ME 2013: Francja - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Miłosz Marek
Ostatnia akcja podsumowuje cały mecz. Kurek serwuje w siatkę.  Francja - Polska 3:1 (25:22, 25:23, 20:25, 25:20)
Skomentuj 1
  • liber772 Zgłoś komentarz
    hahahaha wiedzialem ze przegraja wczioraj slabo grali i dzis powtorka dobrze ze nie ogladalem
    To już wszystko na dziś. Już teraz zapraszamy na jutro, kiedy relacjonować będziemy starcie biało-czerwonych ze Słowacją.
    Skomentuj 0
    W pełni zasłużone zwycięstwo Trójkolorowych, którzy jedną nogą są już w ćwierćfinale. Fantastyczne zawody Francuzi zagrali zarówno w ataku, jak i w obronie.
    Skomentuj 0
    Kolejna piłka do Kurka. Tym razem polski przyjmujący z bardzo dobrym efektem. Po chwili serwis psuje Jarosz. (25:22, 25:23, 20:25, 24:18)
    Skomentuj 0
    Kurek w aut. Francuzi dwie piłki od meczu. (25:22, 25:23, 20:25, 23:18)
    Skomentuj 0
    Winiarski psuje zagrywkę w bardzo ważnym momencie... (25:22, 25:23, 20:25, 22:17)
    Skomentuj 1
  • Fantastyczna asekuracja po bloku po francuskiej stronie, a w kolejnej akcji Lyneel się już nie pomylił. (25:22, 25:23, 20:25, 21:16)
    Skomentuj 0
    Duuuużo szczęścia po stronie biało-czerwonych. Pogubili się Francuzi, którzy chyba zbyt szybko uwierzyli w pewne zwycięstwo. (25:22, 25:23, 20:25, 20:16)
    Skomentuj 0
    Ngapeth bawi się z Polakami! Fantastyczna zagrywka. (25:22, 25:23, 20:25, 20:13)
    Skomentuj 0
    Rouzier ryzykował w ataku, ale znacznie się pomylił. W kolejnej akcji po raz kolejny Ngapeth w niezwykle dynamicznym zbiciu. (25:22, 25:23, 20:25, 18:13)
    Skomentuj 1
    Kurek skutecznie w ataku, ale po raz kolejny fatalnie w polu serwisowym. (25:22, 25:23, 20:25, 17:12)
    Skomentuj 1
    Niewykorzystana szansa Polaków! Zła wystawa Żygadły, Ngapeth nie myli się dwa razy. Przerwa techniczna, Anastasi wściekły na swoich podopiecznych. (25:22, 25:23, 20:25, 16:11)
    Skomentuj 0
    Polacy w końcu skutecznie! W kontrze Piotr Nowakowski, dobre zagrywki wprowadzonego za Boćka Jarosza i blok Kurka! Wraca nadzieja, ale do dobrego wyniku ciągle wiele brakuje! (25:22, 25:23, 20:25, 15:11)
    Skomentuj 0
    Dramat Polaków! Zespół całkowicie stanął! Francuzi bezlitośni! Arcytrudna sytuacja! (25:22, 25:23, 20:25, 15:8)
    Skomentuj 1
    Nie ma dobrego przyjęcia w polskim zespole. Ngapeth wyprawia cuda w ataku, a Kurek zatracił swoją skuteczność. (25:22, 25:23, 20:25, 14:8)
    Skomentuj 0
    Kolejna sytuacja akcja na siatce dla Francuzów! Czwarty punkt z rzędu dla rywali. Czas dla Polaków. (25:22, 25:23, 20:25, 12:8)
    Skomentuj 1
    Poważny błąd Polaków. Kurek wystawia piłkę Ngapethowi, który kończy przechodzącą piłkę bez problemu. (25:22, 25:23, 20:25, 11:8)
    Skomentuj 1
    Bociek i Rouzier udanie po przerwie. (25:22, 25:23, 20:25, 9:8)
    Skomentuj 0
    Na pierwszej przerwie technicznej w czwartym secie minimalne prowadzenie Trójkolorowych. (25:22, 25:23, 20:25, 8:7)
    Skomentuj 0
    Remis! Szybka kontra z Kurkiem w roli głównej! (25:22, 25:23, 20:25, 7:7)
    Skomentuj 0
    Ponownie Lyneel! Fantastyczne zawody tego gracza. Anastasi zmuszony do wzięcia przerwy! (25:22, 25:23, 20:25, 7:5)
    Skomentuj 0
    Kolejny raz zatrzymany Rouzier, jednak Lyneel niweluje różnicę. (25:22, 25:23, 20:25, 5:5)
    Skomentuj 0
    Świetny atak Boćka z trudnej pozycji! Jednak w polskim zespole brakuje kombinacji. (25:22, 25:23, 20:25, 4:4)
    Skomentuj 0
    Rouzier serwował w aut, ale zdołał trafić Winiarskiego. (25:22, 25:23, 20:25, 3:2)
    Skomentuj 0
