MVP spotkania zostaje wybrany Bartosz Kwolek

Tillie kończy to spotkanie, drugie zwycięstwo wicemistrzów Polski w tym sezonie staje się faktem

Bołądź przedłuża to spotkanie

Znów w pierwszoplanowej roli Wrona, blok środkowego Projektu Warszawa, będą piłki meczowe dla gospodarzy!

Przypomina o sobie Takvam, atak z szóstego piętra środkowego Ślepska Małow Suwałki

O czas prosi Andrzej Kowal, przed nami kluczowy fragment czwartego seta

Arcyważny punktowy blok Wrony na Bołądziu!

20:20 Kwolek w stylu Kubiaka, kiwa tuż za blok umieszczając piłkę przy linii

Nie dał rady zamortyzować błyskawicznie lecącej do siatki piłki Kozłowski, Anastasi prosi o czas

Na drugą stronę przyjmują zagrywkę Szerszenia gospodarze, a w aut atakuje Kwolek

Grobelny "jokerem" Projektu Warszawa? Blok atakującego gospodarzy

Odważna decyzja Anastasiego, Michał Kozłowski za Brizarda

Zatrzymany Król, wchodzi Igor Grobelny

Takvam skacze "na łosia", tym razem zatrzymany Tillie i ten set nabiera rumieńców

Poczekał sobie teraz Takvam na Wronę na środku siatki i znów w szeregi gości wraca nadzieja na odrobienie strat

Kwolek kończy ważną kontrę, dobry fragment gry Projektu Warszawa

Rudzewicz zasłonił piłkę Filipowiczowi, "darmowy" punkt warszawian

Mają czego żałować teraz gospodarze, w siatkę wpada Nowakowski

Dwie trudne piłki na skrzydle dostał Szerszeń, najpier wygrał walkę na siatce, by potem splasować piłkę w 9. metr

I już mamy remis! Efektowna "czapa" na Kevinie Tillie

Zbyt niska piłka do Kwolka, kolejny raz serią punkty zdobywają siatkarze z Suwałk

Jakub Rohnka pojedynczym blokiem tonuje nastroje po stronie Projektu Warszawa

Czas na życzenie Andrzeja Kowala. Czy wybije z rytmu gospodarzy?

Świetna obrona Kwolka, po której piłka powędrowała pod sam sufit hali na Ursynowie. Kontrę kończy Tillie i rośnie przewaga warszawian

Bołądź atakował wybijając się bardzo blisko linii 3. metra... a właściwie za nią i błąd ten wyłapali gospodarze

Podbił atak Kwolka Szerszeń, ale zrobił to otwartą dłonią i błąd ten nie uszedł uwadze sędziego

Zepsuta zagrywka Króla zmniejsza straty gości, którzy wciąż są w grze

Cieszyli się kibice z Suwałk, ale Szerszeń atakując z drugiej linii zdaniem sędziego zbyt długo miał kontakt z piłką

Ryzykuje Kwolek, ale jego zagrywka jest równie silna, co niecelna

Punkt za punkt grają teraz oba zespoły, ale taka wymiana ciosów premiuje podopiecznych Andrzeja Kowala

Znów z prędkością ponad 110 km/h leciała zagrywka skrzydłowego z Suwałk, ale tym razem była ona autowa

Zwolnił rękę Szerszeń, bardzo szybko o drugi czas prosi trener wicemistrzów Polski

Ryzykowny wybór kierunku ataku przez Króla nie opłacił się, autowy atak gospodarzy

Nie utrzymał piłki w grze Wojtaszek, czas dla trenera Anastasiego

Straty odrobione! Na niewiele zdała się parada Filipowicza, bo swoją obecność na boisku efektywnie zaznacza Król

Grzechy niedokładności wicemistrzów Polski przekładają się na dwupunktowe prowadzenie beniaminka

Dynamiczna akcja drużyny z północy kraju, którą na punkt zamienia Szerszeń

Dłuższa przerwa w grze, ale kamery challenge'owe nie wykazały błędu dotknięcia siatki warszawian

Długą akcję przełamując blok przeciwników wygrywają zawodnicy ze stolicy

Błędu nie było, ale w kolejnej akcji psują zagrywkę siatkarze beniaminka PlusLigi

Kiwa Tuaniga zdobywając punkt, ale włoski szkoleniowiec sprawdza przejście linii środkowej po stronie Ślepska Małow Suwałki

Kwolek zmieścił atak po ostrym skosie, choć piłka zahaczyła jeszcze o siatkę

Dwa autowe ataki Nowakowskiego, widzi to Andrea Anastasi i na boisku pojawia się Niemiec

Straty odrobione! Pipe przynosi punkt siatkarzom z Suwałk

Troszkę zbyt nonszalancko teraz na prawej flance Król, duży skala błędu atakującego Projektu Warszawa

Sprytne zachowanie Bołądzia, który przy pierwszej próbie ataku tylko nabija piłkę o blok. W drugim podejściu obija blok gospodarzy

