Kontra zakończona przez Zaroślińską-Król kończy cały mecz. Łodzianki bez awansu, ale ze zwycięstwem!

Posypała się gra Francuzek. Skrzydłowa zespołu z Miluzy trafia w antenkę

Moma Bassoko wprowadzając piłkę do gry pomyliła się dobre 3 metry na długości boiska

Mocne otwarcie czwartego seta w wykonaniu ŁKS-u Commercecon Łódź. W bloku nie do przejścia jest Zaroślińska-Król

Gramy dalej, Vanjak kończy trzeciego seta

Ciężar w ataku wzięła na siebie Zaroślińska-Król. Gubią się siatkarki z Miluzy, już tylko dwa oczka straty Łódzkich Wiewiór

Blok gospodyń, wszystko jest tu jeszcze możliwe

Skutecznie Wójcik. Czy łodziankom wystarczy argumentów, by zakończyć to spotkanie w trzech setach?

Właśnie tak jak teraz po ataku Zaroślińskiej-Król. Efektowny blok gości

Ucieka spod topora Wójcik, choć agresywnie wracała piłka po bloku Francuzek

Zaroślińska-Król przerywa impas gospodyń

Rozkręca nam się Helena Cazaute . Mocny atak kapitan ASPTT Miluza na lewym skrzydle

Z jednej nogi atakuje Polder

Punktowa zagrywka Vanjak, która testuje teraz naszą libero

Zaroślińska uchyliła się przed zagrywką Momy Bassoko. Łodzianki utrzymują przewagę

Ładnie wyglądała teraz akcja Francuzek, ale Polder nie trafia w boisko

Tutaj gramy jednak dalej. Lazović zdobywa trzeci punkt, piłka po odbiciu od rąk blokujących ląduje w trybunach

Niestety, koniec marzeń ŁKS-u Commercecon Łódź o miejscu w najlepszej ósemce w Europie. Unet e-work BUSTO ARSIZIO - SSC Palmberg SCHWERIN 3:0 (25:20, 25:13, 25:12)

ŁKS Commercecon Łódź kończy drugiego seta

Zatrzymana na skrzydle Wójcik. Ostudzić nastroje w drużynie chce trener Masek i prosi o przerwę

Wracamy do Łodzi. Nadja Ninković opuszcza parkiet, w jej miejsce pojawia się Joanna Pacak

Włoszki prowadzą już w równoległym meczu grupy A 15:5. Zanosi się więc na to, że zaraz będziemy tutaj grali spotkanie niemal towarzyskie... Wracamy więc jeszcze raz do wydarzeń z wczoraj, które sprokurowały całą sytuację.

Czas na życzenie ASPTT Miluza

Przewagę Łódzkich Wiewiór umacnia ich kapitan

Podbiła piłkę Haak, krzyczała do swoich koleżanek by ją rozegrały, ale chętnych nie było

As serwisowy Klaudii Alagierskiej

Przerwa dla Francoisa Salvagniego. Natomiast za naszą zachodnią granicą w trzecim secie Unet e-work Busto Arsizio prowadzi już 9:4

Uruchomiona Polder, Viggars posłała piłkę na zapalenie płuc do swojej środkowej

Zmiana na pozycji rozgrywającej po stronie Francuzek. Na parkiecie pojawia się Megan Viggars

Nie zdążyła wybronić piłki za bandami Saad. Rośnie przewaga gości

Tym razem myli się Lazović. Nawet Serbce udziela się waga tego meczu

Dobra zagrywka Tessy Polder. Z prezentu w postaci piłki przechodzącej korzysta Haak

Pomagają nam teraz siatkarki z Miluzy. Kolejny autowy atak tego zespołu

Haak atakowała pod górę, ale nie znalazła rąk blokujących LKS-u Commercecon Łódź

Nie zrozumiała się teraz holenderska rozgrywająca drużyny z Miluzy z Aleksandrą Wójcik

Niestety nie mamy dobrych wieści ze Schwerina. Unet e-work Busto Arsizio prowadzi już z SSC Palmberg Schwerin 2:0 (25:20, 25:13)

W aut atakuje Anna Haak i mamy koniec pierwszej partii.

Po ataku Zaroślińskiej-Król piłkę setową mają łodzianki

Manon Jaegy wzmacnia linię przyjęcia zespołu z Miluzy

Wróciła Lazović z wczorajszego spotkania! Łodzianki bliżej wygranej w tej końcówce

Francuzki wychodzą na prowadzenie. Czas dla Michala Maška

Dotknęła siatki Bongaerts przebijając freeballa. Kosztowny błąd rozgrywającej ŁKS-u

Ładny atak Vanjak nad podwójnym blokiem ŁKS-u Commercecon Łódź

Robi nam się mecz na ostrzu noża. A w takich spotkaniach najlepiej odnajduje się Katarina Lazović, która teraz kończy akcję Łódzkich Wiewiór

Robi się gorąco. Katarzyna Zaroślińska-Król dostaje potężną czapę

Helena Cazaute psuje zagrywkę, piłką ląduje za linią 9. metra

Anna Haak zastępuje Moma Bassoko

Zupełnie rozregulowany celownik ma atakująca ekipy z Miluzy. Rośnie przewaga gospodyń

Moma Bossako zagrywa i ... trafia w antenkę

Ivana Vanjak nie mieści się w boisku. Przerwa dla trenera Francoisa Salvagniego

Aleksandra Wójcik w ataku po prostej. Jak na razie Francuzki szukają swojego rytmu gry i skuteczności w pierwszej akcji

Katarzyna Zaroślińska-Król zdobywa drugi punkt dla gospodyń

W aut atakuje Moma Bassoko, ŁKS Commercecon Łódź otwiera wynik meczu

Składy zespołów:

ASPTT MULHOUSE VB: Cazaute, Vanjak, Polder, Bugg, Moma Bassoko, Bauer, Soldner

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ: Wójcik, Lazović, Ninković, Bongaerts, Alagierska, Zaroślińska-Król, Saad (libero)

Już za chwilę rozpoczniemy ostatnie spotkanie w łódzkim turnieju grupy C. Jednocześnie z uwagą przyglądać będziemy się temu co dzieje się w Schwerinie, gdzie Unet e-work Busto Arsizio wraz z SSC Palmberg Schwerin również pozostają w grze o znalezienie się w najlepszej ósemce drużyn Europy.