KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marketingowe przeboje tygodnia: challenge w Radomiu, szlachetne działania w Olsztynie i pytania do Resoviaków

Zdążyliśmy ustalić, że kluby siatkarskie w Polsce nie do końca dobrze radzą sobie z marketingiem i social mediami. Postanowiliśmy więc co tydzień zbierać najciekawsze inicjatywy z naszego podwórka i nawet sięgnęliśmy do I ligi.
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
siatkarze Asseco Resovii Rzeszów WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: siatkarze Asseco Resovii Rzeszów

Okazuje się, że nie tylko kluby z ligowej ekstraklasy zaskakują czymś pozytywnym. E.Leclerc Radomka Radom postanowiła stworzyć coś na wzór piłkarskiego "Turbokozaka", oczywiście w wersji siatkarskiej. Konkurencji jest mniej, ale nadal jest to rzecz unikatowa i bardzo przyjemna do oglądania. Warto poświęcić kilka minut tej produkcji.

ONICO Warszawa postanowiło przedłużyć kontrakty z dwoma zawodnikami w trakcie sezonu. ZAKSA już pokazała, że można to zrobić dobrze. Stołeczny klub wpadł na inny pomysł. Zamieścił w mediach społecznościowych wyłącznie kontury sylwetek siatkarzy, oznaczając całą akcję hashtagiem #zostajewWarszawie. Przez kolejne dni ujawniano, kto w ONICO zostanie na dłużej.

Jak wyglądają treningi w klubach? Czy siatkarze i siatkarki rzeczywiście wykonują na nich ciężką pracę? Nie każdy ma okazję zobaczyć to na własne oczy. Tymczasem Chemik Police wypuścił krótkie wideo z ćwiczeń defensywnych. Po obejrzeniu tego materiału chyba nikt nie będzie mieć wątpliwości, dlaczego mówi się o "wylewaniu siódmych potów".

Nie jest to akcja stricte marketingowa, ale na pewno gest wart odnotowania. W akcji "Szlachetna Paczka" brało udział wiele klubów. Indykpol AZS Olsztyn poszedł o krok dalej, oprócz prezentów na święta, postanowił pomóc potrzebującej rodzinie w odnowieniu mieszkania. Piękny gest!

Właśnie zakończyliśmy tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki. Nie, to nie żart. Trochę się nam to tym razem przedłużyło. Wszystko za sprawą remontu, który udało nam się zorganizować w domu Pani Marii, samotnie wychowującej nastoletniego syna. Kiedy zobaczyliśmy w jakich warunkach przychodzi im funkcjonować, zdecydowaliśmy się namówić kilku przyjaciół Klubu, ustalić budżet/zakres prac i zabrać się do roboty. Nowe podłogi w kuchni, przedpokoju i łazience, malowanie ścian i nowe meble kuchenne. Jest pięknie i czysto! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne brawa dla Joanny i Pawła Woickich, całej rodziny Michała Żurka, firm AsMont s.c. Bogdana Falęckiego, Qchniarnia Stasal Meble Robert Stasal, dyrekcji Hotel Wileński i pracownikom Radia Olsztyn ;) #DobroPowraca! #AZSNaFali #SzlachetnaPaczka #LubimyPomagać #IndykpolAZSOlsztyn #Siatkówka #PlusLiga #Olsztyn

Post udostępniony przez Indykpol AZS Olsztyn (@indykpolazsolsztyn)

Asseco Resovia Rzeszów ostatnio nie była zbyt mocno aktywna w swoich działaniach. Klub postanowił wypuścić serię "Zapytaj Resoviaka", a gwiazdami pierwszego odcinka są Mateusz Masłowski i Aleksander Śliwka, zadający sobie nawzajem pytania od internautów. Nie wybrane zostały te z rodzaju banalnych, więc nagranie jest naprawdę ciekawe.

Czy podobają ci się cykliczne akcje klubów, np. "Pomidor" Chemika Police czy nowe "Zapytaj Resoviaka"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Youtube / Facebook / Twitter
Komentarze (3)
 • paulosergio Zgłoś komentarz
  Natomiast dziennikarze Sportowych Faktów bardzo często bazują na materiałach prasowych, przejawiając bardzo dużą bierność w samodzielnym przygotowaniu tekstów. Dużo łatwiej działa
  Czytaj całość
  opcja kopiuj, wklej, edytuj, ale czy na tym polega dziennikarstwo? Nazwisko publikującego jest widoczne, a źródła pochodzenia tekstu NIESTETY brak. Czy publikowanie statystyk np. asy/bloki kolejki przed rozegraniem wszystkich meczów danej serii jest profesjonalne? Nie. Bardzo przeciętnie, jak na ogólnopolski serwis...
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×