Liga Narodów. Zagraniczne media po meczu Rosja - Polska: lecą iskry. Bartosz Kurek wszystkiego sam nie zrobi

Mimo że w pierwszym meczu Final Six siatkarskiej Ligi Narodów drużyna Biało-Czerwonych w czterech setach przegrała z Rosją (1:3), cieszyć może postawa Bartosza Kurka. Co o tym spotkaniu piszą zagraniczne media?

Małgorzata Boluk

"FIVB"

Nasza drużyna faworytem rywalizacji w Final Six w Lille nie jest. Główny cel Vitala Heynena to testowanie, ogrywanie młodych i budowanie ekipy na mistrzostwa świata. - Polska przegrała pomimo świetnego występu Bartosza Kurka. Ich nadzieje na półfinał zmalały - informuje oficjalny portal Ligi Narodów.

- Rosja funkcjonowała jak dobrze naoliwiona maszyna. Nadzieje Polaków na cudowny zwrot akcji zostały rozwiane w czwartym secie, gdy rosyjski zespół odbudował mur nie do przejścia - dodaje dziennikarz.

Bartosz Kurek powinien pojechać na MŚ 2018?