KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Liga Mistrzów, grupa A
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 6 17 18:3 501:405
2 PGE Skra Bełchatów 6 13 14:9 524:480
3 Fenerbahce HDI Stambuł 6 5 8:14 458:499
4 Lindemans Aalst 6 1 4:18 416:515
Liga Mistrzów, grupa B
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Sir Sicoma Monini Perugia 6 15 16:4 408:235
2 Cucine Lube Civitanova 6 15 15:5 419:238
3 Tours VB 6 6 8:12 361:340
4 Arkas Izmir 6 0 0:18 0:375
Liga Mistrzów, grupa C
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Zenit Kazań 6 18 18:2 492:282
2 Berlin Recycling Volleys 6 12 12:6 406:266
3 ACH Volley Lublana 6 6 8:12 442:342
4 Jastrzębski Węgiel 6 0 0:18 0:450
Liga Mistrzów, grupa D
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Leo Shoes Modena 6 12 14:9 533:503
2 VERVA Warszawa Orlen Paliwa 6 12 14:9 513:487
3 Knack Roeselare 6 7 9:13 475:506
4 Kuzbass Kemerowo 6 5 8:14 476:501
Liga Mistrzów, grupa E
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Itas Trentino 6 17 18:4 526:377
2 Lokomotiw Nowosybirsk 6 9 11:12 513:461
3 VfB Friedrichshafen 6 6 6:13 228:442
4 VK CEZ Karlovarsko 6 4 9:15 524:511
Liga Mistrzyń, grupa A
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Savino Del Bene Scandicci 6 12 15:9 345:294
2 Unet e-work Busto Arsizio 6 11 14:10 419:387
3 SSC Palmberg Schwerin 6 8 10:12 356:385
4 Developres SkyRes Rzeszów 6 5 8:16 303:357
Liga Mistrzyń, grupa B
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Imoco Volley Conegliano 6 18 18:1 398:285
2 Fenerbahce Opet Stambuł 6 12 13:7 403:337
3 Nantes VB 6 6 6:13 314:386
4 Calcit Kamnik 6 0 2:18 311:418
Liga Mistrzyń, grupa C
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 VakifBank Stambuł 6 18 18:2 498:352
2 ŁKS Commercecon Łódź 6 11 12:10 501:472
3 ASPTT Miluza 6 6 7:13 413:466
4 Maritza Płowdiw 6 1 6:18 452:574
Liga Mistrzyń, grupa D
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Eczacibasi VitrA Stambuł 6 16 18:5 469:390
2 Dynamo Moskwa 6 9 12:11 432:430
3 Allianz MTV Stuttgart 6 7 10:14 440:465
4 Lokomotiw Kaliningrad 6 4 5:15 351:407
Liga Mistrzyń, grupa E
# Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1 Igor Gorgonzola Novara 6 17 18:5 557:463
2 Grupa Azoty Chemik Police 6 13 15:6 409:385
3 Dynamo Kazań 6 6 7:13 445:464
4 VK UP Ołomuniec 6 0 2:18 322:421