)

MŚ 2018. Włoskie media przerażone przed meczem z Polską. "Liczymy na cud"

W piątek na siatkarskich MŚ Włosi potrzebują cudu. Muszą pokonać 3:0 Polaków i do tego wysoko w każdym z setów, by awansować do półfinału. Dziennikarze z Italii, biorąc pod uwagę formę Biało-Czerwonych z Serbią, wiedzą, że to mało realne.
Szymon Łożyński

Włosi muszą wygrać i policzyć

"To będzie prawdziwy koszmar. Po tym, jak Polska wygrała z Serbią 3:0, Włosi staną w piątek przed arcytrudnym zadaniem. Również muszą wygrać z Polską bez straty seta, a do tego różnicą co najmniej 15 małych punktów w trzech partiach. To będzie gra z liczydłem" - możemy przeczytać w "La Gazetta dello Sport".

W tym samym artykule dziennikarze zwrócili również uwagę, że w meczu z Serbią Biało-Czerwoni mieli swoje problemy, ale w zaciętych końcówkach potrafili się z nimi uporać.

Czy twoim zdaniem Włochów stać na zwycięstwo z Polską 3:0 i wysoko w każdym secie?