PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 23:25, 23:25) Blok AZS-u!
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie z nami tego spotkania, ale to nie koniec siatkarskich emocji na dziś. Za kwadrans rozpoczynają się aż cztery spotkania, a o godz. 18 kolejne dwa mecze. Zostańcie z portalem SportoweFakty.pl! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Ufff... dużo emocji w tej końcówce. Był to mecz, w którym wynik nie odzwierciedla obrazu gry. Gdyby Czarni lepiej zachowywali się w końcówkach partii, szczególnie w drugim i trzecim secie, to ten mecz mógł wyglądać zupełnie inaczej.
Skomentuj 0
Grzegorz Szymański odbiera statuetkę dla MVP. Nagroda jak najbardziej zasłużona.
Skomentuj 0
Czas dla gości.
Skomentuj 0
0:2 (19:25, 23:25, 23:24) Dirk Westphal przedłuża szanse swojego zespołu.
Skomentuj 0
  • 0:2 (19:25, 23:25, 22:24) Pablo Bengolea skutecznie w ataku. Meczowa!
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 21:23) Było już 22:22, ale Krzysztof Stelmach poprosił o sprawdzenie i nie pomylił się.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 21:22) Kamil Gutkowski ratuje swój zespół.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 20:22) Matti Oivanen punktuje i Akademicy blisko meczowego zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 20:21) Grzegorz Szymański gra w niczym w transie i zdobywa kolejny punkt w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 20:20) Michał Kędzierski psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 19:19) Kamil Gutkowski radzi sobie z blokiem olsztynian.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 18:18) Kamil Gutkowski punktuje.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 17:17) Wytze Kooistra bezbłędnie w ataku.
    Skomentuj 0
    Piotr Łuka wchodzi do gry.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 16:16) Dotknięcie siatki po stronie gości.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 15:16) Grzegorz Szymański skutecznie na skrzydle. Bardzo dobry moment gry tego doświadczonego atakującego.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 15:15) Dirk Westphal zepsuł atak. AZS bardzo szybko wrócił do gry, mimo że przed chwilą przegrywa 10:14.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 15:14) Grzegorz Szymański drugi raz z rzędu punktuje  zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 15:12) Grzegorz Szymański obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 14:10) Grzegorz Szymański mocno pomylił się w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 11:10) Pablo Bengolea skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 11:9) Blok Czarnych i czas dla gości.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 10:9) Skuteczny blok gospodarzy i Czarni wychodzą na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 8:9) Atak Akademików nie był wyszukany, ale Czarni nie poradzili sobie w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 7:8) Punktuje Jakub Wachnik.
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry!
    Skomentuj 0
    Trwa przepisywanie protokołu, więc ta przerwa może jeszcze trochę potrwać.
    Skomentuj 0
    Pierwszy sędzia zszedł nawet ze słupka, żeby zobaczyć jak wygląda sytuacja przy stoliku.
    Skomentuj 0
    Sędziowie mają problem z protokołem elektronicznym.
    Skomentuj 0
    Przerwa techniczna dobiegła końca, ale sędziowie nie rozpoczynają gry.
    Skomentuj 0
    Kamil Gutkowski wchodzi do gry.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 6:8) Rafał Buszek sprowadza swój zespół na przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 6:7) Jakub Wachnik zatrzymany przez blok Macieja Dobrowolskiego.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 6:5) Grzegorz Szymański skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 4:3) Wytze Kooistra punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 2:3) Grzegorz Szymański skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 23:25, 1:1) Trzeci set zaczyna się od popsutych zagrywek.
    Skomentuj 0
    Indywidualnie najlepiej wypadają Wytze Kooistra (11 punktów) oraz Grzegorz Szymański i Rafał Buszek - po 10 punktów.
    Skomentuj 0
    Akademicy lepiej też wypadają w zagrywce, bo mają na swoim koncie 5 asów (Czarni tylko 2), a duża w tym zasługa Matti Oivanena, który w ten sposób trzykrotnie zapunktował.
    Skomentuj 0
    Przerwę wykorzystajmy na analizę statystyk. AZS minimalnie lepiej wypada w ataku (53% przy 49% Czarnych) i w bloku (8:5).
    Skomentuj 0
    To był bardzo emocjonujący set. Czarni przegrywali już 15:19, ale odnaleźli swój rytm gry i zdołali nawiązać jeszcze walkę. Mimo wymiany ciosów, gospodarze nie doprowadzili jednak do remisu i Akademicy mają już na pewno jeden punkt.
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (19:25, 23:25) Matti Oivanen kończy drugą partię!
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 23:24) Piotr Hain psuje zagrywkę, Czas dla gości.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 22:24) Rafał Buszek poradził sobie z blokiem Czarnych. Setowa!
