Orlen Liga: Siódemka SK bank Legionovia - PGNiG Nafta Piła na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
1:3 (25:18, 23:25, 13:25 i 20:25) Mecz 14. kolejki Orlen Ligi w Legionowie pomiędzy Siódemką SK bank Legionovia i PGNiG Naftą Piła wygrywa za trzy punkty zespół z Piły. MVP Emilia Kajzer.
Skomentuj 0
(1:2) 20:25 Skuteczny atak Magdaleny Wawrzyniak daje pilankom piłki meczowe. I drugą wykorzystuje Agata Babicz.
Skomentuj 0
(1:2) 17:23 Dobrze gra Daria Paszek.
Skomentuj 0
(1:2) 16:20 Zablokowana Natalia Krawulska. Anna Rybaczewska skutecznie z lewego w kontrze. Na boisko wchodzą Magdalena Wawrzyniak oraz Irina Archangielskaja.
Skomentuj 0
(1:2) 13:20 Lauren Barfield skutecznie w kontrze ze środka. Anna Sołodkowicz atakuje z sytuacyjnej piłki w aut. Pilanki punktują w kontrze.
Skomentuj 0
(1:2) 12:18 Berenika Tomsia atakuje w aut. Trener Maciej Kosmol bierze czas, może to być ostatni w tym meczu.
Skomentuj 0
  • (1:2) 12:16 Olga Raonić skutecznie blokuje. Anna Sołodkowicz punktuje atakiem. Trener Wiesław Popik bierze czas.
    Skomentuj 0
    (1:2) 10:16 Błędy przyjęcia tym razem w zespole Siódemki SK bank Legionovia.
    Skomentuj 0
    (1:2) 10:14 Kolejny as serwisowy Katarzyny Jóźwickiej. Daria Paszek zmienia Kuligowską.
    Skomentuj 0
    (1:2) 9:14 Trener Wiesław Popik bierze czas.
    Skomentuj 0
    (1:2) 8:14 Olga Raonić zmienia Kingę Bąk. Berenika Tomsia zdobywa punkt atakiem. Katarzyna Jóźwicka punktuje serwisem.
    Skomentuj 0
    (1:2) 6:12 Anna Rybaczewska wraca na boisko. PGNiG Nafta Piła punktuje nieprzerwanie.
    Skomentuj 0
    (1:2) 6:12 Anna Sołodkowicz zmienia Tamarę Rakic. Na zagrywce tradycyjnie punktuje Anna Kudakova.
    Skomentuj 0
    (1:2) 6:10 atak Katarzyny Jóźwickiej w aut i trener Maciej Kosmol bierze czas.
    Skomentuj 0
    (1:2) 5:8 Berenika Tomsia skutecznie atakuje. Ale utrzymuje się złe przyjęcie w zespole Siódemki SK bank Legionovia i coraz łatwiej punkty zdobywają goście.
    Skomentuj 0
    (1:2) 3:4 Dobry atak Berenikia Tomsi z drugiej piłki, odpowiedź Joanny Kuligowskiej. Pilanki od drugiego seta są nie do zatrzymania w ataku ze skrzydeł.
    Skomentuj 0
    (1:2) 1:1 Czy to będzie ostatni set tego spotkania? Oba zespoły wychodzą na boisko. W drużynie gospodyń została Aleksandra Wójcik, w zespole gości Natalia Krawulska.
    Skomentuj 0
    (1:1) 13:25 Agata Babicz skutecznie w kontrze, a seta kończy skuteczny blok siatkarek PGNiG Nafty Piła i to one obejmują prowadzenie w meczu.
    Skomentuj 0
    (1:1) 13:22 skończyła się seria zagrywek Anny Kudakovej. Ale gospodynie nadal nie są w stanie wrócić do gry.
    Skomentuj 0
    (1:1) 12:20 Tamara Rakic zablokowana przez Faimie Rose Kingsley. Na boisko wchodzi kolejna rezerwowa Legionovii  Anna Sołodkowicz.
