MVP Piotr Nowakowski. Kończymy relację z Radomia, gdzie po meczu 8. kolejki Asseco Resovia Rzeszów dokłada kolejne trzy punkty do swojego dorobku.
Ivovic udanym atakiem w kontrze kończy tego zaciętego seta i cały mecz.
Westphal obija z lewego
Bołądź skutecznie z lewego, choć rozegranie Kampy dyskusyjne.
Penczew z prawego skrzydła punktuje
Żaliński ponownie obija blok i gramy na przewagi.
Żaliński obija blok w kontrze
Żaliński przyjął trudnego floata i skończył piłkę z lewego skrzydła.
Nowakowski skutecznie atakuje ponad blokiem.
Zatrzymany blokiem Niki Penczew.
Bartłomiej Bołądź nie był w stanie skończyć normalnych piłek, a w końcówce tego seta dostaje wyłącznie bardzo trudne piłki sytuacyjne i ze wszystkich zdobywa punkty.
Punktuje atakiem Marko Ivović.
Żaliński pocelował Krzysztofa Ignaczaka.
Czas nie pomógł, żaden radomski skrzydłowy nie jest w stanie przebić się przez rzeszowski blok.
Zablokowany Wojciech Żaliński i trener Robert Prygiel prosi o czas.
Jak to Drzyzga, powtórzył do Penczewa i tym razem bułgarski przyjmujący skończył.
Penczew z prawego atakuje w antenkę.
Nikołaj Penczew punktuje z lewego skrzydła.
Świetne rozegranie Drzyzgi w kontrze i Jochen Schoeps atakuje na czystej siatce.
Zagrywka Dirka Westphala przynosi dziś punkty jego drużynie.
Nie dziwne, że Fina zmienił Bartłomiej Bołądź. Dziwne, że tak późno biorąc pod uwagę dramatyczną nieskuteczność Oivanena.
Zdecydowanie za dużo pomyłek w polu serwisowym u gospodarzy.
Złe rozegranie po stronie rzeszowian.
I kolejna czapa dla fińskiego atakującego.
Kolejny udany atak ze środka Bartłomieja Grzechnika.
As serwisowy niemieckiego rozgrywającego i czas dla trenera Andrzeja Kowala.
Bardzo ładnie w dzisiejszym spotkaniu wygląda współpraca Lukasa Kampy ze swoim środkowym Grzechnikiem.
Piłka do Schoepsa rozegrana prawie bez bloku, spokojnie kończy po prostej.
Oivanen widać lubi trudno, bo skończył atak na potrójnym bloku.
Schoeps punktuje z prawego skrzydła. Żaliński zablokowany.
Tym razem zablokowany Daniel Pliński i trener Robert Prygiel prosi o czas.
I ponownie blok zatrzymuje Oivanena.
Zablokowany atak fińskiego atakującego.
Na boisku Mikko Oivanen za Bołądzia.
Float Piotra Nowakowskiego kończy trzecią odsłonę meczu. Wicemistrz Polski potrzebuje już tylko seta do zwycięstwa.
Drugi as serwisowy Niemca.
As serwisowy Westphala.
Podwójna zmiana w Czarnych, na boisku Michał Kędzierski i Mikko Oivanen .
Nikołaj Penczew skutecznie z szóstej strefy.
Długa i chaotyczna wymiana zakończona punktem dla Czarnych.
Skutecznie z lewego Ivovic.
Kolejna kontra gości skończona punktowym atakiem Schoepsa pod górę po palcach i o czas prosi trener Robert Prygiel.
Odpowiada tym samym Jochen Schoeps.
Udany atak po prostej Bołądzia.
Jakub Wachnik zmienia Żalińskiego i od razu przerywa serię gości.
Atak Bołądzia zatrzymany przez potrójny blok rzeszowski.
Zbyt niska wystawa do Plińskiego kończy się kolejnym punktem dla wicemistrza Polski.
Skuteczna kontra Resovii.
Pomyłka w ataku Żalińskiego
Gra w ataku Nowakowskiego wygląda o wiele lepiej z Drzyzgą niż z jego czeskim poprzednikiem.
Zablokowany Nikołaj Penczew.
Fragment bardzo wyrównanej gry, oba zespoły kończą swoje ataki w pierwszej akcji.
Zablokowany Dirk Westphal.
Ze środka punktuje Bartłomiej Grzechnik .
Wideoweryfikacja zmieniła wynik. Penczew atakuje w aut.
Problemy z przyjęciem w drużynie gospodarzy
Fabian Drzyzga upolował floatem Westphala.
