• 25:17
  • 25:23
Chemik Police jest w tej chwili samodzielnym liderem Orlen Ligi.
MVP spotkania zostaje Małgorzata Glinka-Mogentale.
W decydującej akcji zagrywkę psuje Denise Hanke. Koniec meczu. Chemik wygrywa spotkanie 3:0
Po skosie potężnie uderza Ana Bjelica.
Po paru udanych akcjach Impel Wrocław wraca do gry! Denise Hanke obija blok w kontrze i w tej sytuacji o czas prosi Giuseppe Cuccarini.
Gospodynie narzuciły swój rytm gry i w tej chwili kontrolują widowisko.
Ponownie na boisku pojawia się Aleksandra Jagieło. Na ławce usiądzie Małgorzata Glinka-Mogentale.
Złe rozegranie Denise Hanke. Z piłką mija się Agnieszka Kąkolewska.
Gorszy okres gry siatkarek Impelu Wrocław. O czas prosi Tore Aleksandersen.
Dzięki punktowej zagrywce Moniki Ptak Impel wyrównuje.
Na pierwszej przerwie technicznej minimalnie prowadzą gospodynie.
Pierwsze akcje trzeciej odsłony dosyć wyrównane.
Od początku trzeciego seta na boisku zamelduje się Katarzyna Mroczkowska, która zastąpi Joannę Kaczor.
Set kończy się wyśmienitym blokiem zawodniczek Chemika Police.
Długą akcję świetnym atakiem kończy Ana Bjelica.
Boisko opuszcza Małgorzata Glinka-Mogentale. Jej miejsce zajmie Aleksandra Jagieło .
Hana Cutura uderza w aut. Zespoły schodzą na drugą przerwę techniczną.
Gospodynie zyskały przewagę przy dobrych zagrywkach Anny Werblińskiej.
Blok na Joannie Kaczor. Chemik Police ponownie "odjeżdża" rywalkom.
Denise Hanke zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki.
Joanna Kaczor popełnia błąd w ataku.
Impel Wrocław odrabia straty. Po nieporozumieniu w ekipie Chemika mamy remis.
Świetnie rozpoczynają drugą partię policzanki. Na skrzydle szaleje Małgorzata Glinka-Mogentale, po której atakach Chemik wychodzi na trzypunktowe prowadzenie.
Z piłki przechodzącej korzysta Agnieszka Bednarek-Kasza. Koniec seta! Chemik prowadzi 1:0
Mira Topić popełnia błąd w polu serwisowym.
Utrzymuje się przewaga gospodyń, choć przyjezdne robią co mogą. Blok na Annie Werblińskiej.
Kolejne błędy w ekipie z Wrocławia. Teraz myli się Joanna Kaczor, która posyła atak w aut.
Chemik powiększa swoją przewagę dzięki asowi Stefany Veljković. W tej sytuacji o czas prosi trener Impelu Wrocław.