• 25:23
  • 25:15
  • 25:17
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! [b]Na Twitterze też nas znajdziesz![/b]
Tabela grupy B Ligi Światowej: [table]{"headers":["Drużyna","Mecze","Z-P","Punkty","Sety"],"data":[{"class":"podium-first","data":["1. USA","6","6-0","17","18:6"]},{"class":"no-class","data":["2. Polska","6","4-2","11","15:11"]},{"class":"no-class","data":["3. Iran","5","1-4","4","8:16"]},{"class":"no-class","data":["4. Rosja","5","0-5","1","4:15"]}]}[/table]
Nieporozumienie po stronie Polaków i Amerykanie odnoszą szóste z rzędu zwycięstwo w Liga Światowa  USA - Polska 3:1 (23:25, 25:23, 25:15, 25:17)
Błąd Bieńka
Mateusz Bieniek popisuje się asem serwisowym. Strata do Amerykanów wynosi jednak 6 punktów
A David Smith pogrąża Polaków, punktując z zagrywki
Erik Shoji świetnie przyjmuje, a akcję na środku kończy Maxwell Holt
Błąd w zagrywce USA
Fabian Drzyzga nie dał rady obronić ataku Murphy Troya
Mateusz Bieniek atakuje w aut, o czas prosi Stephane Antiga
David Smith technicznie ze środka
Fantastyczna postawa Amerykanów w obronie, ale w kontrze punkt zdobywa Bartosz Kurek
Michał Kubiak posyła piłkę daleko w aut
Nieporozumienie po stronie Polaków, co wykorzystują Amerykanie.
Bartosz Kurek skutecznie na prawym skrzydle
Matthew Anderson wciska piłkę za blok Polaków
Michał Kubiak atakuje blok-aut, ale sędziowie orzekają inaczej. Stephane Antiga prosi o challenge
Pomyłka w ataku Bartosza Kurka
Teraz amerykański przyjmujący plasuje w środek boiska i z przewagi Polaków już nic nie zostało.
Murphy Troy przebija piłkę palcami, co zaskakuje polskich zawodników. Amerykanie mają kontrę i takiego prezentu nie marnuje Aaron Russell
Pomyłka Amerykanów w ataku i mamy dwupunktowe prowadzenie
I znowu Aaron Russell
Aaron Russell bez większych problemów kończy na pojedynczym bloku. Świetny mecz tego zawodnika.
Maxwell Holt przekracza linię 9. metra
Piotr Nowakowski skutecznie na siatce
Murphy Troy nie trafia w boisko, a piłka nie zahaczyła o ręce blokujących
W siatkę zagrywa Matthew Anderson
Błąd w zagrywce Polaków.
Rafał Buszek skutecznie w kontrze, Polacy pobudzają się po każdej wygranej akcji, by zdołać odmienić losy spotkania i doprowadzić do tie-breaka.
Murphy Troy wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 2:1. Powracamy po problemach technicznych, za co przepraszamy,
Do znudzenia Aaron Russell. Tym razem punktuje z lewego skrzydła
Bartosz Kurek skuteczny z sytuacyjnej piłki
Maxwell Holt psuje serwis
Micah Christenson zatrzymuje pojedynczym blokiem Rafała Buszka
A na skrzydle znowu Aaron Russell
Amerykanin wreszcie się pomylił. W międzyczasie szkoleniowiec polskiej kadry zaczyna wprowadzać zmienników.
Matthew Anderson znowu trafia, tym razem polscy przyjmujący nawet nie drgnęli. Drugi czas dla Stephane'a Antigi
Zablokowany Piotr Nowakowski, a auorem bloku Maxwell Holt. Wcześniej kolejny dobry serwis Matthew Andersona
Piłka trafia jednak w samą linię. Stephane Antiga prosi więc o przerwę. Gra Polaków zupełnie się nie układa.
