PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Paweł Sala
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 (25:20, 18:25, 24:26, 20:25) Bombą z lewego skrzydła kończy Jarosz! Lotos Trefl wygrywa i obejmuje prowadzenie w rywalizacji o 10. miejsce w lidze.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 19:23) Bielszczanie byli już blisko gdańszczan, którzy jednak znów odskoczyli. O czas prosi szkoleniowiec BBTS Wiktor Krebok.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 18:19) Ponownie skuteczny w ataku Błoński! Bielszczanie zmniejszyli straty do jednego "oczka" i trener Panas prosi o czas.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 17:19) Błoński obija blok gdańszczan.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 15:17) Punktowy atak Jakuba Jarosza, który pojawia się teraz w polu zagrywki.
Skomentuj 0
  • BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 13:16) Czwarty set i po raz czwarty ten sam stosunek punktów (13:16) na drugiej przerwie technicznej. Goście coraz bliżej wygrania meczu.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 12:14) Wojciech Żaliński fantastycznie zaatakował ze skrzydła. Piłka po jego mocnym uderzeniu trafiła w wolne pole.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 12:13) Skutecznie ze środka Bartosz Buniak.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 9:10) Długa akcja w wykonaniu obu drużyn, zakończona błędem dotknięcia siatki przez bielszczan. Prowadzenie wraca na stronę gości.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 8:6) Bielszczanie jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa i początek czwartej partii na to wskazuje.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26, 5:3) As serwisowy Buniaka.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 18:25, 24:26) Gdańszczanie mimo, iż przegrywali w końcówce, w walce na przewagi wykorzystali pewnego w tym fragmencie Jarosza i zwyciężyli obejmując prowadzenie w meczu.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 24:25) Znów Jarosz skutecznie... Trener Krebok prosi o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 24:24) Bielscy siatkarze mieli piłkę setową, ale w kolejnej akcji pewnie uderzył w ofensywie Jakub Jarosz.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 23:23) Bielszczanie zdobywają kolejny punkt i doprowadzają do remisu! Trener Panas natychmiast prosi o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 22:23) Długa analiza ataku Gonzaleza przez sędziów zakończona ostatecznie decyzją o przyznaniu punktu gospodarzom, którzy zmniejszyli straty już tylko do jednego "oczka".
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 20:23) W ważnej akcji dla gospodarzy myli się Błoński...
    Skomentuj 0
    [b]BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 19:21) [/b]Gonzalez omija blok gdańszczan i zdobywa punkt dla gospodarzy. [b][/b]
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 16:18) Kiwka Gonzaleza trafia w boisko.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 15:17) Podobna akcja Błońskiego co chwilę wcześniej, ale gospodarze wciąż muszą odrabiać straty.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 14:16) Skutecznie Michał Błoński po skosie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 13:16) W podobnym stosunku jak w drugiej odsłonie, na przerwę techniczną prowadząc 16:13 schodzą siatkarze z Gdańska.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 12:15) Gonzalez psuje zagrywkę. Kolejne błędy bielskiego zespołu dają punkty gościom.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 11:12) Kolejne nieporozumienie w obronie BBTS-u. Bielszczanie mieli "na widelcu" gdańszczan w tym fragmencie seta, ale z własnej winy głupio stracili kilka punktów i prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 10:10) Błąd w przyjęciu Przemysława Czauderny. Goście doprowadzają do wyrównania.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 8:8) Robert Milczarek przedziera się skutecznie przez bielski blok.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 8:7) Tym razem Jarosz myli się w polu zagrywki i na przerwę techniczną prowadząc schodzą siatkarze z Bielska-Białej.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 6:6) Teraz świetnie Jarosz po skosie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 4:4) Dwukrotnie lekką, ale zmieniającą lot piłką z zagrywki uderzał Przemysław Stępień. Oba serwisy dały punkty gościom.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 4:1) Znów skutecznie na siatce Buniak. Przewaga miejscowych urosła do trzech "oczek".
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25, 2:0) Świetny podwójny blok bielszczan! Gospodarze otwierają trzecią partię.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:1 (25:20, 18:25) Gdańszczanie dowieźli prowadzenie do końca seta. W drugiej odsłonie goście wyraźnie lepsi od bielszczan. Kto wyjdzie z większą determinacją na trzeciego seta? Przekonamy się już za dziesięć minut.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 18:23) Skutecznie atakuje wprowadzony na parkiet Bućko.
