atakiem ze środka skończył seta i mecz Patryk Czarnowski.

Skomentuj 0
  • III set, 24:20 Ale challenge pokazał, że piłka zahaczyła jednak o blok. Piłka meczowa dla gospodarzy.

Skomentuj 0

III set, 23:21 Obroniony atak Wlazłego, a chwilę później pomyłka Ebadipoura z prawego skrzydła z wysokiej piłki.

Skomentuj 0

III set, 23:19 Michał Żuk znalazł dziurę w bloku. A w międzyczasie na boisku pojawili się Bociek i Popik.

Skomentuj 0

III set, 22:18 Mocno uderzył Ebadipour, broni na drugą stronę Smith, ale na aut.

Skomentuj 0

III set, 21:17 Zaskoczył floatem rywali Karol Kłos! Po zagrywce środkowego PGE Skry piłka spadła w 9. metr!

Skomentuj 0

III set, 19:17 Swobodny atak Wlazłego z prawego skrzydła.

Skomentuj 0

III set, 18:16 Emanuele Zanini wykorzystuje drugą przerwę na żądanie.

Skomentuj 0

III set, 17:16 Potężna zagrywka Penczewa stworzyła szansę do kontry dla gospodarzy. A tu subtelną kiwką popisał się Milad Ebadipour.

Skomentuj 0

III set, 15:16 Podnieśli się goście po petardzie Wlazłego z zagrywki. W kolejnej akcji atakujący PGE Skry zwolnił rękę, pojawiło się przyjęcie w punkt i udany atak Davida Smitha.

Skomentuj 0

III set, 14:15 Ależ pudło Penczewa... byłoby, gdyby nie to, że zawiercianie wpadli w siatkę przy bloku.

Skomentuj 0

III set, 13:14 Patryk Czarnowski dostał piłkę pod rękę i zakończył ją punktem.

Skomentuj 0

III set, 12:13 Zepsuty atak Żuka, a następnie świetnie w kontrze zachował się Milad Ebadipour. Tym razem Emanuele Zanini przerywa grę na 30 sekund.

Skomentuj 0

III set, 10:13 Nikołaj Penczew wchodzi w miejsce Bartosza Bednorza.

Skomentuj 0

III set, 9:13 Ale Grzegorz Pająk również punktuje w polu serwisowym!

Skomentuj 0

III set, 9:11 Skończyła się seria Smitha. Amerykanin serwuje w siatkę.

Skomentuj 0

III set, 8:10 Kolejne średnie przyjęcie bełchatowian. W kontrze piłka trafia do de Leona i akcja kończy się pomyślnie dla beniaminka PlusLigi. Czas dla Roberto Piazzy.

Skomentuj 0

III set, 8:9 A teraz środkowy Aluronu Virtu Warty ustrzelił Bednorza zagrywką.

Skomentuj 0

III set, 8:7 Amerykanin postanowił odkupić winy i uderzył z krótkiej mocno po dłoniach.

Skomentuj 0

III set, 7:6 Patryk Czarnowski pojedynczym blokiem zatrzymał Davida Smitha.

Skomentuj 0

III set, 5:6 Wrzucony w siatkę Milad Ebadipour uderza daleko w aut.

Skomentuj 0

III set, 4:4 Najpierw Ebadipour przestrzelił atak, a później Łukasz Kaczorowski popisał się asem serwisowym.

Skomentuj 0

III set, 4:1 Czerwoną kartką ukarany Hugo de Leon Guimaraes za uderzenie w słupek sędziowski ze złości po nieudanym bloku.

Skomentuj 0

III set, 1:1 Łukasz Kaczorowski zdecydowanie trzyma poziom po stronie gości.

Skomentuj 0

II set, 29:27 Mamy potwierdzenie, że to był aut. PGE Skra Bełchatów prowadzi już 2:0!

Skomentuj 0

II set, 29:27 Łukasz Kaczorowski nie trafił ani w blok, ani w boisko po prostej. Chociaż jeszcze sprawdzamy...

