Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska - Ukraina. Pokaz siły Biało-Czerwonych. Oceny według WP SportoweFakty

W ostatnim meczu fazy grupowej ME siatkarzy Polacy pewnie pokonali reprezentację Ukrainy 3:0 i zajęli pierwsze miejsce w grupie. Trener Vital Heynen dał szansę na grę niemal wszystkim swoim podopiecznym.

Beata Kacperska

Rozgrywający:

Fabian Drzyzga - 4,5
Marcin Komenda - 4,5

Spotkanie z reprezentacją Ukrainy było okazją do tego, by na boisku pojawili się niemal wszyscy spośród Biało-Czerwonych. Na początku za rozegranie odpowiadał Fabian Drzyzga, który zanotował dobry występ, sprawnie i z rozmysłem rozdzielając piłki do ofensywnych graczy. Wartością dodaną z pewnością były też jego punktowe zagrywki. W połowie drugiego seta zmienił go Marcin Komenda. 23-letni rozgrywający po raz kolejny udowodnił, że jest zawodnikiem, na którego Vital Heynen może liczyć w każdej sytuacji.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Kto był najlepszy zawodnikiem w polskim zespole w meczu z Ukrainą?