Liga Siatkówki Kobiet. Trzy przyjmujące w szóstce 10. kolejki, trudny czas dla środkowych

Dziesiąta kolejka stała pod znakiem dominacji formacji ataku nad blokiem. Dziurawy blok większości drużyn sprawił, że mieliśmy ogromny problem z wyborem dwóch środkowych. W zestawieniu znalazły się za to...trzy nominalne przyjmujące.

Piotr Woźniak
Piotr Woźniak

Rozgrywająca: Julia Nowicka (Grot Budowlani Łódź) [1]*

Wobec kontuzji podstawowej atakującej Grot Budowlanych Łódź, Anastasii Kraiduby, rozgrywająca reprezentacji mogła wreszcie kreować grę wicemistrzyń Polski w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobrze o młodej rozgrywającej świadczy fakt, że niemal tyle samo piłek posłała do Julii Twardowskiej, co do Anny Bączyńskiej. Widać również, że Nowicka coraz lepiej rozumie się ze środkowymi, a te nie muszą się martwić o tempo i pułap dostarczanych piłek.

* liczba nominacji do szóstki kolejki

Najlepszą zawodniczką 10. kolejki LSK była:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • italianista Zgłoś komentarz
  Dla Nawrockiego Witkowska jest zła, bo gra w okularach i uderza piłkę z krótkiej piłki, a nie klepie dokładając rękę jak np. Efimienko? Różański za słaba, bo jest ostrzeliwana
  Czytaj całość
  zagrywką w każdym meczu i zdobywa dużo punktów? Nawrocki celowo chce mieć tylko jedną szóstkę i słabe rezerwowe, bo wtedy porażka murowana. Stąd zawsze obecność Łukasik i Jasek w składzie. Hamulcowy dzięki nim może kontrolować przebieg meczów i przekręcać wajchę na porażkę wpuszczając je na boisko.
  • Śmieszek60 Zgłoś komentarz
   Maj ma gorsze statystyki od Stenzel natomiast ma więcej wpływowych znajomych
   • Śmieszek60 Zgłoś komentarz
    Sprawdziłem Maj miała gorsze statystyki od Stenzel. Dziennikarstwo to nie prywatny folwark i promowanie znajomych