Ponownie skutecznie Wojciech Żaliński z lewego skrzydła
W zespole gości została ta sama szóstka, która kończyła poprzedniego seta, znacząco odmienna od składu wyjściowego.
Udany atak Żalińskiego
As serwisowy Bartłomieja Bołądzia kończy drugiego seta i mamy remis w Radomiu.
Bardzo efektowna akcja zakończona udanym atakiem Czarnych
Zameldował się pięknym atakiem po prostej dawno nie widziany Schoeps.
Podbity atak Ivovica i w kontrze punktuje Bartłomiej Bołądź.
Sprytna kiwka tyłem Fabiana Drzyzgi.
Marko Ivović wchodzi za Buszka.
Wszystkie piłki do Penczewa, w końcu i on nie przebił się przez radomską ścianę.
Dobra kontra Czarnych, Wojciech Żaliński obija blok na lewym skrzydle. O czas prosi trener Andrzej Kowal.
Nikołaj Penczew zdecydowanie najskuteczniejszym obecnie zawodnikiem drużyny gości.
Długa wymiana zakończona obiciem bloku przez Penczewa. Dryja zmienia Holmesa.
Atak Penczewa z szóstej strefy w aut. Podwójna zmiana w zespole gości, wchodzą Drzyzga i Schoeps.
Konarski zagrywa bardzo mocno, przechodzącą zbija Buszek.
Piękna obrona rzeszowian, ale zakończona bezmyślnym plasem prosto w blok.
Zablokowany Dirk Westphal i mamy remis.
Udany atak Bołądzia przerywa serię Resovii.
Lukas Kampa przegrywa na siatce z Penczewem.
Penczew skutecznie z lewego.
Nieudane przyjęcie na palce Żalińskiego.
Konarski też popełnia błąd, przejścia linii 3 metra.
W zespole gości punktuje głównie Dawid Konarski. Nowakowski zerwał atak i rośnie przewaga gospodarzy.
Długą wymianę kończy Westphal.
Od początku drugiego seta blok radomski szaleje, najpierw Buszek, a potem Konarski padają jego ofiarą.
Atak Bołądzia w aut bez bloku kończy tego zaciętego seta. Asseco Resovia prowadzi w meczu w setach 1:0.
Sprytna techniczna kiwka Schoepsa za blok.
Wideoweryfikacja wykazała, że Bołądź przeszedl linię 3 metra przy ataku i jest setowa dla gości.
Druga setowa dla Czarnych, ale wpuszczony tylko w tym celu na boisko Oivanen psuje zagrywkę.
Setowa dla Czarnych obroniona i gramy na przewagi.
Asem odpowiada Rafał Buszek  i mamy remis. O czas prosi Robert Prygiel.
I kolejny as Czarnych, tym razem w wykonaniu Bołądzia.
As serwisowy Michała Kędzierskiego, który wszedł na zmianę zadaniową. Drugi czas dla Kowala.
Bardzo dobra zagrywka Żalińskiego, wykańcza ją Westphal i mamy remis.
Po czasie swobodnie ze środka Holmes.
Dawid Konarski zablokowany i o czas prosi trener Andrzej Kowal.
Mocna zagrywka Plińskiego i Penczew nie przebija się przez potrójny blok. W następnej akcji punktuje ze środka Russell Holmes.
Bardzo efektowny pojedynczy blok Holmesa na Plińskim.
Udany atak Piotra Nowakowskiego i nieudany Żalińskiego pozwalają gościom znowu objąć kilkupunktowe prowadzenie.
Świetne zagrywki Dirka Westphala i gospodarze niwelują przewagę.
Od początku meczu bardzo dobrze funkcjonuje radomski blok.
Asseco Resovia Rzeszów świetnie broni i skutecznie kontruje, budując coraz wiekszą przewagę. Czas dla trenera Roberta Prygla.
Dłuższa wymiana znowu zakończona atakiem Bołądzia w aut
Bardzo trudna zagrywka Penczewa, ale sytuację ratuje Wojciech Żaliński sprytną kiwką.
Złe przyjęcie gospodarzy, ale piłkę ratuje Kampa i wystawia jedną ręką Grzechnikowi, który punktuje.
Dłuższa wymiana zakończona atakiem Bartłomieja Bołądzia bez bloku w aut.
Zablokowany Dirk Westphal. Na razie mało grania, bo obie strony psują zagrywki na potęgę.
Zablokowany Rafał Buszek.
As serwisowy Nikołaja Penczewa rozpoczął spotkanie.
Witamy z hali w Radomiu. Odśpiewano hymn Polski a capella z okazji Święta Niepodległości i na boisko wbiegają pierwsze szóstki.