    Początek czwartej odsłony. Na razie Bociek nie może zaserwować dobrze. Skuteczna odpowiedź Kurka, który od pewnego czasu gra niemal bezbłędnie. (25:22, 25:23, 20:25, 1:2)
    Skomentuj 0
    Polacy pozostają w grze! Earvin Ngapeth psuje zagrywkę i kończy trzeciego seta! Francja - Polska 2:1 (25:22, 25:23, 20:25)
    Skomentuj 0
    Znany z występów w Resovii Rafael Redwitz popełnia błąd podwójnego odbicia, choć to kolejna kontrowersyjna decyzja arbitra. Piłka setow dla Polaków! (25:22, 25:23, 19:24)
    Skomentuj 0
    Kurek bezbłędnie w ataku. Polacy dwa punkty od zwycięstwa w partii! (25:22, 25:23, 18:23)
    Skomentuj 0
    Nieporozumienia po polskiej stronie, jednak Francuzi podają pomocną dłoń, psując kolejne zagrywki. (25:22, 25:23, 17:22)
    Skomentuj 1
    Michał Winiarski obija ręce blokujących, Sidibe szaleje na skrzydle. Przewaga Polaków nadal bezpieczna. (25:22, 25:23, 15:20)
    Skomentuj 0
    Wprowadzony na boisko Sidibe przerywa serię Polaków. Po chwili Ngapeth psuje serwis (25:22, 25:23, 13:19)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek w coraz lepszej dyspozycji! Atomowy atak! (25:22, 25:23, 12:17)
    Skomentuj 0
    Skoro wynik coraz lepszy, to i zabawa na trybunach coraz lepsza! Cała hala zatańczyła "labado"!
    Skomentuj 1
    Rouzier powraca po dłuższej chwili, ale Kurek równie skuteczny z trudnej pozycji! (25:22, 25:23, 11:16)
    Skomentuj 1
    • salomon222 Zgłoś komentarz
      Ktoś napisał wcześniej, że nasi chcą uniknąc Rosji. Ale po co? Po to, by grac w barażach /1 mecz więcej/ i w QF trafic na Niemców,którzy grają świetnie i mogą nas równie dobrze
      Czytaj całość
      odprawic co Rosja? Moim zdaniem: bez sensu.
      Bociek zaserwował z prędkością 125 km/h! Ale zrobił to bardzo nieprecyzyjnie... (25:22, 25:23, 10:15)
      Skomentuj 0
      Sędziowie spisują się coraz słabiej, ale "mylą się sprawiedliwie". Tym czasem Lyneel w aut, Kurek atomowym atakiem podwyższa prowadzenie! (25:22, 25:23, 8:14)
      Skomentuj 0
      Znów prowadzenie szybko topnieje. Wiśniewski w aut. (25:22, 25:23, 8:11)
      Skomentuj 0
      Polacy bardzo czujnie na siatce! Kurek nie dał oszukać się rozgrywającemu rywali! Trener Trójkolorowych zmuszony do poproszenia o czas! (25:22, 25:23, 6:11)
      Skomentuj 0
      Rouzier po raz kolejny zablokowany! Po chwili ten sam siatkarz zaatakował w aut! (25:22, 25:23, 6:10)
      Skomentuj 1
      Winiarski skutecznie w ataku. Pierwsza przerwa techniczna (25:22, 25:23, 6:8)
      Skomentuj 0
      Polacy tracą przewagę. Podwójne odbicie Boćka i już tylko jeden punkt różnycy. (25:22, 25:23, 6:7)
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Kibice w Ergo Arenie ciągle wierzą w swoich ulubieńców! Zagrzewają siatkarzy i nieustannie głośno dopingują.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Polacy dawno nie byli na dwupunktowym prowadzeniu, a teraz już trzy "oczka" przewagi. Mylą się Ngapeth i jeden ze środkowych! Czas dla trenera Trójkolorowych! (25:22, 25:23, 3:6)
      Skomentuj 0
      Była szansa na kontrę, ale Winiarski wpadł w siatkę. W kolejnej akcji dobra akcja Boćka! Atakujący pozostał w szóstce na kolejnego seta.  (25:22, 25:23, 3:4)
      Skomentuj 0
      W końcu! As Kurka! (25:22, 25:23, 2:3)
      Skomentuj 0
      Francuzi rozpoczynają seta nr 3 od dobego ataku Lyneela. Polacy odpowiadają blokiem na Rouzierze! 2:0 (25:22, 25:23, 1:1)
      Skomentuj 0
      Wladimir Nikołow po meczu swojej reprezentacji stwierdził, że znając Polaków, ci będą chcieli przegrać specjalnie, by uniknąć gry w ćwierćfinale z Rosjanami. Wierzycie w taki scenariusz?
