MVP meczu został Rafał Szymura.
Skuteczna gra w końcówce pozwoliła Akademikom na odniesienie niespodziewanego zwycięstwa. Dla AZS-u to pierwsza wygrana w tym sezonie.
Skuteczny serwis Żalińskiego.
Kaczyński obił blok Plińskiego i Akademicy objęli prowadzenie.
O czas poprosił szkoleniowiec Czarnych Radom - Robert Prygiel.
Bartosz Janeczek oszukał potrójny blok rywali i zdobył 13. punkt dla gospodarzy.
Gra toczy się punkt za punkt. Żadna z drużyn nie może uzyskać przewagi.
As serwisowy radomian, którzy objęli minimalne prowadzenie przed pierwszą przerwą techniczną.
W drugim secie częstochowianie nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa i odnieśli pewne zwycięstwo. Początek trzeciej partii jest zdecydowanie bardziej wyrównany.
Mamy problemy techniczne z Internetem w hali, przepraszamy.
Serwis Janeczka w siatkę. W następnej akcji radomianie zablokowali Kaczyńskiego.
Udrys skończył atak ze środka.
Żaliński przedarł się przez potrójny blok AZS-u.
Radomianie powoli odrabiają straty. Kiwka Kampy dała Czarnym szósty punkt.
Świetny początek drugiej partii w wykonaniu Akademików. Radomianie są bezradni.
Przybyła zaserwował w aut. Chwilę później pewnym atakiem punkt dla Akademików zdobył Janeczek.
Po raz kolejny radomianie mają problem z przyjęciem zagrywki Przybyły. Trener Czarnych poprosił o czas.
As serwisowy Przybyły!
Janeczek zatrzymał blokiem Oivanena.
Michał Kaczyński obił blok radomian i AZS zwyciężył pierwszego seta!
Żaliński wszedł w miejsce Westphala.
Chilko zastąpił Janeczka.
Oivanen ustrzelił na przyjęciu Janeczka.
Po wideoweryfikacji sędziowie przyznali punkt dla częstochowian. Wcześniej błędnie wywołano aut po zagrywce Janeczka.
Dirk Westphal zatrzymany przez blok częstochowian.
Goście mają spore problemy z przyjęciem zagrywek zawodników z Częstochowy.
As serwisowy Mateusza Przybyły. O czas poprosił Robert Prygiel.
Kowalski nie poradził sobie z serwisem Przybyły. Akademicy doprowadzili do wyrównania.
As serwisowy Kędzierskiego.
Świetny atak Kaczyńskiego. Radomianie nie mieli szans na obronę.
Wachnik obił blok Akademików.
Udrys przedarł się przez blok rywali.
Trwa niemoc AZS-u. Radomianie zdobyli sześć punktów z rzędu. O czas poprosił Marek Kardos.
Cerrad Czarni Radom wykorzystali serię błędów Akademików i wyszli na prowadzenie.
Daniel Pliński dotknął siatki i AZS zdobywa szósty punkt.
Częstochowianie dwukrotnie blokiem zatrzymali rywali.
Skuteczny atak Michała Kaczyńskiego. Chwilę później Mateusz Przybyła serwuje w siatkę.
Pierwszy punkt w meczu zdobyli radomianie, którzy zatrzymali blokiem Bartosza Janeczka.
Mecz sędziować będą Dariusz Jasiński oraz Jacek Broński.
Koniec rozgrzewki! Rozpoczęła się prezentacja.
Rozgrzewka obu drużyn dobiega końca. Już za kilka minut początek drugiego w tym sezonie meczu w Częstochowie.
W oczekiwaniu na rozpoczęcie pierwszego seta zapraszamy do lektury zapowiedzi tego meczu.
W ligowej tabeli AZS Częstochowa zajmuje trzynaste miejsce. Z kolei Cerrad Czarni Radom sklasyfikowani są na piątej pozycji. [table=24][/table]
Trwa rozgrzewka obu zespołów. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.