Leal najlepszy siatkarze tego meczu przypięczetował triumfu Brazylijczyków. O godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie Polski z Finlandią.

Zagrywka w siatkę Atanasijevicia i meczbol dla Brazylii.

Jovović nie broni kolejnego mocnego ataku Serbów.

Autowy atak Serbów, który potwierdził challenge.

Brazylijczycy chyba lekko się zdekoncentrowali. Po skutecznym bloku Serbów, o czas poprosił szkoleniowiec Canarinhos.

As serwisowy Leala.

Brazylijczycy robią co chcą na boisku, bawią się siatkówką.

Potężna zagrywka Leala i zablokowany Atanasijević z sytuacyjnej piłki.

Punktowa zagrywka Canarinhos. Serbowie już chyba nie wierza, że mogą jeszcze odwrócić losy tego meczu.

Skuteczny blok Brazyliczyków.

Uros Kovacević zatrzymany na podwójnym bloku.

Błąd Serbów i Brazylijczycy zmierzą po zwycięstwo do zera.

Brazylijczycy imponują w ataku. Serbowie tylko kilka razy byli ich w stanie zatrzymać.

I kolejny błąd Serbów na zagrywce, tym razem Atanasijevicia.

Isac kończy przechodzącą piłkę.

I kolejny błąd Serbów w polu zagrywki.

Tyle tylko, że w kolejnej akcji pomylił się na zagrywce Uros Kovacević.

Ale tym razem zatrzymany Leal i wielka radość w serbskiej drużynie.

Leal ani jednak myśli spuścić z tonu. Nadal jest nie do zatrzymania na siatce.

Wreszcie punkt dla Serbów i od razu bardzo efektowny. Na czystej siatce zaatakował Ivović.

Tym razem Serbowie przyjęli, ale zostali zablokowani i o czas prosi Nikola Grbić.

I kolejny as serwisowy brazylijskiego środkowego.

Brazylijczycy chcą skończyć spotkanie w trzech setach. Na początku dwie świetne zagrywki Isaca.

Świetny atak Leala kończy drugiego seta. Brazylijczycy prowadzą 2:0 i są już pewni triumfu w 17. edycji Memoriału Wagnera.

Leal w obronie i Maurcio znów skutecznie na kontrze. Brazylijczycy o krok od wygrania drugiego seta i całego Memoriału Wagnera.

Podbity atak Serbów i w kontrze nie pomylił się Mauricio.

Kontra Serbów i Uros Kovacević przebija się przez potrójny blok Brazylijczyków.

Tym razem Serbowie znaleźli jednak sposób na zablokowanie Leala.

Gra Leala w dzisiejszym spotkaniu może się bardzo podobać. Kolejny skuteczny atak Kubańczyka.

Trudna sytuacja dla Rezende, ale zdołał wystawić na środek do Isaca, który nie pomylił się w ataku.

Potężna zagrywka Mauricio, ale Serbowie przyjęli i Ivović skutecznie zaatakował.

Brazylijczycy utrzymują trzypunktową przewagę. Grają skutecznie w ataku. Serbowie nie mają pomysłu na zatrzymanie ich w bloku.

I kolejny znakomity serwis Leala. Czas dla Nikoli Grbicia.

Potężna zagrywka Leala i nie radzą sobie z nią przyjmujący serbskiej kadry.

Długa akcja zakończona dotknięciem siatki przez Serbów.

Wallace zaatakował daleko w aut.

Brazylijczycy sugerowali aut, ale challenge pokazał, że Atanasijević zaatakował blok-aut.

As serwisowy Wallace'a.

Serbowie odrabiają straty, ale później łatwo popełniają błędy w ataku, co bezlitośnie wykorzystują Brazylijczycy.

Szczęśliwy as serwisowy po siatce Marko Ivovicia.

Leal zaatakował po antence.

Zablokowany na środku Lisinać i Brazylijczycy szybku budują sobie przewagę.

Serbowie nie kończą swojej pierwsze akcji, w kontrze nie do zatrzymania Wallace.

Drugiego seta Serbowie rozpoczynają od skutecznego ataku.

Po czasie, piłka do Leala, a Kubańczyk w barwach Brazylii nie pomylił się w ataku.

Nieporozumienie w brazylijskim zespole przy ataku z krótkiej. Serbowie obronili dwa setbole.

Atanasijević pomylił się na zagrywce.

Bardzo dobre rozegranie Rezende i jeszcze lepszy atak Leala.

Z sytuacyjnej piłki musiał atakować Souza, ale poradził sobie.

Skuteczny blok Serbów, ale w kolejnej akcji nie zatrzymali już ataku przeciwników.

Dobra zagrywka Nikoli Jovovicia i tym razem to szkoleniowiec Brazylii poprosił o przerwę.

Brazylijczycy punktują ze środka i pewnie zmierzają do zwycięstwa w premierowej odsłonie meczu. Przypomnijmy, że dwa wygrane sety, gwarantują Canarinhos triumf w tegorocznej edycji Memoriału Wagnera.

Drugi czas dla Nikoli Grbicia.

Główny sędzia odgwizdał błąd podwójnego odbicia serbskiemu libero.

Udana kontra Serbów, ale w kolejnej akcji pomylili się w zagrywce.

Nie było najlepszego przyjęcia po stronie Brazylii, ale Wallace naprawił niedociągnięcia kolegów skutecznym atakiem.

Dobra zagrywka Lisinaca, kontra Serbów i zapunktował ze środka Krsmanović.

Autowa zagrywka Serbów.

Blok Brazylijczyków i o pierwszy czas w tym spotkaniu prosi Nikola Grbić.

Piłkę na bardzo dużym zasięgu złapał Isac i pewnie umieścił ją w pomarańczowym polu Serbów.

Brazylijczycy utrzymują bezpieczną przewagę. W ataku na razie są nie do zatrzymania.

Brazylijczycy blisko skutecznego bloku na Krsmanoviciu, ale jednak piłka minimalnie wyszła na aut.

Marko Ivović nie przyjął potężnej zagrywki Santosa.

Udana kontra aktualnych mistrzów olimpijskich.

Skuteczny blok Brazylijczyków.

Wyrównany początek spotkania. Zespoły kończą swoje ataki w pierwszej akcji.

Serbowie rozpoczynają od asa serwisowego Urosa Kovacevicia.

Rozpoczynamy!

Jeśli Brazylijczycy wygrają, to zapewnią sobie triumf w 17. edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Wyjściowe składy:

Brazylia: B. Rezende, Santos, Silva, Wallace, Leal, Souza, Gustavo (libero)

Serbia: Kovacević, Krsmanović, Ivović, Jovović, Atanasijević, Lisinać, Petković (libero)

Zanim na parkiet wybiegną Biało-Czerwoni, najpierw swój mecz rozegrają drużyny Brazylii i Serbii.

Witamy w sobotnie południe z krakowskiej Tauron Areny. Przed nami ostatni, trzeci dzień 17. edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.