Toruńska niemoc, Impel się nie obronił. Antyszóstka 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

Michał Kaczmarczyk
Kamila Colik / Foto: lsk.plps.pl

Libero: Kamila Colik (MKS Dąbrowa Górnicza) [1]*

To nie był zbyt udany powrót Colik do byłego klubu, i nie chodzi tylko o niekorzystny dla dąbrowskiego MKS-u wynik (0:3). Katowiczanka była raczej omijana przez serwujące siatkarki KSZO, a kiedy już brała się za odbiór zagrywki rywala, wychodziło jej to bardzo przeciętnie (2 błędy na 9 prób, 22 proc. przyjęcia pozytywnego i 11 perfekcyjnego). Kiedy w trzecim, ostatnim secie na boisku pojawiła się Kinga Drabek, MKS stał się dużo stabilniejszy w przyjęciu i obronie i zagrał najlepszego seta przeciwko KSZO.