MVP tego meczu zostaje wybrana Weronika Sobiczewska

Wynik jednak nie ulegnie już zmianie. ŁKS Commercecon Łódź wygrywa pierwsze derby Łodzi w tym sezonie

Sztab Grot Budowlanych Łódź reklamuje jeszcze błąd piłki rzuconej. Mamy challenge

Pogubiły się siatkarki Grota Budowlanych Łódź i przebiły prostą piłkę na drugą stronę siatki. Piłka meczowa dla ŁKS-u Commercecon Łódź

Autowy atak Grajber! Niesamowity comeback Budowlanych

Znów w roli głównej Górecka. Czas dla Michala Maška

Pięścią zdobywa punkt Górecka! Na trybunach już zaczyna się fetowanie, jednak czy nie za wcześnie?

O przerwę prosi jeszcze szkoleniowiec Grot Budowlanych Łódź

Znokautowana atakiem rywalek Łazowska. Czy jest to już ostateczne "liczenie" przeciwniczek w wykonaniu ŁKS-u?

Przebija się przez blok ŁKS-u Commercecon Łódź Górecka. Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe

Challenge daje punkt kontaktowy siatkarkom łódzkich Budowlanych!

Przy zmianie stron trzypunktową przewagę mają Łódzkie Wiewióry

Na czystej siatce myli się Witkowska. Ależ boli błąd w takiej sytuacji

Czujnie w bloku Martyna Łazowska. Nie dała się nabrać na miękkie zagranie Grajber

Weronika Sobiczewska bez skrupułów obija blok przeciwniczek

Nie miała szans dosięgnąć tej piłki Ratzke, to było przyjęcie na drugą stronę siatki. Mimo to znakomicie odegrała swoją rolę skacząc i myląc tym samym rywalki

Martyna Grajber zamyka prostą Anie Cleger! Pierwszy mały break dla ŁKS-u Commercecon Łódź

Wyrównuje Zuzanna Górecka. Obie drużyny w tie-breaka wchodzą tak, jakby dysponowały nowymi siłami

Veronica Jones-Perry zdobywa pierwszy punkt w tym secie. Która z drużyn będzie rządzić Łodzią przez najbliższe kilka miesięcy?

Wszyscy gotowi? Można zaczynać? Zapraszamy na tie-breaka, który piękną klamrą nam ten siatkarski weekend z derbami Łodzi w tle

W tie-breaku kibicuję:

As serwisowy Martyny Grajber. To nie mogło skończyć się inaczej, za moment zapraszamy na tie-breaka

Piłkę na zbyt niskim pułapie dostała od rozgrywającej Centka i nie skorygowała błędu koleżanki

W tym secie to już prawdziwa deklasacja. Mimo to Budowlane nie składają broni. Skuteczny blok Góreckiej na Weronice Sobiczewskiej

Obie ekipy myślami są już chyba przy piątym secie. W ekipie "Budowlanych" na parkiecie pojawia się Julia Szczurowska

Piłka po przyjęciu powędrowała aż pod dach łódzkiej hali a mimo to palcami bardzo precyzyjnie dograła ją Ratzke

Ana Cleger obija przelatujący blok ŁKS-u Commercecon Łódź

Autowy atak z drugiej linii Damaske. Podrażnione ambicje siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź dają o sobie znać w tym secie

W końcu psuje zagrywkę Ratzke i łódzkie Budowlane mogą wziąć głęboki oddech

Zmiany, zmiany - Paulina Damaske zastępuje Monikę Fedusio

Veronica Jones-Perry atakuje nad blokiem rywalek. Dominacja siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź na początku tej odsłony meczu

Pięć punktów i dwie wykorzystane przerwy. Grot Budowlane Łódź chcą uniknąć tie-breaka

As serwisowy Roberty Ratzke. Błyskawicznie o przerwę prosi trener Głuszak

Zaczynamy czwartego seta! Czy ostatniego? Łódzkie Wiewióry mówią "nie", po ataku Sobiczewskiej jest 2:0

Budowlane nie popełniły błędu rywalek i już w pierwszym podejściu przypieczętowały wygranie trzeciej partii!