    Skomentuj 0
    (1:1) 12:18 Gospodynie nadal tracą punkty i Maciej Kosmol bierze drugi czas.
    Skomentuj 0
    (1:1) 12:17 W zespole Legionovii podwójna zmiana. Na boisko wchodzą Olga Raonić oraz atakująca Marta Łukaszewska.
    Skomentuj 0
    (1:1) 12:16 Dobre obrony i szybka gra na kontrach do skrzydeł przynoszą PGNiG Nafcie Piła kolejne punkty.
    Skomentuj 0
    (1:1) 11:14 Aleksandra Wójcik nie przyjmuje zagrywki Joanny Kuligowskiej. Trener Maciej Kosmol bierze pierwszy czas w tym secie.
    Skomentuj 0
    (1:1) 11:12 Zdobywa punkt z lewego ataku Aleksandra Wójcik. Odpowiada jej Joanna Kuligowska, ale w następnej akcji zostaje zablokowana.
    Skomentuj 0
    (1:1) 7:10 Bardzo dobra zmiana Natalii Krawulskiej. Skutecznie atakuje Tamara Rakić. Faimie Rose Kingsley kończy wszystkie ataki ze środka.
    Skomentuj 0
    (1:1) 5:8 Anna Rybaczewska opuszcza boisko, w jej miejsce Aleksandra Wójcik.
    Skomentuj 0
    (1:1) 5:8 Seria świetnych zagrywek Anny Kudakovej.
    Skomentuj 0
    (1:1) 5:5 Nadal dobre ataki z obu stron. Berenika Tomsia skutecznie z szóstej strefy.
    Skomentuj 0
    (1:1) 3:3 Skutecznie atakuje Anna Rybaczewska. Kinga Bąk popełnia błąd przełożenia rąk nad siatką.
    Skomentuj 0
    (1:1) 1:1 Ładne akcje na początek z obu stron. W zespole z Piły na boisku pozostała Natalia Krawulska, pozostałe zawodniczki po obu stronach bez zmian.
    Skomentuj 0
    (1:1) 0:0 Wracamy do Areny Legionowo. Statystycznie częściej wygrywa mecz ten zespół, który wygra trzeciego seta przy remisie po 1, mamy okazję to sprawdzić.
    Skomentuj 0
    (1:0) 23:25  Świetna seria Darii Paszek na zagrywce. Z przypadkowej piłki atak Bereniki Tomsi  ratuje piłkę setową. Natalia Krawulska obija blok, co daje gościom seta i remis w meczu.
    Skomentuj 0
    (1:0) 21:23 Daria Paszek zadaniowo na zagrywkę i bardzo utrudnia życie gospodyniom. Anna Sołodkowicz zmienia Rybaczewską.
    Skomentuj 0
    (1:0) 21:20  Natalia Krawulska zmienia Magdalenę Wawrzyniak. Berenika Tomsia skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    (1:0) 20:19 Lauren Barfield kończy przechodzącą. Trener Wiesław Popik bierze czas.
    Skomentuj 0
    (1:0) 19:19 Marta Łukaszewska wchodzi na zagrywkę, chaos po stronie pilanek. Agata Babicz ciągnie grę zespołu w w ataku i punktuje raz po raz.
    Skomentuj 0
    (1:0) 16:18 błędy po stronie Siódemki SK bank Legionovia. Skuteczny atak w kontrze Agaty Babicz i trener Maciej Kosmol prosi o drugi czas.
    Skomentuj 0
    (1:0) 15:16 Błąd Tamary Rakić. Skuteczny atak Katarzyny Jóźwickiej. Po chwili kończy przechodzącą piłkę po zagrywce Bereniki Tomsi. Dobry blok gości.
    Skomentuj 1
    • wwwitek2006 Zgłoś komentarz
      Czyżby od stanu 13:9 dla Siódemki następował przełom w "dziejach" tego seta? w.w.
