MŚ 2018. Twitter po meczu Bułgaria - Polska: Kochanowski idzie na zagrywkę, a dalej to już wiecie

Reprezentacja Polski pokonała Bułgarię 3:1 w ostatnim meczu grupy D mistrzostw świata, kończąc tę fazę bez porażki. Szczęścia i satysfakcji z tego rezultatu nie kryli komentujący to spotkanie na Twitterze.

Piotr Dobrowolski
Polacy - od lewej: Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski i Jakub Kochanowski oraz Wiktor Josifow (P) z Bułgarii podczas meczu grupy D mistrzostw świata siatkarzy PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: Polacy - od lewej: Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski i Jakub Kochanowski oraz Wiktor Josifow (P) z Bułgarii podczas meczu grupy D mistrzostw świata siatkarzy

Już po trzecim secie, wygranym przez reprezentację Polski, Łukasz Jachimiak ze Sport.pl przypomniał, że podopieczni Vitala Heynena zakończą fazę grupową na pierwszym miejscu:

Jak można się było spodziewać, mecz z reprezentacją Bułgarii dostarczył niesamowitych emocji, a sporo kontrowersji wzbudzały decyzje sędziowskie:

"Szpileczkę" rywalom Polaków wbił dziennikarz Polsatu Sport, Marek Magiera:

Łukasz Jachimiak, mając na myśli końcówkę trzeciego seta, nawiązał do serii zagrywek Jakuba Kochanowskiego z meczu z Iranem: