Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na pozostałe relacje prowadzone przez portal SportoweFakty.pl
MVP spotkania został wybrany Michał Żurek.
Rozalin Penczew przechodzi linię przy próbie zagrywki. Asseco Resovia pomimo okresu słabszej gry w drugiej partii, pewnie pokonała Effector Kielce za trzy punkty!
Nikołaj Penczew mocno wybija po bloku.
Owacje na stojąco! Olieg Achrem po raz pierwszy od 10 miesięcy wchodzi na zagrywkę.
Jochen Schoeps kiwa tuż za blok. Asseco Resovia pewnie zmierza do zwycięstwa za trzy punkty.
Szczęśliwie zagrywką punktuje Marko Ivović!
Rozalin Penczew popisuje się kończącym atakiem na podwójnym bloku.
Po raz kolejny w roli głównej Jochen Schoeps.
Skutecznie Jochen Schoeps.
Michał Żurek podbija potężny atak Bartosza Krzyśka jednak jego koledzy nie wykorzystują piłki na kontrze.
Kapitalny atak przyjmującego Effectora Kielce!
Młody Bułgar tym razem mieści się między rękami blokujących i wbija piłkę w 4 metr boiska.
Rozalin Penczew daleko w aut.
Fantastyczna wymiana po stronie Resovii! W rolach głównych w obronie - Nikołaj Penczew a w ataku Jochen Schoeps!
Po skutecznym ataku, rzeszowski środkowy posyła piłkę na zagrywce w aut.
Łukasz Perłowski mija blok Bieńka na środku siatki.
Adrian Buchowski punktuje z sytuacyjnej piłki na potrójnym bloku.
Bartosz Krzysiek skutecznie po prostej.
Po powrocie z pierwszej przerwy technicznej, Jochen Schoeps punktuje na podwójnym bloku.
Nieporozumienie po stronie gospodarzy i punkt ląduje u podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.
Nikołaj Penczew z drugiego metra. Jego brat Rozalin Penczew jako jedyny ze zmienników pozostał na boisku.
Dwa błędy z rzędu siatkarzy Effectora Kielce i gospodarze odskakują na pięć oczek.
Kolejne mocne otwarcie Resovii! Tym razem przy zagrywkach Łukasza Perłowskiego.
Autową zagrywką Grzegorza Pająka kończy się rywalizacja drugiej partii. Asseco Resovia Rzeszów pewnie ogrywa przyjezdnch 25:16.
Starszy z braci Penczew przechodzi linie przy zagrywce.
Błąd dotknięcia siatki Rozalina Penczewa.
Bartosz Krzysiek wykorzystuje kontrę i zdobywa punkt z lewego skrzydła.
Wchodzi Krzysiek, schodzi Janusz.
Sławomir Jungiewicz obija pojedynczy blok Ivovicia.
Nikołaj Penczew kiwa z drugiej linii.
Kolejny blok! Tym razem Ivović w duecie z Piotrem Nowakowskim blokują Sławomira Jungiewicza!
Marko Ivović zablokowany!
Rozalin Penczew nie kończy, a na kontrze popełnia błąd przejścia linii środkowej przy próbie bloku na Schoepsie.
Druga przerwa techniczna i miażdżąca przewaga gospodarzy.
Niko Penczew mija blok brata i atakuje bezpośrednio w aut.
Zmiana przyjmujących w ekipie gości. Wchodzi Humberto Machacon i Rozalin Penczew.
Adrian Staszewski punktuje zagrywką, by po chwili oddać punkt rywalowi.
Szczęśliwie punkt zagrywką zdobywa Piotr Nowakowski.
Siedem punktów przewagi Resovii i podwójna zmiana w ekipie gości. Wchodzi Janusz i Jungiewicz.
Atak Krzyśka zamurowany!
Nikołaj Penczew zaczyna przyćmiewać innych zawodników popisując się kolejnym atakiem z drugiej linii.
Dotknięcie antenki przez rzeszowskiego atakującego. Pierwszy punkt Effectora!
Adrian Buchowski atakuje w aut. Otwierająca partię seria rzeszowian nadal trwa!
Mocne otwarcie wicemistrzów Polski przy zagrywkach Nikołaja Penczewa!
Na boisku pozostaje Fabian Drzyzga i Nikołaj Penczew.
Marko Ivović zablokowany! Effector Kielce wyrównuje stan rywalizacji!
Blok aut Bartosza Krzyśka.
Krzysiek kończy na potrójnym bloku.
Grzegorz Pająk zagrywa metr poza boisko.
Gospodarzy z opresji ratuje Nikołaj Penczew.
Przyjmujący Resovii nie radzą sobie z zagrywką Maćkowiaka!
As serwisowy Fabiana Drzyzgi!
Nikołaj Penczew punktuje na lewym skrzydle. Zwycięzcę partii wyłoni gra na przewagi!
Kapitalny blok Takvama i Pająka na Jochenie Schoepsie i pierwszy setbol dla Effectora!
Podbity atak Krzyśka przez Nowakowskiego i bezbłędny Schoeps na kontrze! Resovia wychodzi na prowadzenie.
Autowy serwis dodaje również Bartosz Krzysiek.
Zarówno Bieniek jak i Ivović psują swoje zagrywki.
Nie ma co zbierać po ataku Bartosza Krzyśka. Mateusz Bieniek wchodzi w pole serwisowe.
Do trzech razy sztuka! Jochen Schoeps i Resovia znów odrabia stratę w końcówce seta!
Adrian Buchowski znalazł chyba sposób na rzeszowski blok. Po raz kolejny zdobywa punkt kiwając tuż za blokujących.
Długa wymiana zakończona kapitalnym atakiem starszego z braci Penczew! Punkt dla Asseco Resovii Rzeszów!
Dwie wykorzystane kontry Effectora! Kielczanie wychodzą na prowadzenie!
Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Wchodzi Fabian Drzyzga za Lukasa Tichacka oraz Nikołaj Penczew za Rafała Buszka.
Adrian Buchowski trzeźwo kiwa za blok.
Błąd dotknięcia siatki blokujących ze Świętokrzyskiego.
Rafał Buszek słabym przyjęciem daje okazje do kontry kielczanom, którą podopieczni Daszkiewicza wykorzystują w 100 proc.
Rzeszowianie nie podbijają atomowego ataku Adriana Buchowskiego.
Bartosz Sufa fatalnie w przyjęciu. Kończy kontrę Jochen Schoeps.
Andreas Takvam atakuje w siatkę.
Czas dla szkoleniowca Pasów.
Błąd w ataku rzeszowskiego atakującego.
Kolejny blok na Rafale Buszku!
Tym razem mistrz świata zablokowany!
Rafał Buszek dwa razy z sytuacyjnej piłki i gospodarze wracają do prowadzenia.
Seria Effectora Kielce przy zagrywkach Mateusza Bieńka. Kończy kontrę Adrian Staszewski.
Piotr Nowakowski zablokowany przez Bartosza Krzyśka! Effector wyrównuje stan partii.
Mateusz Bieniek bez problemu mija blok Nowakowskiego.
Rafał Buszek kończy z 2 linii.
Z festiwalu błędów własnych obronną ręką wychodzą gospodarze prowadząc na pierwszej przerwie technicznej 8:6.
Masa nieporozumień w obu ekipach. Dodatkowe oczko dopisują sobie siatkarze Effectora Kielce po kończącym ataku Andreas Takvam.
"Zerwana" siatka przez podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.
Marko Ivović pracuje na statuetkę MVP spotkania. Skutecznie z 5 strefy.
Popisowa akcja w wykonaniu libero - Michała Żurka i Bartosz Sufa! Punkt ląduje na koncie gospodarzy.
Mateusz Bieniek otwiera wynik drugiej partii.
Marko Ivović blokuje Adriana Buchowskiego! W końcowej fazie seta Asseco Resovia Rzeszów zdołała odrobić straty i obrócić losy pierwszego seta na własną korzyść! Prowadzenie gospodarzy 1:0.
Marko Ivović efektownie obok bloku. Setowa dla Resovii, a na podwyższenie bloku za Tichacka wchodzi Dawid Dryja.
Kończy Bartosz Krzysiek.
As serwisowy Łukasza Perłowskiego! Przyjmujący Effectora przekonani o autowej zagrywce puszczają piłkę, która ląduje idealnie w linii końcowej.
Marko Ivović na kontrze i po raz pierwszy rzeszowianie odskakują na dwa oczka przewagi.
Resovia wychodzi na prowadzenie! Czas dla trenera Dariusza Daszkiewicza.
Cóż za blok! Efektywnie Jochen Schoeps odpłaca się blokiem na kieleckim atakującym.
Po raz kolejny Grzegorz Pająk popisuje się punktowym blokiem! Jochen Schoeps powstrzymany!
Rafał Buszek z lewego skrzydła.
Niemiecki atakujący ofiarnie w obronie, jednak nieskutecznie.
Rafał Buszek obija potrójny blok.
Tym razem Serb psuje zagrywka. Druga przerwa techniczna.
Marko Ivović na kontrze, a później na zagrywce i Pasy wyrównują stan partii!
W sytuacji gdy Resovia miała wszystkie argumenty na wyrównanie wyniku, po raz kolejny błąd podwójnego odbicia popełnia Lukas Tichacek
Bartosz Krzysiek atakuje a aut! Asseco Resovia Rzeszów łapie kontakt z przeciwnikiem.
Kontra i Marko Ivović atakuje nad blokiem kielczan.
Jochen Schoeps wchodzi na zagrywkę i pasy zaczynają odrabiać starty! Z ostatnią zagrywką nie radzi sobie Adrian Buchowski.
Podwójna piłka Lukasa Tichacka. Andrzej Kowal prosi o czas.
Grzegorz Pająk łapie pojedynczym blokiem Marko Ivovicia!
Bartosz Sufa nie radzi sobie z zagrywką Rafała Buszka. Przechodzącą kończy Jochen Schoeps.
Adrian Staszewski psuje zagrywkę. Drugi punkt z rzędu oddany gospodarzom.
Jochen Schoeps zablokowany!
Jędrzej Maćkowiak kończy kontrę! 5 punktów przewagi Effectora na pierwszej przerwie technicznej!
As serwisowy Mateusza Bieńka!
Marko Ivović szczęśliwie łapie blok w ataku.
Kończący atak Bartosza Krzyśka! Effector wychodzi na trzypunktowe prowadzenie przy zagrywkach Grzegorza Pająka.
Marko Ivović powstrzymany podwójnym blokiem!
Pierwsza akcja i pierwsza od razu wideoweryfikacja. Po konsultacji sędziów punkt ląduje jedynak na konto Effectora.
Wyjściowe składy: Resovia: Nowakowski, Tichacek, Ivović, Perłowski, Schoeps, Buszek, Żurek (libero) Effector: Maćkowiak, Staszewski, Buchowski, Pająk, Bieniek, Krzysiek, Sufa (libero)
Oba zespoły już po prezentacji. Olieg Achrem przywitany owacjami na stojąco!  Za chwilę poznamy wyjściowe składy!
Relację rozpoczynamy od bardzo dobrej nowiny! Do składu wicemistrzów Polski po niespełna 10 miesięcznej przerwie wraca do gry kapitan Olieg Achrem!