WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

MŚ 2018: oni w finale roznieśli Canarinhos w pył! Oceny po meczu Brazylia - Polska według WP SportoweFakty

To był finał jak z bajki. Cały pod kontrolą, wygrany przez Polaków perfekcyjnie! Polska znów jest mistrzem świata w siatkówce mężczyzn! Zobacz, jak oceniliśmy Biało-Czerwonych za wygrany mecz o złoto z Brazylią (3:0).
Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywający:

Fabian Drzyzga - 6

To był bez wątpienia jego najważniejszy mecz w życiu. Choć zna smak mistrzostwa świata, miał ogromny udział przy tytule zdobytym w tym roku w Bułgarii i we Włoszech. Słyszeliśmy opinie, że na mundialu "narodził się na nowo". Podpisujemy się pod tym.

Grzegorz Łomacz - 6

Podczas jego wejść na podwójne zmiany gra reprezentacji Polski nie traciła na wartości. Ba, automatyzmy w Biało-Czerwonej maszynce działały jak należy! To bardzo ważna cecha mistrzowskiej drużyny.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • skandal10 0
  Bartosz Kurek. Cieszę się, że wytrwałeś, cieszę się, że zmądrzałeś, cieszę się, że dojrzałeś, cieszę się, że byłeś na tych mistrzostwach. Cieszę się, że po prostu tak wspaniale zagrałeś. Byłem, pewnie jak wielu innych niedowiarkiem, dlatego cieszę się, że swoją postawą dajesz przykład, że "nie poddawać się do końca" nie jest frazesem.
  Bartosz Kurek dziękuję.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • skandal10 0
  Chciałbym szczególnie wyróżnić Zatora. On jako jedyny nie ma konkurenta na pozycji libero, nie ma mu kto zagrażać. Więc mógłby spocząć na laurach. Czasami właśnie miałem takie wrażenie, że gra gorzej niż wcześniej. Do czasu finału.
  To co pokazał podczas meczu z Brazylią to najwyższa klasa. Piekielne zagrywki odbierane w punkt. Zator naprawdę należała Ci się ta indywidualna nagroda.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • skandal10 0
  za każdym razem przypominam, że powinna być jeszcze nota (ocena) dla trenera.
  Trener jest bezapelacyjnie konstruktorem zwycięstw ale i czasami porażek (np. robi zmiany, źle robi zmiany, układa skład, wybrał dobrych lub bez formy zawodników, układa taktykę na danych przeciwników, czuwa nad przygotowaniem fizycznym) dlatego koniecznie powinna być również ocena trenera.

  Choć miałem wątpliwości zarówno podczas final6 VNL jak i po meczach z Argentyną i Francją to przekonał mnie do siebie na 100%. Było nie było pierwszy raz prowadził drużynę, która walczyła o najwyższe cele. W tym był debiutantem.
  Trener okazał się świetnym taktykiem, świetnie przygotował zespół fizycznie (lub dobrał sobie do tego odpowiednich ludzi), bo kompletnie nie było widać po zawodnikach zmęczenia po morderczym meczu z USA. Nie bał się zmian, aczkolwiek czasami mógłby ich nie robić bo szło dobrze. Gdy zrobił błąd, od razu starał się poprawiać. Dał swobodę i zaufanie zawodnikom.
  Tak, również zdał egzamin i ja wystawiam 6+.

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)