Hit kolejki nie zawiódł. Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy ponownie!

Malinowski zatrzymany. Tonie w ramionach kolegów Kwolek, który był autorem tego najcenniejszego bloku!

W takim momencie dwukrotnie podbity przez Kogę Nowakowski, ale przez potrójny blok nie przebił się Malinowski. Fantastyczną siatkówkę oglądamy w hali w Zawierciu!

Wyrównuje Malinowski wybierając rozwiązanie siłowe

W ataku Nowakowski i siatkarze Projektu mają trzeciego matchballa

Drugi błąd w polu zagrywki przy piłce meczowej popełniają goście

Niezła zagrywka Walińskiego, ale nie ma problemu ze skończeniem kolejnej akcji Grobelny

Psuje zagrywkę Kwolek i gramy dalej

W takim momencie piłkę dostaje Grobelny i nie zadrżała mu ręka. Mamy piłkę meczową!

Nie trafia Bułgar po tej przerwie

Zawiercianie wyrównują po ataku Malinowskiego! Czas dla trenera Anastasiego

Nikołaj Penczew wchodzi na zagrywkę

Kwolek zablokowany! Ma czego żałować przyjmujący Projektu Warszawa

Czas dla Marka Lebedewa

Odważna decyzja Brizarda, ale Patryk Niemiec odpłaca się świetnym wykończeniem akcji

Brizard poczekał sobie na lewym skrzydle na Ferreirę, siatkarski break na korzyść warszawian

Tym razem dotknięcia nie było, gospodarze wychodzą na prowadzenie

Kolejna sporna akcja, tym razem rąk blokujących szukał Kwolek

Zdaniem arbitrów blok jednak był, choć jest to sytuacja niezwykle trudna do oceny

Czy Ferreira znalazł swoim atakiem ręce blokujących? O tym zadecyduje challenge

Jeszcze raz Waliński, tym razem zagrywką ustrzelony Kwolek

Odpowiada Waliński, oba zespoły wspinają się teraz na wyżyny swoich możliwości

Dobry atak Grobelnego nad podwójnym blokiem, czyżby Anastasi wyciągnął asa z rękawa wprowadzając go na atak?

Zablokowany Ferreira, kolejny remis w hali w Zawierciu

Zaskoczył teraz rywali Brizard, piłka po jego zagrywce wylądowała zaraz za linią 3. metra

Świetna akcja po stronie gospodarzy. Waliński nie bawi się w półśrodki i zdobywa kolejny punkt dla gospodarzy

Źle rozpoczęli tego seta warszawianie, ale po ataku Nowakowskiego... pomógł im sufit

Rozpoczynamy siatkarską loterię! Która "szóstka" w Zawierciu okaże się szczęśliwa?

Ależ przyspieszenie gospodarzy! Blok Czarnowskiego na Królu oznacza, że w Zawierciu rozegrany zostanie tie-break

Zwolnił rękę w polu zagrywki Malinowski. Tillie nie zdążył prawidłowo zareagować

Ferreira atakuje w aut, ale warszawianie dotykają siatki. Zbyt wiele niewykorzystanych szans po stronie gości, by myśleć o zakończeniu tego meczu w czterech setach

Dużo zepsutych zagrywek z obu stron powoduje, że siadło nam nieco tempo tego spotkania

Mamy challenge, atak Malinowskiego zahaczył o taśmę. Trafił jednak w plac gry, punkt dla Zawiercian

Kwolek wbija siatkarski gwóźdź w parkiet w Zawierciu. Połowa strat odrobiona!

Próbuje przełamać swoją niemoc w ofensywie Tillie, tym razem udało mu się znaleźć lukę w bloku, który zmylił obronę gospodarzy

Czas dla trenera Anastasiego

Nietypowa zmiana po stronie warszawian, w miejsce Jana Króla na pozycji atakującego pojawia się Grobelny

Piłka po ataku Króla trafiła w blok i wychodziła na aut, ale nim to się stało otarła się jeszcze o atakującego Projektu Warszawa

Myli się w ataku Waliński, jeden z niewielu niewymuszonych błędów zawiercian w tym secie

Świetna zagrywka Masnego, o czas prosi Andrea Anastasi, który próbuje wstrząsnąć zespołem

Zablokowany Kwolek, a jego dyspozycja jest w tym meczu papierkiem lakmusowym dyspozycji całej drużyny. Gospodarze mają już trzy oczka przewagi

Autowa zagrywka Nowakowskiego. Jest to dziś jedyny element, który nie leży środkowemu Projektu Warszawa

Michał Masny kompletnie zaskoczył rywali atakując wysoko nagraną piłkę już w drugim kontakcie

Malinowski plasuje w tzw. strefę konfliktu po stronie warszawian

Zablokowany Ferreira i tak kończy się ten trzeci set. Czy siatkarzy z Zawiercia stać na doprowadzenie do tie-breaka? Przekonamy się za kilkanaście minut

Nowakowski nie do powstrzymania dla Jurajskich Rycerzy. Piłka setowa dla siatkarzy z Warszawy po ataku ich środkowego

Zadaniowa zmiana w ekipie Projektu Warszawa - na zagrywce pojawia się Patryk Niemiec

Podwójny blok skoczył do środkowego drużyny z Zawiercia, tymczasem piłka trafiła na skrzydło do Malinowskiego

Na nic zdała się efektowna parada Wojtaszka, który wylądował niemal w bandach. W kontrze nie myli się Waliński

Wreszcie zaproszony do gry Andrzej Wrona, który do tej pory pozostawał nieco w cieniu Nowakowskiego

Błyskawicznie trzy oczka przewagi wypracowali sobie siatkarze Projektu Warszawa i o przerwę zmuszony jest poprosić Australijczyk

Pojedynczy blok Nowakowskiego na Walińskim, w kolejnej akcji zatrzymany Verhees. Ależ fragment gry zespołu gości!