    Skomentuj 0
    Vlka w szeregach gospodarzy zastępuje Bartosz Bućko.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 17:21) Kolejny błąd po stronie Lotosu Trefla. Bielszczanie odrabiają straty.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 14:19) Wiktor Krebok widząc, iż w drugim secie jego zawodnicy coraz bardziej oddają pole rywalom, poprosił zawodników do siebie na krótką rozmowę.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 14:17) Błoński na wysokiej piłce uderza skutecznie po skosie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 13:16) W tym fragmencie gospodarze z rzadka odpowiadają na akcje gości, stąd na drugiej przerwie technicznej z trzypunktowego prowadzenia mogą cieszyć się gdańszczanie, którzy wydają się wracać do gry.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 12:12) Goście obronili się po ataku Martina Vlka, ale przy kolejnym ataku Gonzaleza nie potrafili postawić skutecznego bloku. Tymczasem zmiana w szeregach gospodarzy. Fijałka zastępuje Kamil Kwasowski.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 8:10) Autowa zagrywka Fijałka. Na prowadzenie wychodzą teraz goście, jednak trener Panas z pewnością nie może być jak dotychczas zadowolony z postawy swojej drużyny w tym meczu.
    Skomentuj 0
    Sobotnie spotkanie w hali w Bielsku-Białej ogląda około 1000 widzów.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 7:7) Jak na razie słaby mecz tego, który miał poprowadzić gości do zwycięstwa. Jakub Jarosz tym razem marnuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    [b]BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 6:5) [/b]Błoński po rękach przyjmujących Lotosu Trefla. Bielszczanie wychodzą na prowadzenie. [b][/b]
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 3:1) Gonzalez kapitalnie po skosie! Atakujący BBTS obił ręce Jarosza i dał swojej drużynie trzeci punkt.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20, 2:1) Skutecznie z krótkiej Bartosz Buniak.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:20) Autowa zagrywka gości. BBTS obejmuje prowadzenie w meczu po zasłużonej wygranej w pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (22:18) Nieporozumienie między rozgrywającym a środkowym BBTS. Ostatecznie piłka wróciła na stronę gości, a wcześniejszy błąd bielszczan zemścił się w postaci kiwki Wojciecha Żalińskiego. W szeregach gdańszczan pierwsza roszada. Krzysztof Wierzbowski zmienia Bartosza Gawryszewskiego.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (22:16) Nieudane zagranie Jarosza... Wysoko lecąca piłka wróciła na stronę Lotosu Trefla, a tam z nieprzygotowanej pozycji w aut uderzył atakujący gości. Bardzo niecelnie. Ponownie czas dla Panasa.
    Skomentuj 0
    [b]BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (20:15) [/b]Kapitalnie Grzegorz Kokociński. Gospodarze "odjeżdżają" gdańszczanom i w tej sytuacji trener Panas prosi o czas na żądanie. [b][/b]
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (17:14) Rozegrał się na skrzydle Błoński. Kolejny udany atak przyjmującego BBTS-u, po którego uderzeniu piłka otarła się jeszcze o ręce defensorów Lotosu Trefla i wylądowała za parkietem.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (16:13) Jose Luis Gonzalez kończy atak miejscowych.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (13:11) Świetna kiwka Macieja Fijałka! Bielszczanie mogliby prowadzić w tym fragmencie jeszcze wyżej, jednak seryjnie psuli zagrywki.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (11:9) Jakub Jarosz myli się w ataku. Reprezentant Polski uderzył w siatkę i gospodarze podwyższają prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (9:8) Błąd dotknięcia siatki przez gdańszczan. Bielszczanie na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (7:7) Michał Błoński atakuje po prostej. Gospodarze doprowadzają do wyrównania.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (4:5) Nieporozumienie w szeregach gości. Do opadającej piłki nie zdecydował się doskoczyć żaden z zawodników i piłka wylądowała na parkiecie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (2:4) As serwisowy Roberta Milczarka!
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (1:1) Skuteczny atak Jose Luisa Gonzaleza.
    Skomentuj 0
    BBTS: Fijałek, Vlk, Błoński, Gonzalez, Buniak, Kokociński, Czauderna (libero) Lotos Trefl: Żaliński, Stępień, Jarosz, Gawryszewski, Ratajczak, Milczarek, Rusek (libero)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na parkiet na prezentację.
    Skomentuj 0
    Trener Radosław Panas zdecydował się włączyć na to spotkanie do kadry kilku młodych zawodników z Młodej Ligi, aby dać im szansę poczucia klimatu PlusLigi.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Nikłe zainteresowanie sobotnim spotkaniem w Bielsku-Białej. W hali spore pustki. Kibice BBTS-u widać zniechęcili się wynikami i grą swojej drużyny w rundzie zasadniczej.
    Skomentuj 0
    Witamy z hali przy ulicy Karbowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Przed nami walka w play out o 10. miejsce w lidze pomiędzy BBTS Bielsko-Biała a Lotos Trefl Gdańsk.