Antyszóstka 21. kolejki PlusLigi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 21. kolejki PlusLigi. Zobaczcie, którzy zawodnicy zagrali poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywający: Piotr Lipiński (AZS Politechnika Warszawska) [3]*

W meczu w Jastrzębiu Zdroju trudno było poznać warszawski zespół, który wyszedł w mocno zmienionym składzie i zagrał wyjątkowo źle. Zaledwie 38 proc. skuteczności w ataku obciąża najbardziej rozgrywającego, który tego dnia radził sobie bardzo słabo. Jego złe decyzje zaważyły na przegranej końcówce kluczowego pierwszego seta, a potem było tylko gorzej. Wiele bardzo niedokładnych wystaw do skrzydeł, a do tego słabe wykorzystywanie środkowych przyczyniło się do złego wyniku warszawiaków w następnych dwóch setach.


Rywal czytał rozegranie Lipińskiego bez najmniejszych problemów, regularnie stawiając szczelny blok. Doświadczony rozgrywający swoimi poczynaniami zwiększał nerwowość całej drużyny, choć powinno być wręcz odwrotnie. Na plus można mu zaliczyć zagrywkę, jak zwykle bardzo nieprzyjemną dla rywala. W drugim i trzecim secie Lipiński został zmieniony, ale jego zastępca nie poprawił sytuacji swojej drużyny.

*W nawiasie liczba nominacji do antyszóstki kolejki.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • ALLEZ Charlie Zgłoś komentarz
  Jestem anty anty - precz z anty!
  • Bellini Zgłoś komentarz
   śmieszne deczko zestawienie ale no cóż każdy ma prawo do własnego zdania jak to mówią
   • WLA-ZŁY Zgłoś komentarz
    A gdzie Wlazły z fantastyczną zdobyczą 7 punktów? śmieszni jesteście w tych typowaniach