      (1:0) 13:13 Berenika Tomsia zrywa atak, mamy remis i trener Maciej Kosmol prosi o pierwszy czas w tym spotkaniu.
      Skomentuj 0
      (1:0) 13:12 Skuteczny atak Magdaleny Wawrzyniak. As serwisowy Faimie Rose Kingsley.
      Skomentuj 0
      (1:0) 13:9 Zablokowana Agata Babicz. Joanna Kuligowska atakuje po skosie w aut na pojedynczym bloku. O czas prosi trener gości Wiesław Popik.
      Skomentuj 0
      (1:0) 10:8 Skutecznie z lewego Agata Babicz. Magdalena Wawrzyniak atakuje w siatkę.
      Skomentuj 0
      (1:0) 8:6 zablokowana kiwka rozgrywajacej Emilii Kajzer. Tamara Rakić ponownie punktuje. As serwisowy Katarzyny Jóźwickiej.
      Skomentuj 0
      (1:0) 4:4 Bardziej wyrównana walka, oba zespoły kończą swoje akcje. Zdobywa punkt Tamara Rakić, która w pierwszym secie skończyła 11 z 12 ataków.
      Skomentuj 0
      (0:0) 25:18 Dużo chaosu na boisku gości. Punkt zdobywa Lauren Barfield, a w następnej akcji seta kończy mocnym atakiem Berenika Tomsia.
      Skomentuj 0
      (0:0) 23:18 Skuteczny atak Katarzyny Jóźwickiej, na zagrywce zmienia ją Marta Łukaszewska. Ona też zdobywa punkt z ataku. Koniec podwójnej zmiany w PGNiG Nafcie Piła.
      Skomentuj 0
      (0:0) 20:16 Colleen Ward dwukrotnie zablokowana. Błąd gospodyń oraz blok na Rakić. Czas dla trenera Macieja Kosmola.
      Skomentuj 0
      (0:0) 19:14 Nadal swobodnie punktuje Siódemka SK bank Legionovia, czy to z pierwszego ataku czy z kontry. Podwójna zmiana w zespole gości - pojawiły się Irina Archangielskaja oraz Colleen Ward. Czas dla trenera Popika.
      Skomentuj 0
      (0:0) 16:11 Zablokowana Berenika Tomsia. Zła gra przez środek pilanek zakończona blokiem punktowym gospodyń.
      Skomentuj 0
      (0:0) 13:8 Berenika Tomsia zatrzymana blokiem. Tamara Rakić skutecznie atakuje z prawego. Dobra kontra środkiem w wykonaniu Legionovii.
      Skomentuj 0
      (0:0) 10:6 świetne obrony Magdaleny Saad i skuteczna kontra Legionovii. Dobry blok Kingi Bąk. Czas dla trenera przyjezdnych Wiesława Popika.
      Skomentuj 0
      (0:0) 8:6 również kiwką odpowiada rozgrywająca legionowianek Kinga Bąk.
      Skomentuj 0
      (0:0) 7:5 skuteczna kiwka Emilii Kajzer
      Skomentuj 0
      (0:0) 5:3 błędy po stronie pilanek. Blok na Magdalenie Wawrzyniak.
      Skomentuj 0
      (0:0) 3:1 seria dobrych zagrywek Tamary Rakić
      Skomentuj 0
      Siódemka SK bank Legionovia: Rakic, Rybaczewska, Tomsia, Bąk, Barfield, Jóźwicka oraz na libero Saad.
      Skomentuj 0
      Na boisku pierwsze szóstki. PGNiG Nafta Piła: Kuligowska, Kajzer, Kudakova, Babicz, Kingsley, Wawrzyniak oraz libero Kuehn - Jarek.
      Skomentuj 0
      Witam i zapraszam na wkrótce rozpoczynająca się relację live z ostatniego meczu Orlen Ligi. W Legionowie właśnie skończyła się rozgrzewka obu drużyn.