As serwisowy. Ależ nosa miał trener Grota Budowlanych Łódź

Tę zmianę już widzieliśmy. Na zagrywce Justyna Kędziora

Przerwa dla zespołu prowadzonego przez Jakuba Głuszaka

I tak też się dzieje. Zatrzymana Cleger, która tym razem zaatakowała przed siebie

Skutecznie tym razem z prawego skrzydła uderza Piasecka. ŁKS potrzebuje jednak punktów przy własnej zagrywce

Do głosu dochodzą nie tylko siatkarki Grota Budowlanych Łódź, ale też niewielka grupa kibiców, którzy dziś dotarli na mecz w charakterze "gości"

Czujnie w bloku Górecka. Rośnie przewaga łódzkich Budowlanych

Cleger grę "z blokiem" opanowała do perfekcji. Stoicki spokój i wyrachowanie Kubanki przynosi kolejny punkt

Psuje zagrywkę Łazowska. Ryzyko tym razem się nie opłaciło

Mówi się, że "zdrapka" to jedno z najskuteczniejszych zagrań środkowych. Tym razem szczęście przy Kamili Witkowskiej

Tym razem o czas prosi Jakub Głuszak

Zaatakowała teraz z drugiej piłki Łazowska, wykorzystując to, że jest leworęczna. Połapały się jednak w tym wszystkim rywalki

Nad siebie przyjęły piłkę zawodniczki ŁKS-u. To nie wystarczyło, by zapunktować. Czas dla trenera Maska

Odprowadziła wzrokiem piłkę na aut Zuzanna Górecka i zmierza do strefy zagrywki

Role się odwróciły, posypała się gra Łódzkich Wiewiór

Punkt dla Grot Budowlanych Łódź. Szybka weryfikacja decyzji sędziego

Kiwała Cleger. Piłka leciała bardzo długo, a mimo to są wątpliwości czy znalazła się w boisku

Ósmy punkt dla Grot Budowlanych Łódź zdobywa Cleger. Reaguje trener Masek, zmiana na pozycji atakującej, wchodzi Julita Piasecka

W siatkę atakuje Sobiczewska. Ekstraklasowa debiutantka przeżywa teraz okres słabszej gry

Wyrównuje Górecka. Po jej wejściu gra Budowlanych zdecydowanie nabrała kolorytu

Veronica Jones-Perry potwierdza, że jest najskuteczniejszą zawodniczką ŁKS-u Commercecon Łódź

Sprytna kiwka Fedusio okazuje się lekiem na całe zło i kończy dominację blokujących

Dużo zamieszania po stronie siatkarek Grota Budowlanych Łódź. Nie miała "z czego" uderzyć Centka

Martyna Łazowska zatrzymuje skrzydłową ŁKS-u Commercecon Łódź. W zupełnie innych nastrojach do tego seta przystępują siatkarki Grota Budowlanych Łódź

Trzykrotnie kończyła tego matchballa Górecka, ostatecznie znajdując jednak ręce blokujących. Challenge na życzenie sędziego Maroszka tylko to potwierdził

Myli się Sobiczewska. Będą piłki setowe dla Grot Budowlanych Łódź

Kończy akcję Górecka, znajdując dziurę między blokującymi. Gramy dalej!

Arcyważny punkt zdobywa Sobiczewska!

Centka powstrzymała Alagierską w akcji 1 na 1. Co tu się właśnie wydarzyło?

As serwisowy Małgorzaty Lisiak. Presja po stronie ŁKS-u rośnie, ale to wciąż piłka setowa przy zagrywce rywalek

Sobiczewska w ataku z drugiej linii. Tego wariantu jeszcze w tym meczu nie widzieliśmy

Błędu nie było, gramy dalej

O wideo-weryfikację poprosił trener Głuszak, mamy więc dłuższą przerwę w grze

Veronica Jones-Perry zdobywa kolejne oczko dla ŁKS-u Commercecon Łódź. Drużyna Michała Maska włączyła szósty bieg w samej końcówce!

Błąd podwójnego odbicia popełniają podopieczne Jakuba Głuszaka. Na parkiecie po raz kolejny w tym meczu pojawia się Maja Pelczarska

Jukoski - Ratzke - Grajber. Akcja jak z podręcznika w wykonaniu Łódzkich Wiewiór

O przerwę prosi trener Głuszak. Zagrywka Sobiczewskiej popsuła szyki Grot Budowlanym Łódź. Widzi to szkoleniowiec i Zuzanna Górecka zmienia Paulinę Damaske

Nie wstrzymuje ręki Sobiczewska. Nieco przebudowany zespół ŁKS-u stara się odrobić straty

Psuje zagrywkę Fedusio. Tymczasem mamy zmianę na zadaniową w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Do 1. strefy wchodzi Pietra Jukoski

Kiwa Ratzke. Nie pozostaja sobie dłużne rozgrywające obu ekip

Nie kończy akcji ŁKS-u Sobiczewska, kontra przeciwniczek udana. Po raz pierwszy w tym meczu inicjatywa po strronie Grota Budowlanych Łódź, o czas prosi więc trener Masek

Fenomenalna decyzja Łazowskiej, która agresywną kiwką wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie

Po profesorsku zachowała się Kamila Witkowska . Chirurgiczna precyzja środkowej ŁKS-u Commercecon Łódź

