Kolejne indywidualności na horyzoncie. Oto najlepsza szóstka 3. kolejki Orlen Ligi

W 3. kolejce spotkań OrlenLigi zawodniczki, które już wcześniej dawały sygnały o swojej dobrej dyspozycji, w końcu dostały się do drużyny marzeń. Portal WP SportoweFakty wybrał najlepszą szóstkę 3. kolejki Orlen Ligi sezonu 2016/2017.

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz

Rozgrywająca: Anna Kaczmar (Developres SkyRes Rzeszów) [1]*

Nie jest tajemnicą, że w 3. kolejce Orlen Ligi siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów miały nieco łatwiejsze zadanie, bowiem przyszło im się rozprawić z mocno osłabioną ekipą Polskiego Cukru Muszynianki Enea Muszyna. Jednakże problemy rywala również trzeba umieć wykorzystać i tutaj brawa należą się rozgrywającej podkarpackiej ekipy - Annie Kaczmar.  

Rzeszowska siatkarka prowadziła grę na tyle skutecznie w ofensywie, że skuteczność w ataku ekipy wynosiła 46 proc., niemal najwięcej w całej kolejce. Na przestrzeni trzech wygranych setów jedynie trzykrotnie jej atakujące koleżanki zostały złapane blokiem, co poniekąd świadczy również o jej pozytywnej grze. Bezpośrednio dołożyła 3 punkty do sukcesu zespołu, a warto również nadmienić, że przy jej serwisie zespół zdobywał punkty seriami. 

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki.

Która z przedstawionych zawodniczek spisała się najlepiej w 3. kolejce Orlen Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf.własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)