Puchar CEV: Polski Cukier Fakro Muszyna - Lokomotiv Baku na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - Lokomotiv Baku 3:0 (25:15, 25:23, 26:24) Koniec! Mineralne wygrywają pierwsze spotkanie bez straty seta!
Skomentuj 0
2:0 (25:15, 25:23, 25:24) Fenomenalna walka na parkiecie w Muszynie. Akcję kończy Aleksandra Jagieło
Skomentuj 0
2:0 (25:15, 25:23, 24:24) Ponownie mamy remis
Skomentuj 0
2:0 (25:15, 25:23, 24:23) Skuteczna kiwka Barun, czas dla Muszynianki
Skomentuj 0
2:0 (25:15, 25:23, 23:21) Mylą się w ataku Barun i Gibbermeyer!
Skomentuj 0
2:0 (25:15, 25:23, 21:21) As serwisowy Karoliny Różyckiej i mamy remis!
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:15, 25:23, 20:21) Czerwona kartka dla trenera gości!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 19:21) Skuteczny atak Justyny Sosnowskiej z obejścia
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 18:20) Punktuje blokiem Justyna Sosnowska, czas dla Lokomotivu
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 17:20) Skuteczny plas Kurnikowskiej. Żółta kartka dla trenera gości
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 16:20) Nerwy i błędy po stronie zespołu z Muszyny
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 15:18) As serwisowy Crimes. Czas dla gospodyń
    Skomentuj 0
    2:0 (25:15, 25:23, 15:17) Drobny uraz Sylwii Wojcieskiej. Środkowa z Muszyny po interwencji masażysty powraca do gry
    Skomentuj 0
    Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - Lokomotiv Baku 2:0 (25:15, 25:23) Autowy atak Samojlowej! W Muszynie pachnie niespodzianką!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 24:23) Karolina Różycka  po raz kolejny zagrywa asa!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 23:23) As serwisowy Karoliny Różyckiej i mamy remis!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 22:23) Skuteczny atak Samojlowej, w w odpowiedzi blok Magdaleny Mazurek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 21:22) Karolina Różycka obija blok rywalek, ale w kolejnej akcji Kurnikowska psuje zagrywkę
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 20:20) Skuteczny blok Barun, autowy atak Rossi
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 19:19) Trafia Natalia Kurnikowska
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 16:17) Seria skutecznych zagrań Azerek i pierwsze prowadzenie gości w meczu. Czas dla miejscowych
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 16:14) Dwupunktowe muszynianek na 2. przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 15:13) Dobra zagrywka Kurnikowskiej daje punkt Mineralnym
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 13:12) W miejsce Litwinki pojawiła się Teresa Rossi. Skuteczny atak Kurnikowskiej daje prowadzenie Muszyniance
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 12:11) Petrauskaite poprosiła o chwilę przerwy. Siatkarka chwilę wcześniej otrzymała dość mocne uderzenie piłką w twarz
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 11:10) Azerki zmniejszają straty. Tym razem skuteczny blok na Kurnikowskiej
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 8:5) Trzypunktowa przewaga Mineralnych na pierwszej przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    1:0 (25:15, 3:1) Dobry początek gospodyń. W zespole gości od początku 2. seta gra Milena Radecka
    Skomentuj 0
    Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - Lokomotiv Baku 1:0 (25:15) Azerki psują zagrywkę. Fantastyczne otwarcie w wykonaniu Mineralnych!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:15) Natalia Kurnikowska myli się w ataku
    Skomentuj 0
    0:0 (24:12) Skuteczny atak z krótkiej Wojcieskiej
    Skomentuj 0
    0:0 (23:12) Kapitalna wymiana z obu stron. Kończy ją Crimes, obijając blok Wojcieskiej
    Skomentuj 0
    0:0 (22:11) Azerki mają w dalszym ciągu ogromne problemy z przyjęciem zagrywki. Tym razem punktuje Karolina Różycka
    Skomentuj 0
    0:0 (20:11) Na rozegraniu w ekipie z Baku pojawia się Milena Radecka
    Skomentuj 0
    0:0 (19:11) Natalia Kurnikowska obija blok rywalek. Rossi zmienia Petrauskaite
    Skomentuj 0
    0:0 (17:9) Kapitalny blok Wojcieskiej na Barun!
    Skomentuj 0
    0:0 (16:8) Aleksandra Jagieło  raz po raz gnębi rywalki to plasem, to kiwnięciem
    Skomentuj 0
    0:0 (15:8) Skutecznie kiwa Magdalena Mazurek, blokuje Sylwia Wojcieska i przewaga wzrasta
    Skomentuj 0
    0:0 (10:7) Dobra zagrywka Różyckiej na Petraiskaite, z przechodzącej kończy Wojcieska
    Skomentuj 0
    0:0 (8:7) Crimes psuje zagrywkę po przerwie na żądanie trenera Serwińskiego
    Skomentuj 0
    0:0 (7:7) Niestety dobry atak Barun i mamy remis
    Skomentuj 0
    0:0 (7:5) Broniąca Magdalena Mazurek upadła pod nogi Pauliny Maj. W efekcie punkt zdobyły przyjezdne
    Skomentuj 0
    0:0 (7:3) Punktowa zagrywka Kurnikowskiej, mylą się w ataku Azerki i przewaga wzrasta
    Skomentuj 0
    0:0 (5:3) Trafia Kurnikowska, myli się Crimes
    Skomentuj 0
    0:0 (3:3) Do remisu doprowadza Crimes
    Skomentuj 0
    0:0 (3:2) Nie kończy ataku Karolina Różycka, ale skuteczny blok Sylwii Wojcieskiej