PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
Blok na Pawlińskim kończy trzeciego seta i trzy punkty jadą do Kedzięrzyna - Koźla. Wynik całego meczu 0:3 (15:25, 20:25 i 21:25). MVP Michał Ruciak.
Skomentuj 0
(0:2) 21:23 Dobre przyjęcie Macieja Olenderka i skuteczny atak Adriana Gontariu zdejmują Boćka z zagrywki.
Skomentuj 0
(0:2) 20:22 Na kłopoty Grzegorz Bociek. Maciej Pawliński skutecznie z lewego skrzydła, Bociek powtórnie w boisko. Dominik Witczak za Zagumnego. As Boćka.
Skomentuj 0
(0:2) 19:19 Dwie świetne zagrywki Iwana Kolewa doprowadzają do remisu i trener Sebastian Świderski bierze czas.
Skomentuj 0
(0:2) 17:19 Gwóźdź Grzegorza Boćka z lewego skrzydła, skutecznie Michał Ruciak. Wraca Maciej Pawliński.
Skomentuj 0
(0:2) 15:17 Michał Potera zmienia Pawlińskiego w drugiej linii. Iwan Kolew kończy atak w kontrze. Wiśniewski skutecznie ze środka.
Skomentuj 0
  • (0:2) 12:15 Szalenie długa i wyczerpująca wymiana, z masą efektownych obron, pada ostatecznie łupem gości. Trener Jakub Bednaruk bierze drugi czas.
    Skomentuj 0
    (0:2) 12:14 Przyjęcie na drugą stronę owocuje kolejnym punktem dla ZAKSY i trener Jakub Bednaruk bierze czas. Ale po czasie Michał Ruciak nadal demoluje serwisem.
    Skomentuj 0
    (0:2) 12:12 Grzegorz Bociek skutecznie atakuje. Marcin Nowak powstrzymuje na siatce Pawła Zagumnego.
    Skomentuj 0
    (0:2) 10:10 AZS Politechnika Warszawska poderwała się do walki, gra ofiarnie w obronie, a przede wszystkim skutecznie na kontrach.
    Skomentuj 0
    (0:2) 8:8 Dobry atak Kolewa (z obejścia), blok gospodarzy na Wojciechu Ferensie, ponownie skutecznie Iwan Kolew i jest remis.
    Skomentuj 0
    (0:2) 5:8 Adrian Gontariu nie trafia w boisko w ataku po prostej i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma trzypunktowe prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    (0:2) 5:6 Skuteczny atak ze środka Marcina Możdżonka. Grzegorz Bociek kończy trudną piłkę na trójbloku, odpowiada Gontariu atakiem pod końcową linię. As serwisowy Marcina Nowaka.
    Skomentuj 0
    (0:2) 0:3 Szóstki wyjściowe obu drużyn takie same jak w drugim secie. Przy dobrej zagrywce Łukasza Wiśniewskiego kędzierzynianie mocno otworzyli trzeciego seta.
    Skomentuj 0
    (0:2) 0:0 Drugi set wyglądał lepiej niż pierwszy i było więcej walki, ale to ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ostateczni wygrała i brakuje jej już tylko seta do zwycięstwa w całym meczu.
    Skomentuj 0
     Adrian Gontariu zagrywa w aut, a Łukasz Wiśniewski wręcz przeciwnie - asa, którym kończy tego seta, drugiego wygranego dla ZAKSY. Zespoły schodzą do szatni na przerwę. Wynik meczu 0:2 (15:25, 20:25).
    Skomentuj 0
    (0:1) 19:23 Seria świetnych zagrywek Wojciech Ferensa.
    Skomentuj 0
    (0:1) 19:22 czas dla gospodarzy (przepraszamy za chwilowe problemy techniczne)
    Skomentuj 0
    (0:1) 16:15 Wspaniała obrona Macieja Olenderka ataku Boćka po prostej dała gospodarzom kolejna kontrę, którą wykorzystał Maciej Pawliński. Piłkę zmieścił w boisku Ruciak. Efektowny gwóźdź po skosie Adriana Gontariu z lewego skrzydła daje minimalne prowadzenie na przerwie warszawiakom.
    Skomentuj 0
    (0:1) 13:13 Mocna zagrywka Macieja Pawlińskiego, ale jego koledzy dotykają taśmy przy bloku. Adrian Gontariu obija ręce przeciwnika.
    Skomentuj 0
    (0:1) 10:10 Długa wymiana zakończona błędem Adrian Gontariu w ataku, za chwilę ponownie punktuje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dobrą kontrą i mamy remis.
    Skomentuj 0
    (0:1) 10:7 Zmarnowana przez kolegów dobra obrona Juraja Zatko. Skuteczny atak Wojciecha Ferensa. Bociek obija blok warszawski, a za chwilę to samo z nim robi Pawliński.
    Skomentuj 0
    (0:1) 8:4 Juraj Zatko wygrywa przepychankę na siatce, skutecznie atakuje Michał Ruciak. Długa wymiana zakończona atakiem z drugiej linii Ferensa. Gontariu zdobywa kolejny już punkt w kontrze.
    Skomentuj 0
    (0:1) 5:1 Trener Sebastian Świderski ma mniej cierpliwości od Jakuba Bednaruka, bierze czas już przy 4:1. Ale po czasie warszawiacy grają nadal to samo - dobra zagrywka Pawlińskiego i Adrian Gontariu w kontrze.
    Skomentuj 0
    (0:1) 3:1 W kontrze Grzegorz Bociek obija blok, odpowiada z lewego skrzydła Maciej Pawliński. Po dłuższej wymianie punktuje Gontariu, za chwilę ponownie i warszawiacy prowadzą po raz pierwszy w tym meczu.
    Skomentuj 0
    (0:1) 0:0 ZAKSA rozpoczyna drugiego seta z Marcinem Możdżonkiem zamiast Gladyra oraz Wojciechem Ferensem za Kooya. W zespole gospodarzy Maciej Pawliński zmienił Artura Szalpuka.
    Skomentuj 0
    Artur Szalpuk skutecznie atakuje, ale chwilę potem pierwszego seta kończy Marcin Możdżonek gwoździem ze środka 15:25. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle prowadzi 1:0 w setach.
    Skomentuj 0
    Po tych wszystkich przygotowaniach po obu stronach nastąpiła długa wymiana, z której zwycięsko wyszła AZS Politechnika Warszawska rękami swego atakującego. Artur Szalpuk dotknął taśmy przy próbie przepchnięcia 14:23
    Skomentuj 0
    Michał Potera zmienia Iwana Kolewa
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek kończy bardzo trudną piłkę na trójbloku. Na boisko wchodzą Dustin Schneider (na zagrywkę) oraz Marcin Możdżonek na podwyższenie bloku 13:21
    Skomentuj 0
    Jurij Gladyr skutecznie punktuje ze środka w kontrze. Trener Jakub Bednaruk bierze drugi czas 12:19
    Skomentuj 0
    Artur Szalpuk atakuje z szóstej strefy w aut. Przy przebijaniu piłki myli się Paweł Zagumny. Wchodzi Wojciech Ferens za Michała Ruciaka 12:18
    Skomentuj 0
    Michał Ruciak atakuje z lewego skrzydła pod górę po palcach trójbloku, cały czas utrzymuje się przewaga gości uzyskana na początku seta 11:16
    Skomentuj 0
    Gospodarze popełniają sporo błędów w polu zagrywki. Punktowy atak Dawida Guni , Dick Kooy trafia w linię dziewiątego metra atakując po prostej 11:14
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Adrian Gontariu , za trzecią próbą przez blok przebił się Michał Ruciak. Skutecznie Marcin Nowak ze środka 8:12
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Iwana Kolewa ale w następnej akcji wyrzuca on piłkę poza boisko. Warszawiacy bardzo dobrze ustawiają się w obronie, kolejna taka podbita piłka zostaje skończona przez Marcina Nowaka 6:10
    Skomentuj 0
    Długa wymiana zakończona atakiem Łukasza Wiśniewskiego. Odpowiedź Artura Szalpuka z prawego ataku. Ponownie dłuższa akcja, ostatecznie Adrian Gontariu atakuje w aut 3:8
    Skomentuj 0
    Bardzo dobra zagrywka Michała Ruciaka sprawia problemy gospodarzom. Jakub Bednaruk bierze czas 1:5
    Skomentuj 0
    Naprzeciwko siebie staje dwóch młodych polskich trenerów, Jakub Bednaruk oraz Sebastian Świderski. Warszawski trener debiutował na tym stanowisku nieco ponad rok temu, a od tego sezonu w jego ślady poszedł trener z Kędzierzyna.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Szalpuk, Gunia, Gontariu, Zatko, Kolew, Nowak i Olenderek (libero)
    Skomentuj 0
    Szóstki wychodzą na boisko. ZAKSA Kędzierzyn - Koźle: Ruciak, Bociek, Gladyr, Kooy, Zagumny, Wiśniewski i Lewis (libero)
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Z Towaru wita wszystkich Ola Piskorska. Zapraszam na relację live z pierwszego meczu 7. kolejki PlusLigi. AZS Politechnika Warszawska podejmuje kędzierzyńską ZAKSĘ.