Zaskakujący reprezentacyjni debiutanci. Oni zawiedli w 9. kolejce PlusLigi

Redakcja portalu WP SportoweFakty wybrała najsłabszą szóstkę 9. kolejki PlusLigi. Zobaczcie, którzy zawodnicy zagrali poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywający: Bartłomiej Neroj (BBTS Bielsko-Biała) [1]*

Bielszczanie zagrali w ostatniej kolejce bardzo słabe spotkanie i część winy za porażkę 0:3 z Indykpolem AZS Olsztyn spada na Bartłomieja Neroja. Nie pomagał swoim kolegom, rozgrywając niedokładnie i nie gubiąc bloku. W efekcie cała drużyna zakończyła spotkanie z mizernym wynikiem 35 proc. skuteczności w ataku. Doświadczony rozgrywający zresztą w drugim secie został zdjęty przez trenera z boiska i już do końca się na nim nie pojawił. 

*W nawiasie liczba nominacji do antyszóstki kolejki.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • erazm Zgłoś komentarz
  A ile Kurek sezonów gra bez przerwy kadra - klub? Jakoś nikt jego słabej gry nie tłumaczy zmęczeniem. Chociaż w każdej drużynie w której gra jest eksploatowany na maksa. Mika nie
  Czytaj całość
  rozegrał całego sezonu reprezentacyjnego. Często siedział na ławie i za niego grał Buszek. Pora chyba przyjąć do wiadomości, że Mika miał sezon życia w ubiegłym roku, a teraz gra na swoim normalnym poziomie. Czyli przeciętnie.
  • Wiesia K. Zgłoś komentarz
   Anastasi nie ma litości dla Miki - nawet w wygranych już meczach trzyma go na parkiecie do końca ! A zmiennik stoi i stoi w kwadracie i się nie ogrywa - nie rozumiem tego....