To był strzał w dziesiątkę! Najlepsze transfery sezonu 2021/2022 wg WP SportoweFakty

Za nami kolejny sezon PlusLigi. Pora na jego podsumowanie. Sprawdź, którzy siatkarze zdaniem redakcji WP SportoweFakty okazali się najbardziej trafionymi transferami.

Anna Bagińska
Anna Bagińska

Karol Butryn (Asseco Resovia Rzeszów => Indykpol AZS Olsztyn )

Karol Butryn ma za sobą bardzo dobry sezon, który zaowocował powołaniem do reprezentacji. Razem z Toreyem Defalco ciągnął grę swojego zespołu. To dzięki tej dwójce Indykpol AZS Olsztyn uplasował się na 6. miejscu, najlepszym od czterech lat. Atakujący w sezonie 2021/2022 zdobył w sumie 532 punkty i 4 nagrody MVP. W klasyfikacji najlepiej zagrywających zajął 2. miejsce, zagrał aż 53 asy.

Czy zgadzasz się z wyborami redakcji WP SportoweFakty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • uważny kibic Zgłoś komentarz
  Zgadzam się z większością typów. Protestuję stanowczo za lansowaniem Muzaja. Oglądam siatkówkę uważnie od lat. Uważam olbrzymów: Muzaja, Łukasika, Szulca za największe pomyłki
  Czytaj całość
  plus ligi. Muzaj jest z nich najlepszy, ale to nie przesądza mojej opinii, że jest stanowczo przereklamowany. Przy tych warunkach fizycznych powinien zmiatać wszystko z parkietu. Niestety jego umiejętności są fantastyczne, ale do pierwszej ligi. Na pewno nie do zespołu aspirującego do mistrzostwa. Tym bardziej powołanie do reprezentacji narodowej jest zwykłym sabotażem drużyny.
  • Ahmed Pol Zgłoś komentarz
   Dla mnie numerem jeden jest zdecydowanie Janusz wejść w buty po Toniuttim tak aby rozmiar pasował no szacunku.