• 14 : 25
  • 18 : 25
  • 19 : 25

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach naszego portalu!

Psują zagrywkę Japończycy na zakończenie trzeciego seta i całego meczu. Polacy wygrywają 3:0

W siatkę serwuje Bieniek

Kiwa Tomasz Fornal z niedociągniętej piłki i mamy piłki meczowe

Takanashi atakuje w aut. Japończyk pokazuje na Bieńka. Polakowi nie pozostało nic innego, jak tylko się przyznać

Przebudził się w końcówce Semeniuk, który trafia z prawego skrzydła

Oszukali się Japończycy, piłka po polskim bloku wpada w linię. Zaskoczony całą sytuacją Otake, który sygnalizował aut

Oya nie trafia z zagrywki, Polacy krok od wygranej w tym meczu

Atak Muzaja Japończycy podbili, ale w starciu z blokiem Semeniuka Nishida był bezradny

Komenda zmienił na rozegraniu Łomacza i zapisał się w protokole meczowym po udanej kiwce

Świetna zagrywka, zmiana tempa i as serwisowy Macieja Muzaja

Dłuuuugo pozostawali w defensywie Polacy. W końcu niemoc przełamał Maciej Muzaj

Autowy atak Fornala, Vital Heynen z dezaprobatą spogląda na swoich zawodników

Wyjątkowo cierpliwie zagrali nasi rywale i to się opłaciło. Autowy blok Polaków

Trafia zagrywką Mateusz Bieniek, nie przyjmują rywale

Monster block Kłosa na Nishidzie

Kolejna zacięta wymiana z obu stron, w końcu nie wytrzymali Japończycy, którzy popełnili 25 błąd w tym meczu!

Doskonały plas Fornala, który na tle Kamila Semeniuka prezentuje się dzisiaj zdecydowanie lepiej

Efektownie z drugiej linii trafia Tomasz Fornal

Otsuka zdecydowanie za mocno w polu zagrywki. Piłka ląduje za nią końcową

Po przerwie psuje zagrywkę Tomasz Fornal

Doskonała zagrywka Fornala

Muzaj trafia, ale Polacy mają coraz większe kłopoty ze sforsowaniem obrony rywali

Zdecydowanie jednym z najlepszych graczy na boisku jest dzisiaj Tomasz Fornal

Nie trafia z zagrywki Mateusz Bieniek

Trzeci set, a w serwisie Japończyków nic się nie zmienia. Nadal psują na potęgę

Od podwójnego bloku rozpoczynamy trzeciego seta

Czy Polacy zakończą mecz w trzech setach?

Ostatnia akcja drugiego seta należała do Tomasza Fornala, który kończy partię udanym atakiem

Tym razem przez środek próbowali skończyć Polacy, ale w aut atakuje Kłos

Piłka setowa po ataku Macieja Muzaja. Niewiele do powiedzenia mają Japończycy w tym secie. W dużej mierze z powodu sporej liczby błędów

Otsuka kilkakorntie próbował przebić się przez polski blok, w końcu zaatakował nad nim, ale w aut

Przechodzącą piłkę doskonale wykorzystuje Tomasz Fornal

Coraz lepiej bronią Japończycy i coraz mocniej Polacy muszą pracować na każdy punkt. Maciej Muzaj w końcu sprytnie splasował z lewego skrzydła

Nishida z linii 9. metra serwuje w siatkę. Jak tak dalej pójdzie, Japończycy ustanowią niechlubny rekord zepsutych zagrywek

Siatka wisi dzisiaj chyba za wysoko dla Japończyków. Kolejny nieudany serwis

Zmienił tempo zagrywki Mateusz Bieniek, kompletnie się tego nie spodziewali Japończycy. As serwisowy

W ekwilibrystyczny sposób przebijał piłkę Muzaj, ale się opłaciło. Nasz atak chwilę później stawia skuteczny blok

Technicznym zagraniem tym razem popisał się Maciej Muzaj

Mocna zagrywka Semeniuka skomplikowała rozegranie Japończykom. Skuteczny blok duetu Muzaj-Bieniek

Odbudowują przewagę Polacy. W trudnej sytuacji doskonale splasował Tomasz Fornal

Trafia na kontrze Otsuka, Vital Heynen coraz bardziej zaniepokojony

Moment dekoncentracji w polskim zespole, rywale zmniejszają straty

Fabian Drzyzga zwrócił uwagę arbitrom na błąd ustawienia w ekipie z Japonii. Arbiter chyba nie za bardzo przejął się uwagami naszego zawodnika. Sędzia prowadząca z kolei upomina naszego trenera