Zagrywka Kwolka przyjęta przez Szerszenia na drugą stronę, na lewym skrzydle bezbłędny Tillie

26:24 Kevin Klinkenberg w najważniejszej akcji seta "odbija się" od podwójnego bloku gospodarzy

Gramy na przewagi! Publiczność ogląda końcówkę tego seta już na stojąco

Dużo chaosu po obu stronach siatki, podwójna zmiana po stronie Ślepska, Kacper Gonciarz i Patryk Szwaradzki przed szansą odwrócenia losów seta

Błędu nie było, za to Patryk Niemiec wchodzi na zadaniową zmianę do pola zagrywki

Ważny moment tej partii, Bołądź nie zdecydował się na walkę 1 na 1 z Nowakowskim na siatce. Podopieczni Andrzeja Kowala twierdzą, że ten popełnił błąd walcząc o piłkę po stronie gości

Kevin Klinkenberg wzmacnia linię przyjęcia zespołu z Suwałk, schodzi Nicolas Szerszeń

Trwonią przewagę warszawianei, w aut atakuje Tillie

O czas prosi trener Andrzej Kowal

Kompletnie rozmontowana defensywa zespołu z Suwałk, Kwolek kończy kontrę Projektu Warszawa swoim firmowym atakiem z drugiej linii

Błyskawiczna odpowiedź gości, blok Łukasza Rudzewicza

Kwolek radzi sobie z lotnym blokiem Ślepska Małów Suwałki, czy będzie to moment zwrotny seta?

Nie mogą wstrzelić się w "pomarańczowe" zagrywający Projektu Warszawa, kolejny błąd gospodarzy

13:14 Pewnie akcję gości kończy Jakub Rohnka

11:12 Piotr Nowakowski atakuje w aut, znów prowadzenie odzyskują podopieczni Andrzeja Kowala

Długa akcja, którą kiwką kończy Brizard. Rośnie temperatura tego meczu

Piłka bez rotacji zaskakuje dość biernego w przyjęciu Tillie i siatkarze z Suwałk wychodzą na dwupunktowe prowadzenie

Rzadko oglądamy takie obrazki - z atomową zagrywką Bołądzia nie poradził sobie Damian Wojtaszek

4:3 Bołądź wybrał się w ataku po skosie, ale doskonale odczytał jego zamiary środkowy Projektu Warszawa

Siatkarska "zdrapka" Nowakowskiego zaskakuje obronę gości

As serwisowy Jana Króla kończy pierwszą partię meczu i gospodarze wychodzą na prowadzenie

Jakub Kowalczyk pojawia się na parkiecie w końcówce seta

Zepsuta zagrywka Kwolka, ale bez większych konsekwencji dla stołecznych siatkarzy

Patryk Szwaradzki zastępuje Bartłomieja Bołądzia, czy jest to zmiana podytkowana chęcią oszczędzenia sił?

Całą siłę włożył w swoją zagrywkę Brizard. Ta trafia w samą linię! Kolejna przerwa dla Ślepska Małów Suwałki

Mamy pierwszy challenge w tym meczu, o który proszą przyjezdni. Piłka po ataku Cezarego Sapińskiego nie trafiła jednak w parkiet

14:11 Piłka przechodząca wodą na młyn dla gospodarzy, siatkarski "gwóźdź" Nowakowskiego

Rehabilituje się Tillie, atak "pod górę" okazał się skuteczny

Na lewym skrzydle zatrzymany francuski przyjmujący klubu z Warszawy

Pojedynczy blok rozgrywającego Projektu Warszawa, o czas prosi Andrzej Kowal

Imponujący atak Bartosza Kwolka z drugiej linii

Tym razem zbyt agresywnego nagrania kolegi nie uratował Joshua Tuaniga

Sędzia dopatrzył się nieczystego odbicia u Antoine Brizarda, teraz to siatkarze beniaminka nadają ton boiskowym wydarzeniom

Nicolas Szerszeń ma kłopoty w przyjęciu, w kontrze nie myli się za to Kevin Tillie

Ależ skrótem z pola zagrywki popisuje się Jan Król. Warszawianie ne prowadzeniu

Dwie kolejne akcje gości kończy Bartłomiej Bołądź

Joshua Tuaniga zwolnił rękę w polu zagrywki, ale ta ląduje na aucie

Wyjściowe szóstki:

Projekt Warszawa: Wrona, Kwolek, Brizard, Tillie, Król, Nowakowski, Wojtaszek (libero)

MKS Ślepsk Małów Suwałki: Szerszeń, Bołądź, Sapiński, Siek, Tuaniga, Takvam, Rohnka

Serdecznie zapraszamy na relację z meczu pomiędzy, sprawcami jednej z największych sensacji pierwszej kolejki, beniaminkiem MKS Ślepsk Malow Suwałki, a niepokonanym zespołem Projektu Warszawa.