autor:
Miłosz Marek
autor:
Olga Krzysztofik
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:11, 25:20, 25:16). MVP Katarzyna Zaroślińska - wyboru nie mogło być innego.
Skomentuj 0
24:15 (2:0 [25:11, 25:20]) Katarzyna Zaroślińska katem legionowianek: pierwszą piłkę udało się podbić, ale z drugą Siódemki sobie nie poradziły.
Skomentuj 0
20:12 Dąbrowianki grają już  na luzie. Nic nie powinno im zabrać kompletu punktów
Skomentuj 0
16:10
Skomentuj 0
8:5 [b](2:0 [25:11, 25:20]) [/b]Aleksandra Wójcik zaatakowała w aut. Pierwsza przerwa techniczna
Skomentuj 0
6:3 (2:0 [25:11, 25:20]) Siódemka ponownie w poważnych tarapatach. Fatalna akcja na środku i MKS prowadzi już zdecydowanie
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    (2:0 [25:11, 25:20]) Niezawodna Katarzyna Zaroślińska kończy drugą partię
    Skomentuj 0
    24:20 (1:0 [25:11]) Siódemka nie odpuszcza. As serwisowy Barfild. O czas poprosił Waldemar Kawka
    Skomentuj 0
    24:16 (1:0 [25:11]) Przyjezdne potrafią odpowiadać tylko pojedynczymi dobrymi zagraniami. Po ataku Katarzyny Zaroślińskiej MKS będzie miał piłki setowe
    Skomentuj 0
    22:15 (1:0 [25:11]) Podwójny blok zatrzymał Martę Łukaszewską. W kolejnej akcji Wójcik w aut
    Skomentuj 0
    20:15 (1:0 [25:11]) Zdecydowanie najdłuższa akcja meczu pada łupem gospodyń dzięki sprytnemu zagraniu Sassy
    Skomentuj 0
    18:14 [b](1:0 [25:11]) [/b]Wprowadzona na boisko Aleksandra Wójcik atakuje w siatkę. O kolejną przerwę poprosił Maciej Kosmol
    Skomentuj 0
    17:14 (1:0 [25:11]) Zepsuta zagrywka Katarzyny Jóźwickiej
    Skomentuj 0
    16:13 (1:0 [25:11]) Kolejny skuteczny blok dąbrowianek. Druga przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    15:12 (1:0 [25:11]) Eleonora Dziękiewicz na raty zdobywa punkt atakiem ze środka
    Skomentuj 0
    13:12 (1:0 [25:11]) Tomsia przedarła się przez dąbrowski blok
    Skomentuj 0
    10:6 (1:0 [25:11]) Tomsia zaatakowała w siatkę
    Skomentuj 0
    8:6 (1:0 [25:11]) Mimo lepszej gry Legionovii, na pierwszej przerwie technicznej prowadzą dąbrowianki
    Skomentuj 0
    6:5 (1:0 [25:11]) As serwisowy Skowrońskiej
    Skomentuj 0
    4:5 (1:0 [25:11]) Jóźwicka skutecznie w ataku z jednej nogi
    Skomentuj 0
    3:2 (1:0 [25:11]) Tomsia zaatakowała lekko, próbując "zahaczyć" piłką o palce blokujących, ale nie udało jej się to
    Skomentuj 0
    2:1 (1:0 [25:11]) Barfirld zaserwowała w aut
    Skomentuj 0
    (1:0 [25:11]) Rozpoczyna się drugi set. W wyjściowych składach drużyn nie ma żadnych zmian.
    Skomentuj 0
    25:11 Rachael Adams nie pozostawiła żadnych złudzeń na kontrze i wbiła "gwoździa" w parkiet
    Skomentuj 0
    24:11 Skutecznym atakiem ze środka przyjezdne obroniły pierwszą piłkę setową
    Skomentuj 0
    19:9 Rybaczewska skończyła atak. Podwójna zmiana w Legionovii: na boisku pojawiły się Bąk i Łukaszewska
    Skomentuj 0
    17:8 Berenika Tomsia plasuje w aut
    Skomentuj 0
    16:8 Dąbrowianki w tej akcji popisały się świetną grą w obronie, a kiwka Elżbiety Skowrońskiej sprowadziła obie drużyny na drugą przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    15:8 Tomsia zaatakowała w aut
    Skomentuj 0
    12:7 Adams zaserwowała w siatkę
    Skomentuj 0
    11:4 Magdalena Saad świetnie radzi sobie dzisiaj w obronie i wyciąga trudne piłki. Berenika Tomsia znalazła się w dobrym miejscu i szybkim atakiem zaskoczyła rywalki
    Skomentuj 0
    11:3 Skuteczna kiwka Raonić z drugiej piłki
    Skomentuj 0
    11:2 Tym razem Katarzyna Zaroślińska na kontrze zdecydowała się na kiwkę, która wpadła w boisko. Trener Kosmol poprosił już o drugi czas w tym secie.
    Skomentuj 0
    10:2 Bardzo długą wymianę zakończył atak Zaroślińskiej
    Skomentuj 0
    8:2 Tomsia skutecznie zaatakowała z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    8:1 Pojedynczy blok Adams! MKS póki co demoluje rywalki, które wyglądają na nieco zagubione i popełniają dużo błędów
    Skomentuj 0
    6:1 Autowy atak z jednej nogi Jóźwickiej
    Skomentuj 0
    5:1 O czas szybko poprosił Maciej Kosmol
    Skomentuj 0
    4:1 Zaroślińska nie dała się nabrać Rakić, która próbowała kiwnąć nad jej blokiem.