Skomentuj 0

II set, 28:27 Raz jeszcze VI strefa i niezatrzymywalny Mariusz Wlazły.

Skomentuj 0

II set, 27:27 ...i jeszcze Patryk Czarnowski.

Skomentuj 0

II set, 27:26 Podobnie jak David Smith.

Skomentuj 0

II set, 26:26 Bednorz psuje jednak zagrywkę.

Skomentuj 0

II set, 26:25 Mocno i pewnie Mariusz Wlazły z II linii.

Skomentuj 0

II set, 25:25 Hugo de Leon Guimaraes kończy piłkę z lewego skrzydła po bloku.

Skomentuj 0

II set, 25:24 Dłuższą wymianę wygrywają bełchatowianie. Nie udało się Wlazłemu z II strefy, ale Bednorz skończył z czwartej.

Skomentuj 0

II set, 24:24 Ale kolejna zagrywka autowa.

Skomentuj 0

II set, 23:24 As serwisowy Łukasza Kaczorowskiego. Piłka setowa dla Jurajskich Rycerzy!

Skomentuj 0

Czas dla Roberto Piazzy.

Skomentuj 0

II set, 23:23 Przechodząca piłka i David Smith kończy atak! Remis!

Skomentuj 0

II set, 23:22 Mariusz Wlazły atakuje w antenkę.

Skomentuj 0

II set, 23:20 Tym razem już bezbłędny blok gospodarzy. Czarnowski i Wlazły zatrzymali Żuka.

Skomentuj 0

II set, 21:20 Karol Kłos wpadł w siatkę przy bloku.

Skomentuj 0

II set, 20:19 Michał Żuk trafia zagrywką w linię boczną.

Skomentuj 0

II set, 20:17 Mamy jakieś zamieszanie przy zmianach. Żółta kartka dla PGE Skry.

Skomentuj 0

II set, 19:17 Szymon Romać i Marcin Janusz na boisku za Wlazłego i Łomacza.

Skomentuj 0

II set, 19:16 Challenge tego nie wykazał, choć wydaje nam się, że ten blok był...

Skomentuj 0

II set, 18:17 Michał Żuk przy potrójnym bloku w aut. Pytanie brzmi: czy po bloku? Sprawdzamy.

Skomentuj 0

Roberto Piazza dmucha na zimne i prosi o przerwę.

Skomentuj 0

II set, 18:16 Zrehabilitował się Żuk. Tym razem zmylił bełchatowski blok.

Skomentuj 0

II set, 18:14 Koga broni atak Wlazłego, ale na drugą stronę. A tu z drugiej piłki uderza Ebadipour i trafia w plac gry.

Skomentuj 0

II set, 16:14 Patryk Czarnowski zatrzymał Żuka

Skomentuj 0

II set, 15:13 Milad Ebadipour przypomniał o sobie udanym zbiciem z lewej flanki.

Skomentuj 0

Tymczasem w Hali Energia rozbrzmiewa "Last Christmas". To już?

Skomentuj 0

II set, 14:12 Udany atak Czarnowskiego z krótkiej. Trener Zanini po raz drugi prosi o 30 sekund przerwy.

Skomentuj 0

II set, 13:12 I ponownie Wlazły. Nie ma litości dla rywali.

Skomentuj 0

II set, 11:12 Zdaje się, że po urazie Mariusza Wlazłego nie ma już śladu. Potężny atak kapitana PGE Skry.

Skomentuj 0

II set, 10:11 Na chwilę znów bardzo ucieszyli się zawiercianie po udanym bloku Zajdera. Ale chwilę później Michał Żuk zepsuł zagrywkę.

Skomentuj 0

II set, 9:10 Z krótkiej gwoździa wbił Maciej Zajder

Skomentuj 0

II set, 8:8 Ucierpiał Mariusz Wlazły. Przy próbie asekuracji zderzył się z Patrykiem Czarnowskim. Długo trzymał się za bark, ale pozostał na boisku.

Skomentuj 0

II set, 7:8 Bartosz Bednorz skutecznie z lewego skrzydła.