      Skomentuj 5
      Zobacz więcej komentarzy (2)
      Francuzi rozgrywają bardzo dobre zawody. Świetnie grają w obronie i nie mają problemów z kończeniem kolejnych piłek. Po stronie gospodarzy wyraźnie szwankuje zagrywka. Polacy nie byli w stanie odrabiać strat, bo po każdej udanej akcji marnowali szanse, posyłając kolejne serwisy naprzemiennie: w siatkę oraz aut.
      Skomentuj 0
      Piekielnie mocna zagrywka Boćka ląduje na aucie! Koniec drugiego seta i sytuacja Polaków robi się bardzo trudna! Francja - Polska 2:0 ([b]25:22, 25:23)[/b]
      Skomentuj 2
      • Stal Rzeszów 48 Zgłoś komentarz
        Francja bedzie długo załowała tego meczu, bo wpadnie w cwiercfinale na Rosje, a Polacy jak jutro wygraja ze słabiutka Słowacja jak sie okazuje po meczu z Turcja, to w cwiercfinale po
        barazach trafia na Niemcy!!!
        • BYK Leszno Zgłoś komentarz
          2:0 i po meczu skończy się na 3:0
          Grzegorz Bociek przedłuża szanse Polaków. Czas dla Francuzów. (25:22, 24:23)
          Skomentuj 0
          Ależ katastrofalny błąd sędziów! Earvin Ngapeth zaatakował bez bloku, który minął o dobre kilkanaście centymetów. Czyżby sędzia "oddał" punkt po wcześniejszym błędzie? Piłki setowe dla rywali! (25:22, 24:22)
          Skomentuj 0
          Francuzi utrzymują bezpieczną przewagę, dzięki... Pokakom, którzy ciągle psują zagrywki. Kiedy w końcu udało się przeserwować, udało się zdobyć punkt! (25:22, 23:22)
          Skomentuj 0
          Ngapeth serwuje asa, ale... sędziowie przyznają punkt bialo-czerwonym. Dużo szczęścia po stronie gospodarzy. (25:22, 22:20)
          Skomentuj 0
          Festiwal popsutych zagrywek przerwał Żygadło, ale to Francuzi cieszą się z kolejnego punktu. Świetny atak Ngapetha. (25:22, 22:19)
          Skomentuj 0
          Bociek! Tylko i aż dwa punkty różnicy... (25:22, 20:18)
          Skomentuj 0
          Michał Winiarski zatrzymuje Rouziera! (25:22, 19:17)
          Skomentuj 0
          Popsuta zagrywka Lyneela daje jeszcze minimalne nadzieje biało-czerwonym. (25:22,19:15)
          Skomentuj 1
          Kurek dobrze w ataku, na parkiecie pojawił się Łukasz Wiśniewski, zmieniając Możdżonka. (25:22, 18:14)
          Skomentuj 1
          Lyneel w znakomitej formie! Anastasi coraz bardziej poddenerwowany. Trudno się temu dziwić... (25:22, 16:12)
          Skomentuj 0
          Ależ odpowiedź! Gwóźdź ze środka oraz as Ngapetha. Ponownie aż trzy punkty różnicy. (25:22, 15:12)
          Skomentuj 0
          Francuzi mylą się w przyjęciu! Przechodząca piłka wykorzystana! (25:22, 13:12)
          Skomentuj 0
          Kurek oddaje kolejny punkt zagrywką. Na szczęście rywale także pomagają Polakom. (25:22, 12:10)
          Skomentuj 0
          W końcu ładna akcja Polaków! Michał Winiarski świetnie z drugiej linii! (25:22, 11:9)
          Skomentuj 0
          W końcu! Lyneel zatrzymany! (25:22, 10:8)
          Skomentuj 1
          Francuzi nie do zatrzmania. Tym razem Lyneel nic nie robi sobie z bloku biało-czerwonych. (25:22, 10:6)
          Skomentuj 0
          Tym razem Bociek już nieskuteczny... (25:22, 9:5)
          Skomentuj 0
          Grzegorz Bociek zameldował się na boisku udanym atakiem, ale Michał Winiarski zepsuł kolejną zagrywkę... Pierwsza przerwa techniczna dla Francuzów. (25:22, 8:5)
