Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Siatkówka
Aleksandar Atanasijević
Aleksandar Atanasijević - Wyniki i Terminarz
Aleksandar Atanasijević
Aleksandar Atanasijević - Wyniki i Terminarz
Siatkówka
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Wszystkie rozgrywki
PlusLiga
Liga Mistrzów
Liga Światowa
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera
Puchar Polski
Turniej kwalifikacyjny IO mężczyzn
05.01.2016
Turniej kwalifikacyjny IO mężczyzn - Berlin - Grupa A
20:30
Serbia
1 : 3
Polska
06.01.2016
Turniej kwalifikacyjny IO mężczyzn - Berlin - Grupa A
18:00
Niemcy
3 : 0
Serbia
08.01.2016
Turniej kwalifikacyjny IO mężczyzn - Berlin - Grupa A
14:00
Serbia
3 : 1
Belgia
13.01.2016
PlusLiga - 12. kolejka
20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 : 3
Indykpol AZS Olsztyn
16.01.2016
PlusLiga - 13. kolejka
17:00
BBTS Bielsko-Biała
1 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
23.01.2016
PlusLiga - 14. kolejka
15:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 2
Buskowianka Kielce
29.01.2016
PlusLiga - 15. kolejka
20:30
MKS Będzin
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
10.02.2016
PlusLiga - 16. kolejka
18:00
Asseco Resovia Rzeszów
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
13.02.2016
PlusLiga - 17. kolejka
14:45
Trefl Gdańsk
3 : 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
20.02.2016
PlusLiga - 18. kolejka
17:00
AZS Częstochowa
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
24.02.2016
PlusLiga - 19. kolejka
18:00
Jastrzębski Węgiel
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
27.02.2016
PlusLiga - 20. kolejka
15:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
0 : 3
BKS Visła Bydgoszcz
06.03.2016
PlusLiga - 21. kolejka
14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
12.03.2016
PlusLiga - 22. kolejka
15:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 1
KGHM Cuprum Lubin
20.03.2016
PlusLiga - 23. kolejka
14:45
Projekt Warszawa
1 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
02.04.2016
PlusLiga - 24. kolejka
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Enea Czarni Radom
06.04.2016
PlusLiga - 25. kolejka
18:00
Indykpol AZS Olsztyn
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
09.04.2016
PlusLiga - 26. kolejka
14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 1
BBTS Bielsko-Biała
21.04.2016
PlusLiga - O 3. miejsce
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Trefl Gdańsk
22.04.2016
PlusLiga - O 3. miejsce
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Trefl Gdańsk
26.04.2016
PlusLiga - O 3. miejsce
18:00
Trefl Gdańsk
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
05.10.2016
PlusLiga - 1. kolejka
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
MKS Będzin
09.10.2016
PlusLiga - 2 kolejka
14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
15.10.2016
PlusLiga - 3. kolejka
14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 : 3
Asseco Resovia Rzeszów
20.10.2016
PlusLiga - 4. kolejka
19:00
Stocznia Szczecin
3 : 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
26.10.2016
PlusLiga - 5. kolejka
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Projekt Warszawa
29.10.2016
PlusLiga - 6. kolejka
14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Trefl Gdańsk
05.11.2016
PlusLiga - 7. kolejka
14:45
KGHM Cuprum Lubin
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
09.11.2016
PlusLiga - 9. kolejka
18:00
Jastrzębski Węgiel
3 : 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
12.11.2016
PlusLiga - 8. kolejka
14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Enea Czarni Radom
25.11.2016
PlusLiga - 10. kolejka
20:15
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
GKS Katowice
30.11.2016
PlusLiga - 11. kolejka
18:00
BKS Visła Bydgoszcz
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
03.12.2016
PlusLiga - 12. kolejka
14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 1
Indykpol AZS Olsztyn
10.12.2016
PlusLiga - 13. kolejka
20:00
AZS Częstochowa
1 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
14.12.2016
PlusLiga - 14. kolejka
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
BBTS Bielsko-Biała
17.12.2016
PlusLiga - 15. kolejka
18:00
Buskowianka Kielce
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
30.12.2016
PlusLiga - 16. kolejka
19:00
MKS Będzin
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
20.01.2016
Liga Mistrzów - Grupa E
20:30
Cucine Lube Civitanova
3 : 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
26.01.2016
Liga Mistrzów - Grupa E
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 0
Dukla Liberec
17.02.2016
Liga Mistrzów - Play off 12
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 1
Ziraat Bankasi Ankara
02.03.2016
Liga Mistrzów - Play off 12
18:00
Ziraat Bankasi Ankara
3 : 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
16.03.2016
Liga Mistrzów - Play off 6
17:30
Zenit Kazań
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
24.03.2016
Liga Mistrzów - Play off 6
18:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
0 : 3
Zenit Kazań
16.11.2016
Liga Mistrzów - 3. runda kwalifikacji
18:00
PAOK Saloniki
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
20.11.2016
Liga Mistrzów - 3. runda kwalifikacji
20:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 : 1
PAOK Saloniki
06.12.2016
Liga Mistrzów - Grupa D
17:00
SCM U Craiova
3 : 1
PGE GiEK Skra Bełchatów
07.12.2016
Liga Mistrzów - Grupa E
15:30
Halkbank Ankara
0 : 3
Sir Susa Vim Perugia
20.12.2016
Liga Mistrzów - Grupa D
17:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 : 3
Valsa Group Modena
22.12.2016
Liga Mistrzów - Grupa E
20:30
Sir Susa Vim Perugia
3 : 0
Knack Roeselare
05.02.2016
Puchar Polski - Ćwierćfinały
21:00
SMS PZPS Spała
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
06.02.2016
Puchar Polski - Półfinał
18:00
Asseco Resovia Rzeszów
1 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
07.02.2016
Puchar Polski - Finał
14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
17.05.2016
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016
17:30
Belgia
2 : 3
Serbia
18.05.2016
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016
17:30
Bułgaria
3 : 2
Serbia
19.05.2016
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016
20:30
Polska
2 : 3
Serbia
17.06.2016
Liga Światowa - Grupa C1
19:10
Rosja
0 : 3
Serbia
18.06.2016
Liga Światowa - Grupa C1
16:40
Bułgaria
0 : 3
Serbia
19.06.2016
Liga Światowa - Grupa C1
16:40
Serbia
3 : 0
Polska
23.06.2016
Liga Światowa - Grupa F1
19:00
Brazylia
1 : 3
Serbia
24.06.2016
Liga Światowa - Grupa F1
19:00
Serbia
3 : 1
Bułgaria
25.06.2016
Liga Światowa - Grupa F1
19:00
Iran
1 : 3
Serbia
01.07.2016
Liga Światowa - Grupa I1
18:30
Iran
3 : 2
Serbia
02.07.2016
Liga Światowa - Grupa I1
15:30
Serbia
0 : 3
Argentyna
03.07.2016
Liga Światowa - Grupa I1
15:30
Włochy
2 : 3
Serbia
14.07.2016
Liga Światowa - Grupa J
20:30
Polska
1 : 3
Serbia
15.07.2016
Liga Światowa - Grupa J
17:30
Francja
3 : 2
Serbia
16.07.2016
Liga Światowa - Półfinał
17:30
Serbia
3 : 2
Włochy
17.07.2016
Liga Światowa - Mecz o 1. miejsce
20:30
Serbia
3 : 0
Brazylia
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier