PlusLiga: Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
Skomentuj 1
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 26:24, 25:22) Sensacja! Fantastyczna końcówka w wykonaniu Czarnych i gospodarze wygrywają całe spotkanie bez straty seta!
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 26:24, 21:21) Lorenzo Bernardi prosi o przerwę
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 26:24, 20:21) Dla kogo tym razem wojna nerwów okaże się zwycięska?
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 26:24, 14:14) Długą wymianę kończy, a jakże, Wytze Kooistra. Chwilę później as serwisowy tego zawodnika i mamy remis!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 26:24, 1:5) Mocne uderzenie gości, którzy dzięki dobrej zagrywce Mateusza Malinowskiego obejmują prowadzenie
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2:0 (25:21, 26:24) Michał Kubiak zatrzymany potrójnym blokiem! Koniec 2. seta i prowadzenie w meczu Czarnych Radom.
    Skomentuj 0
    Wideoweryfikacja niekorzystna dla gości.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 25:24) Szczęśliwie atakuje Koositra, myli się w ataku Malinowski gospodarze na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 23:24) Skuteczny atak Malinowskiego daje przyjezdnym piłkę setową
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 22:22) Cerrad Czarni Radom ruszają do odrabiania strat i po asie serwisowym Dirk Westphala doprowadzaja do remisu!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 19:21) Punkt zdobywa Kamiński i o przerwę prosi Lorenzo Bernardi
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 17:19) Kapitalny mecz w wykonaniu Wytze Kooistry! Niestety Holender jest osamotniony w zdobywaniu punktów
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 15:17) Ponownie udanie Kooistra, ale odpowiada Simon Van De Voorde
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:16) Mateusz Malinowski zdobywa kolejny punkt. Druga przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:15) Faluje gra Cerrad Czarnych Radom, którzy po akcjach Westphala i Kooistry zmniejszają stratę
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 12:15) Alen Pajenk trafia z krótkiej, Kooistra atakuje w aut ze skrzydła, przewaga gości odbudowana
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 11:12) Wytze Kooistra udanie zakończył kontrę Czarnych
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 10:12) Dirk Westphal daje sygnał do odrabiania strat. Dwa skuteczne ataki reprezentanta Niemiec
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 7:11) Skuteczny atak Wytze Kooistry pozwolił miejscowym zmniejszyć straty do jednego punktu, ale błędy po stronie gospodarzy sprawiły, że jastrzębianie powiększyli dystans
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 6:8) Malinowski obija blok gospodarzy
    Skomentuj 0
    Robert Prygiel prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 3:5) Seria punktowa drużyny gości i jastrzębianie już na prowadzeniu
    Skomentuj 0
    [b]1:0 (25:21, 3:1) [/b] Początek drugiej odsłony po myśli gospodarzy[b][/b]
    Skomentuj 0
    Dzisiejsze spotkanie spoza boiska ogląda Jakub Wachnik, który ma drobne problemy z kręgosłupem
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:0 (25:21) Arbiter odgwizdał przyjezdnym błąd przejścia linii ataku. Wideoweryfikacja przebiegła po myśli radomian, którzy ostatecznie wygrywają pierwszą partię.
    Skomentuj 0
    0:0 (25:21) Kolejny punkt dla gospodarzy, ale jastrzębianie proszą o sprawdzenie
    Skomentuj 0
    0:0 (24:21) Psuje zagrywkę Michał Kubiak!
    Skomentuj 0
    0:0 (23:21) Michał Łasko popisuje się skutecznym blokiem. Przerwa dla Roberta Prygla
    Skomentuj 0
    Wraca na boisko Krzysztof Gierczyński
    Skomentuj 0
    0:0 (23:19) Skutecznie atakował Wytze Kooistra, kiwał Bartłomiej Neroj i gospodarze są już tylko 2 punkty od wygrania seta
    Skomentuj 0
    0:0 (19:15) Michał Masny nie zrozumiał się z Malinowskim i punkt dla miejscowych. Przerwa dla Lorenzo Bernardiego
    Skomentuj 0
    0:0 (14:10) Ponownie kończy akcję reprezentant Niemiec, dokłada punkt Kooistra i Czarni odskakują
    Skomentuj 0
    0:0 (12:9) Dirk Westphal dwukrotnie umieszcza piłkę w polu gry. Gospodarze powiększają dystans
    Skomentuj 0
    0:0 (10:18) Zablokowany Łasko, as serwisowy gospodarzy i przewaga wzrasta do dwóch oczek
    Skomentuj 0
    0:0 (8:7) Jozef Piovarci zdobywa 8. punkt dla gospodarzy
    Skomentuj 0
    0:0 (7:7) Od początku rywalizacja toczy się cios za cios. Żadna z drużyn jak dotychczas nie uzyskała większej przewagi niż jeden punkt