          Skomentuj 0
          Ależ akcja Francuzów! Świetna obrona, Rouzier nic nie robi sobie z potrójnego bloku! Polacy wyglądają coraz gorzej... (25:22, 7:4)
          Skomentuj 0
          Jakub Jarosz nieskuteczny w ataku, na boisku pojawia się Grzegorz Bociek. Francuzi coraz śmielej, Rouzier serwuje asa! (25:22, 5:3)
          Skomentuj 1
          Była szansa odskoczyć na dwa punkty już na początku, ale Jakub Jarosz zablokowany w kontrataku. (25:22, 2:2)
          Skomentuj 0
          Pierwsza akcja drugiego seta dla Polaków! Nowakowski blokuje Ngapetha! (25:22, 0:1)
          Skomentuj 0
          Spieszymy z uzupełnieniem informacji o składy. Polacy rozpoczęli w ustawieniu: Łukasz ŻygadłoMarcin MożdżonekPiotr NowakowskiJakub JaroszMichał WiniarskiBartosz Kurek i Paweł Zatorski jako libero.
          Skomentuj 0
          Earvin Ngapeth pocelował zagrywką Pawła Zatorskiego! Koniec pierwszej partii! Francja - Polska 1:0 (25:22)
          Skomentuj 2
          Earvin Ngapeth kiwa precyzyjnie. Polacy protestują, ale tuż po przerwie dla trenera Anastasiego rywale będą mieli dwa setbole. (24:22)
          Skomentuj 1
          • stanzuk Zgłoś komentarz
            Ciekawe komu się uda przegrać,bo wygrany wpada w ćwierćfinale na Rosję.
            Skomentuj 0
            Polski przyjmujący w siatkę. Kurek marnuje zagrywkę, ale Nowakowski w kolejnej akcji punktuje dla biało-czerwonych. Sytuacja nadal trunda. (23:22)
            Skomentuj 0
            Tym razem Kurek bezbłędny! (22:21)
            Skomentuj 0
            Bartosz Kurek zablokowany! Francuzi z dwupunktowym prowadzeniem w decydującej części partii! (22:20)
            Skomentuj 0
            Jakub Jarosz psuje zagrywkę... (21:20)
            Skomentuj 0
            Bartosz Kurek i kolejny remis! (20:20)
            Skomentuj 0
            Świetna akcja w obronie Trójkolorowych. Francuzi wyszli ze sporych tarapatów. (20:19)
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            Polacy grają nerwowo, ale nadal zachowują kontakt z rywalem. (19:19)
            Skomentuj 0
            Lyneel coraz odważniej poczyna sobie w ataku. Francuzi na prowadzeniu. (19:18)
            Skomentuj 0
            Przez chwilę na tablicy świetlnej był już remis, ale popsuta zagrywka rywali ponownie dała prowadzenie biało-czerwonym. (17:18)
            Skomentuj 0
            Marcin Możdżonek przegrywa pojedynek jeden na jeden na siatce, Jakub Jarosz atakuje w aut. Okres słabszej gry Polaków. Tylko jedno "oczko" różnicy. (16:17)
            Skomentuj 0
            Ach! Bartosz Kurek blisko bardzo efektownej akcji, ale tym razem zaatakowal w siatkę. Po chwili Michał Winiarski nie miał problemu z obiciem bloku! (13:17)
            Skomentuj 0
            Fatalnie wykonany atak ze środka Francuzów! Przewaga Polaków coraz większa! Druga przerwa techniczna. (12:16)
            Skomentuj 0
            Jakub Jarosz w ataku! Długa kontra dla biało-czerwonych. Czas dla Francuzów (11:14).
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            Witamy! W Ergo Arenie spotkały nas spore problemy techniczne, ale jesteśmy już gotowi do relacji! Pierwsze dobre wieści: autowy atak Francuzów i Polacy prowadzą dwoma punktami! Francja - Polska 0:0 (11:13)