Takanashi nie popisał się w ataku, przerwa techniczna przy prowadzeniu Polaków

Doskonale prezentuje się dzisiaj Grzegorz Łomacz. Szybka wystawa do Bieńka i mamy punkt

Fukuzawa próbował oszukać naszych zawodników, ale piłka nie przeleciała na drugą stronę

Przypomniał o sobie Semeniuk atakiem z drugiej linii

Raz jeszcze z lewego skrzydła trafia Tomasz Fornal

Skutecznie atakował Fornal, nie zdołali podbić piłki Japończycy

12 błędów w pierwszej odsłonie popełnili Japończycy, z czego aż 8 w polu zagrywki

Otwieramy drugiego seta udanym atakiem Mateusza Bieńka

As serwisowy! Maciej Muzaj pokazał rywalom na zakończenie partii jak należy serwować

Cztery odbicia po stronie rywali, piłka setowa przy zagrywce Muzaja

W trudnej sytuacji rozgrywał Łomacz, ale Muzaj nie miał problemu, aby skończyć atak

Kolejny zepsuty serwis Japończyków. Piłka trafiła niemal Vitala Heynena, za co rywal natychmiast przeprosił naszego szkoleniowca

Pokaz gry w obronie w wykonaniu Japończyków. Na nic to się jednak zdało, skoro kolejny raz siatkę wyczyścił Grzegorz Łomacz. Tym razem Fornal wykorzystał prezent

Mnóstwo błędów w pierwszej partii popełniają nasi rywale. Kolejna zepsuta zagrywka

Kompletnie zgubiony blok, o takim ataku marzy chyba każdy siatkarz. Maciej Muzaj trafia

I raz jeszcze błąd w ataku popełniają Japończycy, chociaż sytuacja do kontry była wręcz wymarzona

Tym razem z lewego skrzydła mocno, pewnie i skutecznie zaatakował Kamil Semeniuk

Podwójny blok Japończyków nie powstrzymał Tomasza Fornala, który obił ręce rywali

W aut serwuje Maciej Muzaj

Kolejny błąd naszych rywali. Takanashi zaryzykował w polu serwisowym, ale trafia w siatkę

O przerwę poprosił Philippe Blain, który oficjalnie pełni on w sztabie szkoleniowym rolę asystenta

Mateusz Bieniek strzelił z zagrywki, Azjaci bezradni

Doskonałe rozegranie do Bieńka, Japończycy nie mieli nic do powiedzenia

Ten sam błąd popełnia Semeniuk, choć jego serwis był dużo bardziej agresywny

Plasowana zagrywka Japończyka ląduje w siatce

Czwarty błąd Japończyków w tym secie. Tym razem nieudany atak z pipe'a

Ataki Macieja Muzaja co rusz wracały na naszą połowę, poprawka Bieńka zakończyła ostatecznie wymianę

Doskonale jedną ręką rozegrał Sekita, Takahashi efektownie trafia z krótkiej

Atomowy atak Muzaja. Japończycy podbili, ale nie utrzymali piłki w grze

Muzaj serwuje mocno, ale daleko poza boisko tym razem

Japończycy grają spokojnie w przyjeciu, ale niedokładnie na rozegraniu. Fornal wykorzystał okazję do kontry

Takanashi posyła piłkę z zagrywki daleko w aut

Przypomnijmy, że Japończycy to nie tylko gospodarz igrzysk olimpijskich, ale również grupowy rywal Polaków na turnieju w Tokio

Semeniuk rozpoczął od delikatnej zagrywki. Japończycy ze spokojem przyjęli, atak zakończył Otsuka

Japonia: Sekite, Fukuzawa, Lee, Takahashi, Takanashi, Otsuka, Ogawa (libero)

Polska: Muzaj, Łomacz, Semeniuk, Bieniek, Kłos, Fornal, Zatorski (libero)

Do meczu pozostało około 5 minut. Sprawdźmy, jak prezentuje się tabela Ligi Narodów przed tym spotkaniem.

Przypominamy, że dzisiejsze starcie można obejrzeć m.in. na platformie WP Pilot.

Kto wygra dzisiejsze starcie?

Po wygranej 3:0 nad Kanadą, czas na kolejne starcie w którym to Polacy są zdecydowanym faworytem. Od godz. 15.00 zapraszamy Państwa na relację live z meczu z Polska - Japonia.