Matthew Anderson myli się w polu serwisowym, ale Amerykanie proszą o challenge
Michał Kubiak próbuje kiwać, ale Maxwell Holt nie dał się zaskoczyć. Biało-Czerwoni mają coraz więcej problemów ze skończeniem ataku
Z przesuniętej krótkiej Maxwell Holt huknął jak z armaty
Bład zagrywki Michała Kubiaka
Sporo nieporozumień po polskiej stronie, ale na szczęście Matthew Anderson zerwał atak
Nie kończymy kolejnego ataku, a punkt dla USA zdobywa Murphy Troy
Na dodatek Aaron Russell zatrzymuje blokiem Michała Kubiaka i USA ma cztery punkty przewagi na I przerwie technicznej
Aaron Russell między rękami blokujących
Przyjmujący kończy również przechodzącą piłkę, po tym jak zagrywkę Matthew Andersona źle przyjmuje Michał Kubiak
Dobra zagrywka Mateusz Bieniek, ale Amerykanie bez problemu przyjmują. kończy Aaron Russell
W aut atakuje Aaron Russell! Ależ emocje w Chicago
Murphy Troy wybija po rękach blokujących, ale piłka wracając ociera się o amerykańskiego atakującego. Druga przerwa dla Johna Sperawa
Micah Christenson zagrywa w siatkę
Świetne zbicie Matthew Andersona
Młody środkowy miał ponownie okazję do skończenia przechodzącej. Ta sztuka mu się nie udała, ale rozegranie Fabiana Drzyzgi Mateusz Bieniek już zamienił w punkt. O przerwę prosi John Speraw
Mateusz Bieniek skutecznie z przechodzącej
W polu serwisowym kolejny błąd, tym razem Fabiana Drzyzgi
Na szczęście myli się też Matthew Anderson, ale z tą decyzją nie zgadza się John Speraw i mamy kolejną wideo weryfikację.
Piotr Nowakowski psuje kolejną zagrywkę. To nie jest dobry dzień naszego środkowego
Sprytnym zagraniem popisuje się Murphy Troy
Autowy serwis Amerykanów
Jakub Jarosz zablokowany, ale o challenge prosi teraz Stephane Antiga. Decyzja podtrzymana, słabszy moment Biało-Czerwonych
John Speraw poprosił o challenge i okazało się, że Polacy dotknęli siatki
Techniczne zagranie Jakuba Jarosza, który zmienił Bartosz Kurek. Wcześniej dobra obrona Michała Kubiaka
Paweł Zatorski świetnie przyjmuje, a Piotr Nowakowski nie myli się z krótkiej
Tym razem Mika nie zmieścił się w boisku. Stephane Antiga sprawdza, czy nie było po bloku
Mateusz Mika przyjmuje zagrywkę, a później atakuje z lewego skrzydła
Aaron Russell daje kolejny punkt Amerykanom
Michał Kubiak skuteczny na prawym ataku
Sporo chaosu po obu stronach, Matthew Anderson nie przebija się przez siatkę. Wcześniej kilkoma obronami popisał się Paweł Zatorski
Dłuższa wymiana zakończona skutecznym atakiem Aarona Russella
Matthew Anderson "ucelował" Kubiaka, o czas prosi Stephane Antiga
Michał Kubiak źle przyjmuje, kiwka Bartosza Kurka wpada w środek
Rozgrywający USA wygrywa walkę na siatce
Michał Kubiak skutecznie po rękach Micah Christenson
Teraz pomyłka polskiego przyjmującego
Mateusz Mika zagrywa w samą linię, sędziowie potrzebowali skorzystać z pomocy wideo weryfikacji
Autowy atak Amerykanów
Świetnie broni Michał Kubiak, ale Mateusz Mika zatrzymany blokiem
Ależ zbicie Matthew Andersona !
Michał Kubiak świetnie z drugiej linii, ale jakimś cudem Amerykanie bronią. Akcję kończy Mateusz Mika
Mateusz Bieniek otwiera również wynik drugiego seta
Polacy zdobywają 5 punktów blokiem przy 2 Amerykanów, w zagrywce 3:1 dla naszych reprezentantów
Fabian Drzyzga rozgrywa jedną ręką do Mateusza Bieńka, a ten kończy premierową odsłonę
Serwis psuje też Piotr Nowakowski
Murphy Troy pomylił się w polu serwisowym
Matthew Anderson skutecznie omija polski blok
Murphy Troy zatrzymany potrójnym blokiem!