Skomentuj 0

II set, 6:7 Łukasz Kaczorowski wciąż trzyma niezły poziom ataku.

Skomentuj 0

II set, 5:5 I jeszcze dokłada asa serwisowego!

Skomentuj 0

II set, 4:3 Hugo de Leon Guimaraes rehabilituje się udanym blokiem.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

II set, 4:1 Czas dla trenera Zaniniego.

Skomentuj 0

II set, 4:1 Przestrzelił z lewego ataku Hugo de Leon Guimaraes

Skomentuj 0

II set, 2:1 Udany atak Macieja Zajdera z krótkiej.

Skomentuj 0

6 punktów Mariusza Włazłego i po 5 Milada Ebadipoura oraz Bartosza Bednorza po stronie PGE Skry. Wśród zawiercian najlepiej punktującym Łukasz Kaczorowski, który zdobył 8 oczek.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

I set, 25:23 Bartosz Bednorz asem serwisowym zakończył pierwszego seta!

Skomentuj 0

I set, 24:23 Za długo przebywała piłka w palcach Smitha. Piłka setowa dla PGE Skry.

Skomentuj 0

I set, 23:22 Hugo de Leon Guimaraes nie trafił ani w boisko, ani w blok, co potwierdziła wideoweryfikacja.

Skomentuj 0

I set, 22:22 Mariusz Wlazły upolował Michała Żuka bezpośrednio z zagrywki.

Skomentuj 0

I set, 20:22 Raz jeszcze przebija się Kaczorowski, tym razem przez blok na prawej stronie.

Skomentuj 0

I set, 19:21 Zrobiło się gorąco po nieudanym ataku Zajdera, ale chwilę później Łukasz Kaczorowski radzi sobie na lewym ataku.

Skomentuj 0

I set, 18:20 Dobry atak Ebadipoura. Powraca na plac gry Bartosz Bednorz.

Skomentuj 0

I set, 17:20 Karol Kłos zerwał atak. Wchodzi za niego Srećko Lisinac.

Skomentuj 0

I set, 17:19 Bartosz Bednorz opuszcza boisko, a za niego pojawia się Nikołaj Penczew.

Skomentuj 0

I set, 17:18 Michał Żuk zdobywa punkt z przechodzącej piłki.

Skomentuj 0

I set, 17:16 Pierwsza przerwa na prośbę Roberto Piazzy.

Skomentuj 0

I set, 17:16 Mariusz Wlazły obok potrójnego bloku w aut.

Skomentuj 0

I set, 17:14 Efektowną kiwką Milad Ebadipour przezwycięża blok zawiercian.

Skomentuj 0

I set, 15:14 Dobry fragment zalicza David Smith. Amerykański środkowy popisuje się udanym atakiem, a później asem serwisowym.

Skomentuj 0

I set, 14:12 David Smith zatrzymał blokiem Patryka Czarnowskiego!

Skomentuj 0

I set, 14:10 Druga przerwa na żądanie Emanuele Zaniniego.

Skomentuj 0

I set, 14:10 Bartosz Bednorz doskonale radzi sobie w ataku z lewego skrzydła.

Skomentuj 0

I set, 12:10 Świetna obrona Ebadipoura, ale Bednorz wpadł w siatkę przy wyskoku do bloku.

Skomentuj 0

I set, 11:9 Jednak nie. Decyzja podtrzymana.

Skomentuj 0

I set, 11:9 Patryk Czarnowski ze środka w aut. Pytanie tylko, czy po bloku?

Skomentuj 0

I set, 10:7 Hugo de Leon Guimaraes w swoim pierwszym udanym ataku dzisiaj.

Skomentuj 0

I set, 9:6 Trener Emanuele Zanini poprosił o czas.

Skomentuj 0

I set, 8:6 Milad Ebadipour popisał się asem serwisowym!

Skomentuj 0

I set, 5:5 Jest i pierwszy udany atak Mariusza Wlazłego.

Skomentuj 0

I set, 3:3 Po drugiej stronie siatki od początku szaleje w ataku Bartosz Bednorz.