Dotykają siatki siatkarki Gort Budowlanych Łódź. Mamy kolejny remis

Kolejną zagrywkę Damaske źle oceniła Grajber. Przepuściła piłkę, a ta wpadła w 9. metr

Mamy remis! Zadbała o to Paulina Damaske, punktując ze strefy zagrywki

ŁKS Commercecon Łódź rozegrał kapitalną akcję przez środek siatki, pewny atak Alagierskiej

Kiwnęła Damaske, ta forma ataku okazała się niezwykle skuteczna

As serwisowy. Zgadnijcie czyj? Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że było w tym zagraniu dużo szczęścia, bo piłka przetoczyła się po siatce

Fedusio, Fedusio i jeszcze raz Fedusio. Nie mają sposobu na tę siatkarkę Łódzkie Wiewióry

Łysiak odnalazła się w roli rozgrywającej. "Nad wodą" drużynę Grota Budowlanych wciąż trzyma Fedusio

Błyskawicznie o przerwę zmuszony jest poprosić trener Głuszak

Wracamy na parkiet. A przynajmniej my, bo wciąż jakby nieobecne są na nim siatkarki Grot Budowlanych Łódź

W aut atakuje Damaske, challenge również pokazał, że piłka upadła poza boiskiem Mamy więc 1:0! Ochłońmy chwilę i zapraszamy na dalszy ciąg emocji po 3 minutach przerwy

Setball dla ŁKS-u Commercecon Łódź po ataku Amerykanki

Nic z tego. Piłka w siatce!

Na zagrywkę wchodzi Justyna Kędziora . Czy odmieni losy tego seta?

Na trybunach powiewa flaga "ŁKS Mistrz", a Łódzkie Wiewióry coraz bliżej wygrania pierwszego seta

Na parkiecie pojawia się Weronika Sobiczewska zastępując Julitę Piasecką

Nie trafia w boisko Jones-Perry! Ostatnią przerwę w tym secie wykorzystuje trener Masek

Duże ryzyko podjęła w ataku z sytuacyjnej piłki Damaske, ale trafiła w samą linię

Nie wyciąga wniosków Cleger! Po raz drugi zatrzymana atakująca "gości". Na boisku pojawia się druga rozgrywająca Grot Budowlanych Łódź, Maja Pelczarska

Kubanka miała szansę się zrehabilitować, ale nie doceniła wzrostu Klaudii Alagierskiej

Kiwka Cleger nie przechodzi na drugą stronę siatki. Marnują swoje szanse siatkarki Grot Budowlanych Łódź

Punkt kontaktowy zdobywa Fedusio. Kapitalna seria Budowlanych przy zagrywce Łazowskiej

Przerwa dla Michala Maška

Lisiak blokuje Grajber! Tu może być jeszcze ciekawie w tym secie !

Psuje zagrywkę Kamila Witkowska. Przewaga ŁKS-u Commercecon Łódź nadal jest jednak wyraźna

Gdzieś przy bandach z poświęceniem broni atak ŁKS-u Justyna Łysiak. Ofiarność się opłaciła, punkt zdobywa Kubanka

Odskakują Łódzkie Wiewióry, kolejna seria punktowa podopiecznych Michała Maska i o drugą przerwę prosi trener rywalek

Znakomity fragment gry Pauliny Damaske, która najpierw sama zdobywa punkt w ofensywie, a potem posyła na drugą stronę siatki trudną zagrywkę

Po zewnętrznej blokującej atakuje Piasecka. Jej obecność w wyjściowym składzie może być dla niektórych zaskoczeniem

Zbyt niska piłka dla Klaudii Alagierskiej i ta atakuje w siatkę

Veronica Jones-Perry w tym meczu na razie nie chce się pomylić. Znów piłka przechodzi gdzieś pod łokciami blokujących

Po głowie Amerykanki atakuje Ana Cleger

Dziewiąty punkt ŁKS-u Commercecon Łódź zdobywa Veronica Jones-Perry

Od Fedusio zaczyna się odbudowywanie gry Budowlanych. Atak blok-aut tej zawodniczki

W aut atakuje Weronika Centka. Zespół "gości" musi uspokoić nerwy, a dopiero potem myśleć o wyniku

O czas prosi trener Jakub Głuszak

Powstrzymana na lewym skrzydle Damaske. Młoda skrzydłowa próbowała się asekurować, ale popełniła błąd podwójnego odbicia

Martyna Grajber wygrała przepychankę na siatce z Martyną Łazowską

Psuje swój atak także Veronica Jones-Perry. Widać, że presja dużej publiczności, która zawitała dziś do Łódź Sport Areny robi swoje