Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Tak punktujących środkowych dawno nie było. Szóstka 19. kolejki Tauron Ligi

W dziewiętnastej serii gier naszą uwagę przyciągnęły przede wszystkim środkowe. Wybrane przez nas do szóstki kolejki zawodniczki zdobyły łącznie aż 44 punkty. Na kogo postawiliśmy tym razem?

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywająca: Katarzyna Wenerska (Developres Bella Dolina Rzeszów) [2]*

Choć rzeszowianki wygrały z Grot Budowlanymi Łódź dość pewnie, nie notowały oszałamiających parametrów w przyjęciu czy ataku. Doceniamy jednak tutaj pracę Katarzyny Wenerskiej, która potrafiła zaktywizować zawodniczki na różnych pozycjach w odpowiednich momentach. Końcówki należały bowiem zdecydowanie do Rysic i to przełożyło się na szybkie zwycięstwo.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

MVP 19. kolejki TAURON Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (11)
 • wodnik64 Zgłoś komentarz
  LegioNOWAK Du Mich auch!
  • wodnik64 Zgłoś komentarz
   Komentując wyniki sondy: brawo dla Blago za drugie miejsce, tym większe brawo dla Oli Gryki- zrobiła fantastyczny postęp w bieżącym sezonie. Ola zapewne wiele zawdzięcza trenerowi
   Czytaj całość
   Chiapinniemu, ale w nowym sezonie, Ola o ile jest mądra życiowo, a na taką właśnie mi wygląda to zmieni klub, bo w Legionowie nigdy nie będzie wielkiej siatkówki. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, również tych myślących inaczej.
   • Legionowiak 4.0 Zgłoś komentarz
    Szkoda, że w szóstce marzeń 19. kolejki Tauron Ligi 2021/2022 nie ma ani mojej siatkarskiej bogini Zuzanny Góreckiej, ani mojej siatkarskiej księżniczki Martyny Łazowskiej!
    Czytaj całość
    Niespodziewanie... Zuza jest obecna w tym artykule, tylko że w pierwszym zdjęciu i jak jest blokowana przez rzeszowiankę! Moja siatkarska bogini walczyła na siatkarskim parkiecie, ale cóż, porażka znów musiała się z nią "przywitać"! Nie tylko Zuzanka, ale też i Martynka dała z siebie wszystko, by pomóc Grot Budowlanym Łódź w meczu z Developresem Rzeszów! Moja siatkarska księżniczka rozgrywała znakomicie, nawet zaliczyła pięknego asa serwisowego! Oby w kolejnych meczach Grot Budowlanych, Zuzanka Górecka i Martynka Łazowska potwierdziły, że nie tylko są ładne (co jest proste i oczywste) i że mają wsparcie w postaci... mojej, czyli Legionowiaka, ale że też siatkarsko są w wysokiej dyspozycji i że klucz do sukcesu Budowlanych leży w ich grze, skuteczności, odwadze i wierze w zwycięstwo! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka! Łaza dawaj! Do boju Grot Budowlani Łódź!
    • Legionowiak 4.0 Zgłoś komentarz
     Fajne, że w szóstce marzeń 19. kolejki Tauron Ligi 2021/2022 są dwie zawodniczki Legionovii Legionowo! Olivia Różański i Ola Gryka dały z siebie wszystko w meczu z Bielsko-Białą! Gdyby
     Czytaj całość
     nie one, drużyna z naszego miasta Legionowa wróciłaby nie z tarczą, a na tarczy! Jeśli mamy pisać historię tego sezonu i iść po podium oraz medal Tauron Ligi, to właśnie taką grą i takimi meczami! Oby tak dalej było w następnych meczach! Novia dawaj!