Kokpit Kibice

Puchar Świata siatkarzy. Polska - Argentyna. Fenomalny mecz Wilfredo Leona i Bartosza Kwolka (oceny)

Polska pokonała Argentynę 3:1 w swoim czwartym meczu podczas Pucharu Świata siatkarzy. Niemal perfekcyjne zawody w biało-czerwonych barwach rozegrali Wilfredo Leon i Bartosz Kwolek. Na pochwałę zasługuje także świetny występ Fabiana Drzyzgi.
Adrian Nuckowski
Adrian Nuckowski

Rozgrywający:

Fabian Drzyzga - 5
Marcin Komenda - bez oceny

Był to najlepszy mecz Drzyzgi od ubiegłorocznych mistrzostw świata. Fenomenalnie kierował grą drużyny, posyłając aż 28 piłek do środkowych. Często uruchamiał także niesamowicie skutecznych na lewym ataku Leona oraz Kwolka. Dodatkowo zapisał na swoje konto trzy skuteczne bloki oraz jednego asa serwisowego. Takiego Fabiana chcemy oglądać dużo cześciej.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Czytaj także: Puchar Świata siatkarzy. Polska - Argentyna: Bez Leona ani rusz. Biało-Czerwoni wygrali po trudnym meczu

ZOBACZ WIDEO: ME siatkarzy. Fabian Drzyzga: Wygrzebaliśmy się z bagna i cieszymy się z brązu


Który z polskich siatkarzy był najlepszy w meczu z Argentyną?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd

Komentarze (1):

  • Jan Wieczorek Zgłoś komentarz
    Chyba oglądałem inny mecz niż ci komentujący,którzy uznali,że Leon rozegrał fenomenalny mecz. Jak na siatkarza,który jest postrzegany jako najlepszy na świecie rozegrał słabiutkie
    Czytaj całość
    spotkanie. Serwis słaby/dużo zepsutych zagrań/,przyjęcie słabe, a atak w kratkę.Wiele razy został zablokowany. Leon na tak postrzeganego zawodnika był po prostu słaby. Nie mam nic do Leona, widziałem wiele spotkań w jego wykonaniu, ale to było chyba jedne z najsłabszych. Nie znam procentu skuteczności,ale pewnie było poniżej 40%. To nie jest chwalebna liczba % dla Leona. Kwolek był najlepszym zawodnikiem w polskiej drużynie. I jeszcze jedno.Przestanie z tymi pochlebstwami. Leon bez przerwy patrzy w telebim czy pokazuje go kamera zamiast skupić i skoncentrować się na grze. Nie widzicie tego?