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 22:23) Wytze Kooistra obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 21:23) Kolejny punkt dla AZS-u. Do gry wchodzi Bartosz Krzysiek.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 21:22) Pablo Bengolea obił blok rywali i punkt był przyznany gościom, ale po wideo weryfikacji nastąpiła zmiana decyzji.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 20:21) Jakub Wachnik punktuje w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 19:20 Niezwykła obrona Michała Kędzierskiego i wyprowadzony atak daje kolejny punkt Czarnym.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 18:20) Cerrad Czarni Radom nieco nadrobili i tym razem o czas poprosił Krzysztof Stelmach.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 16:20) Rafał Buszek skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 15:19) Błąd rozegrania po stronie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 15:18) Blok AZS-u i najwyższe prowadzenie gości w tym secie. Robert Prygiel wykorzystuje drugą przerwę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 15:17) Matti Oivanen atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:16) Rafał Buszek obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:15) Wytze Kooistra psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:14) Punkt został najpierw przyznany Czarnym, ale Krzysztof Stelmach poprosił o wideo weryfikację i akcja będzie powtórzona.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 13:14) Pablo Bengolea skutecznie na skrzydle. Za Argentyńczyka wchodzi Piotr Łuka.
    Skomentuj 0
    Michał Kędzierski wchodzi do gry.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 12:13) Błąd przyjęcia po stronie Czarnych.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 12:12) Blok zespołu gości.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 12:10) Wytze Kooistra ominął blok AZS-u.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 10:10) Matti Oivanen wchodzi w pole zagrywki i rywale nie odbierają jego serwisu.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 10:8) Jakub Wachnik skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 8:8) Grzegorz Szymański doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 8:7) Bartłomiej Grzechnik psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 8:6) Przyjezdni psują zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 7:6) ... a może i nie - AZS skutecznie w bloku.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 7:4) Blok Czarnych. W I secie był to element, w którym lepiej sobie radzili olsztynianie, ale w tej odsłonie wygląda to zupełnie inaczej.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 6:3) Wytze Kooistra punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 4:2) Wytze Kooistra skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 2:1) Blok Czarnych. Chyba tak to można to nazwać, chociaż Wytze Kooistra nawet nie podskoczył.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 0:1) Robert Prygiel już prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (19:25) Grzegorz Szymański skutecznie atakuje!
    Skomentuj 0
    0:0 (18:24) Grzegorz Szymański punktuje z zagrywki. Setowa!
    Skomentuj 0
    Kamil Gutkowski wchodzi na boisko, ale najpierw przerwa dla Czarnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:23) AZS bardzo dobrze zagrał blokiem, a akcję zakończył Maciej Dobrowolski.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:21) Tym razem Matti Oivanen zepsuł zagrywkę, ale i tak pozwolił na objęcie prowadzenia przez swój zespół.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:21) Bartłomiej Bołądź i Michał Kędzierski wchodzą do gry.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:20) Robert Prygiel poprosił o przerwę, ale nie wybiło to Fina z rytmu, bo znowu zapunktował z zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:19) Po zagrywce Matti Oivanena piłka prześlizgnęła się po siatce, co zaskoczyło Czarnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:17) Skuteczny blok AZS-u.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:16) Rafał Buszek psuje zagrywkę po przerwie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (15:16) Czarni nie odebrali zagrywki Rafała Buszka.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:15) Jakub Wachnik zatrzymany przez blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:13) Matti Oivanen atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:13) Tym razem na skrzydle skutecznie Dirk Westphal.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:12) Wytze Kooistra omija blok rywali i atakuje w boisko.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:11) Maciej Dobrowolski kiwał, ale sędzia uznał to za błąd.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:10) Jak na razie oglądamy festiwal zepsutych zagrywek.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:9) Wytze Kooistra zagrywa w siatkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:8) Ponownie skuteczny blok, ale tym razem w wykonaniu Czarnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Akademicy nie zdołali zaatakować i tylko przebili piłkę, ale za chwilę skutecznie blokowali i prowadzą na przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:7) Pablo Bengolea skutecznie atakuje z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:5) Dobry blok przyjezdnych i Czarni popełnili błąd w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:3) To samo czyni Pablo Bengolea.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:2) Grzegorz Szymański psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:1) Bartłomiej Neroj wygrywa pojedynek na siatce.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy zespołów: Czarni: Neroj, Wachnik, Westphal, Kooistra, Ostrowski, Grzechnik, Kowalski (libero). AZS: Dobrowolski, Bengolea, Buszek, Szymański, Oivanen, Hain, Żurek (libero).
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się prezentacja zespołów.
    Skomentuj 0
    Wybiła już godzina rozpoczęcia meczu, ale w Radomiu trwa jeszcze rozgrzewka.
    Skomentuj 0
    Trener Czarnych, Robert Prygiel nie będzie miał w tym meczu do dyspozycji wszystkich zawodników, ale to nie pozbawia jego zespołu szans na zwycięstwo.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Oba zespoły mają już praktycznie zapewnioną grę w fazie play-off, ale przy sprzyjających wiatrach mogą jeszcze poprawić swoje pozycję w ligowej tabeli. AZS zajmuje 5. miejsce i ma 31 punktów na swoim, a lokatę niżej znajdują się Czarni, którzy zdobyli do tej pory 29 punktów.
    Skomentuj 0
    Wracając do meczu w Radomiu, czytelnicy SportoweFakty.pl jako faworyta tego pojedynku wskazali olsztynian.