Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji. Do zobaczenia!
Zapraszamy na relacje z innych dzisiejszych baraży, a także na jutrzejsze ćwierćfinały.
To spotkanie w Sofii jutro o godz. 16:30.
To oznacza, że ekipa Andrei Gianiego zagra w ćwierćfinale z reprezentacją Polski!
Autowa zagrywka Nielsa Klapwijka i koniec spotkania! Słowenia wygrywa z Holandią 3:0!
Zablokowany Klemen Cebulj. Holendrzy jeszcze walczą...
Mocny, pewny atak Danijela Koncilji i mamy pierwszą piłkę meczową dla Słowenii
W aut bez bloku uderzył Sebastiaan van Bemmelen.
Jest obrona Słoweńców i kontra, którą kończy Mitja Gasparini.
Subtelnie obija holenderski blok Tine Urnaut.
Już wszystko w porządku Thomas Koelewijn skutecznie ze środka.
Dwa razy nieskończona przechodząca piłka przez Słoweńców, ale akcja przerwana, bo jeden z Holendrów leżał pod siatką.
Sytuacyjną piłkę skończył Thijs Ter Horst.
Trafiony zagrywką Nimira Abdel-Aziza Jani Kovacić.
Obija ręce rywali także Niels Klapwijk.
Jan Kozamernik po bloku ze środka i dwa punkty przewagi Słoweńców na II przerwie technicznej.
Zepsuta zagrywka Tine Urnauta.
Blok Gasparini-Kozamernik zatrzymał atak Ter Horsta!
Obronili ważną piłkę Słoweńcy, ale pogubili się przy wyprowadzaniu ataku.
Trwa walka punkt za punkt. Skutecznie po prostej Niels Klapwijk.
Przebudził się Jeroen Rauwerdink.
Thomas Koelewijn punktuje ze środka.
Kiwać próbował Klemen Cebulj, lecz holenderski blok nie dał się na to nabrać.
Atak w antenkę Thijsa Ter Horsta. Remis!
Klemen Cebulj po raz kolejny nie do zatrzymania dla Holendrów.
Skutecznie Mitja Gasparini z I strefy.
Dobry atak Pajenka z krótkiej. Na raty, ale skuteczny.
Zablokowany Klemen Cebulj!
Niels Klapwijk przedziera się przez słoweński blok.
Pewny atak po prostej z lewego skrzydła Cebulja.
Blok Dejana Vincicia i koniec seta! Słoweńcy prowadzą już 2:0!
Ponownie krótka, ale tym razem Jan Kozamernik w roli głównej. Piłka setowa dla Słowenii.
Alen Pajenk punktuje ze środka.
Nie trafił w piłkę Tine Urnaut.
Błędy w przyjęciu u Pomarańczowych powodują, że wystawiają się oni na kontry. Druga przerwa dla holenderskiego szkoleniowca.
As serwisowy! Mitja Gasparini!
Najpierw znakomita obrona Klemena Cebulja, a następnie słoweński przyjmujący dopełnił dzieła zniszczenia w tej akcji.
Przerwa dla trenera Vermeulena.
Ale w kolejnej akcji bohater ostatniej piłki dotknął siatki.
Mocny, pewny atak Thijsa Ter Horsta po przerwie technicznej.
Skutecznie z krótkiej Sebastiaan van Bemmelen.
Tine Urnaut posłał piłkę w aut. Potwierdziła to wideoweryfikacja.
Autowa zagrywka Roba Bontje.
Nieudana kiwka Klemena Cebulja. Mamy remis i czas dla Gianiego.
Długa akcja wygrana przez Holendrów, skutecznie Niels Klapwijk.
Pogubili się Słoweńcy w obronie, małe nieporozumienie daje punkt Pomarańczowym.
Techniczne zagranie Mitji Gaspariniego.
Holendrzy wpadli w siatkę, choć i tak po ataku Urnauta zanosiło się na to, że przegrają tę akcję.
Udany atak Niels Klapwijk z lewego skrzydła.
Zatrzymany Jeroen Rauwerdink przez Tine Urnauta. Cztery punkty przewagi Słoweńców na pierwszej przerwie technicznej.
Zepsuta zagrywka Alena Pajenka.
Jeroen Rauwerdink uderza po skosie, ale daleko w aut.
Thijs Ter Horst obijając słoweński blok zdobył pierwszy punkt dla swojego zespołu.
Jak na razie reprezentacja Słowenii gra bardzo pewnie i przede wszystkim popełnia mało błędów. To przekłada się na skuteczność gry podopiecznych Andrei Gianiego.
Skuteczny potrójny blok na Kooyu kończy pierwszą partię.
Piłka setowa dla Słowenii.
Sypie się gra Holendrom. Zablokowany Dick Kooy.
Jeroen Rauwerdink popełnił błąd przekroczenia linii środkowej.
Wstrzymana ręka Klemena Cebulja przy ataku z drugiej linii okazała się dobrym pomysłem.
Jeroen Rauwerdink dotknął siatki przy próbie kiwki. Rośnie przewaga Słowenii.
Zatrzymany Kooy i Słoweńcy ponownie na trzypunktowym prowadzeniu. Czas dla Gido Vermuelena.
Kay van Dijk nie trafia w boisko.
Cebulj w antenkę i mamy remis.
Bez bloku w aut uderza Jan Kozamernik.
Tine Urnaut wcisnął piłkę między siatkę i blok.
Dwie świetne zagrywki Dejana Vincicia i Słowenia odskakuje na trzy punkty.
Skuteczna kontra Słoweńców, Mitja Gasparini atakuje po prostej.
Nie kończy Kay van Dijk, a do tego jego koledzy z drużyny wpadli w siatkę przy wyskoku do bloku.
Klemen Cebulj poradził sobie z potrójnym blokiem i trafił w sam narożnik boiska.
Wyjściowe szóstki: Holandia: Abdel-Aziz, Jorna, van Bemmelen, Rauwerdink, Kooy, van Dijk, Bontje , Jorna (libero). Słowenia: Pajenk, Gasparini, Vincic, Kozamernik, Urnaut, Cebulj, Kovacić (libero)
Spotkanie sędziują Philippe Schurmann z Liechtensteinu oraz Vladimir Simonović z Serbii.
Dobiega końca prezentacja obu zespołów, hymny narodowe już za nami.
Z kolei podopieczni Andrei Gianiego w grupie C wygrali jedynie z Białorusią (3:0). Poza tym zostali pokonani przez Polaków i Belgów (po 1:3).
Pomarańczowi zajęli 2. miejsce w grupie A, gdzie pokonali Niemców (3:2) i Czechów (3:1). Przegrali jedynie z Bułgarami (2:3).
Spotkanie pomiędzy Holandią i Słowenią wyłoni ćwierćfinałowego przeciwnika dla reprezentacji Polski.
Witamy gorąco w relacji na żywo z pierwszego meczu barażowego mistrzostw Europy w Bułgarii i Włoszech!