Wyczyszczona siatka dla Kwolka, Nowakowski zrobił "wiatr" na siatce i ułatwił zadanie swojemu koledze

Chciał "hakiem" zaatakować Malinowski, ale nie trafił w boisko

Dobra obrona Wojtaszka, ale w siatkę wpada Tillie i znów na prowadzeniu zawiercianie

Zablokowany Kwolek, tym razem na przyjmującego Projektu Warszawa poczekał Marcin Kania

Brizard widzi, że dobrze dysponowany jest dzisiaj Nowakowski i po raz kolejny korzysta z usług reprezentanta Polski

Wrzucony w siatkę Tillie, ale zadanie ułatwił mu Verhees wpadając w siatkę

Grobelny posyła zagrywkę w aut i drugi set wpada na konto gospodarzy

Waliński trafiony z ogromną siłą przez Kwolka, który wyładował całą swoją złość w ataku z drugiej linii. Nic się jednak przyjmującemu zawiercian nie stało i skończyło się na strachu

Zdeklasowani goście chcieliby już pewnie zakończyć tego seta. Hala w Zawierciu rozgrzana do czerwoności po ataku portugalczyka Ferreiry

Zaryzykował Waliński atakując z bardzo niewygodnej pozycji, mając piłkę za głową. Piłka trafia w niebronioną strefę warszawian

Wyblokowany Nowakowski, nie mogą dobić się do "pomarańczowego" zawodnicy Projektu Warszawa

O drugą przerwę w tym secie prosi Andrea Anastasi

Autowa zagrywka Króla, trudno będzie już siatkarzom z Warszawy odrobić sześciopunktową stratę do gospodarzy

Na boisku pojawia się Igor Grobelny, schodzi Kevin Tillie

Nakręcają się siatkarze z Zawiercia. Dziurę w bloku znalazł Alexandre Ferreira

Pogubił się Brizard, niedociągnięta piłka do antenki w kierunku Tillie, ale ten atakuje w antenkę

O czas prosi włoski szkoleniowiec Projektu Warszawa

Niewymuszony błąd Kwolka w ataku, ten atakując po ostrym skosie nie zmieścił się w boisku

Wykorzystuje swój zasięg Nowakowski, atakując z "trzeciego" piętra

Zablokowany Kwolek. Czy to będzie moment zwrotny w tym meczu?

W siatkę wpada Waliński, choć dobrze ustawieni koledzy w obronie zdołali podbić atak rywali. Stracona szansa na kontrę gospodarzy

Jak profesor w ostatniej akcji seta zachował się Kwolek opierając piłkę o blok rywali w taki sposób, by ta wylądowała w antence. Stołeczny zespół wychodzi na prowadzenie w tym meczu 1:0

Myli się Jak Król, ale w kolejnej akcji piłka posłana już do "pewniaka". Atak Kwolka daje warszawianom piłkę setową

Świetna obrona Kogi, ale w kontrze znów uruchomiony Król. Jak do tej pory bardzo dobrze Brizard kreuje rozkład ataku Projektu Warszawa

Na kłopoty blok - Brizard domyka trójblok gości, którzy odbudowali przewagę z początku tego seta

Z przyjmującym reprezentacji Polski wszystko w porządku, ale nie można tego powiedzieć o grze warszawian w ostatnich akcjach. Blokowany Król i o pierwszą przerwę prosi Andrea Anastasi

Mała przerwa w grze, w jednej z poprzednich akcji ucierpiał nadgarstek Bartosza Kwolka

Nie spotkali się Brizard z Andrzejem Wroną, warszawianie pozwalają sobie na coraz bardziej finezyjne zagrania, ale to się mści

Błędu jednak nie było. Za to w kolejnej akcji zabawił się Kwolek, rozegrał piłkę na prawe skrzydło będąc ustawionym ciałem do lewej antenki. Kompletnie zaskoczeni zawiercianie

Zbyt czytelna i niska kiwka "zgaszona" przez Króla blokiem. Mamy jednak challenge. Gospodarze sprawdzają czy blokujący nie dotknęli siatki

Zbyt agresywne przyjęcie zawiercian, nie uratował tej piłki Michał Masny

Domyka kierunek po skosie Kwolek, "czapa" na Walińskim

Długa akcja z serią efektownych obron zakończona wybiciem piłki po rękach Brizarda przez Walińskiego. Trzypunktowa strata do drużyny gości odrobiona!

Przeszkodzili sobie Jan Król i Bartosz Kwolek. Niewykorzystana szansa stołecznego zespołu

Pierwsza przerwa na życzenie Marka Lebedewa. Z wysokiego "C" otworzyli ten mecz na szczycie 5. kolejki siatkarze Projektu Warszawa

Piotr Nowakowski "nadział" się przy piłce przechodzącej na ręce Pietera Verheesa, ale wyręczyli go koledzy w kontrze